Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ban za AFK

Rekomendowane odpowiedzi

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Pozostalo ci 50 minut i 36 sekund bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : PrB. | BerrtS ' 

[AMXBans] Powod : ' AFK ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 50718708 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 164.127.194.135 ' 

[AMXBans] =============================================== 

 

Tak afk przez chwilę i kolejny raz ban na godzinę, nawet telefonu nie można odebrać, admin chyba ma za dużo wiatru w skrzydłach, oczywiście zgadzam się że byłem afk ale to nie oznacza żeby od razu komuś na godzinę bana dawać. Zróbcie coś z tym adminem bo ja gram często i widzę jak on się zachowuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widziałam demko z mapy z godziny nałożenia bana i wcześniejszą.

Z tego, co mapa pokazuje PrB. | BerrtS był AFK tylko 1 rundę (tym bardziej, że we wcześniejszej mapie PrB grał cały czas), po czym dostał bana... Moim zdaniem to lekka przesada co w tym wypadku zrobił LKD. Nie rozumiem bana ze strony admina, gdyż PrB nawet nie "zawadzał slota", bo grały 22 osoby.

 

Z mojej strony to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę wgl  że ban za AFK na 1 godzinę to po prostu głupota,a gracz nie był nieaktywny nawet przez 2 rundy tylko przez 1.Z mojej strony to wszystko :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten gracz afkuje od 2 tygodni po pare godzin dziennie nieraz jak niema admina, dostawal bany na 5/10/15/20/30i wkoncu na godzine

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale z tego co widać gracz afk'ował aby jedną rundę, jedną i jedyną. Ban godzina to głupota którą zrobiłeś. Często afk'uje okej, rozumiem ale teraz afk'ował aby jedną rundę a Ty mu od razu strzeliłeś bana na godzinę.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako że mam admina na tym serwerze, chciałbym dodać swoją opinię na ten temat.

 

 

 

Może często ostatnio nie gram, lecz wchodzę na serwer wtedy kiedy mogę. Jeszcze nigdy się nie zdarzyło abym widział tego gracza jak afk'uje kilka godzin dziennie. Owszem zdarzało się że był afk, ale to było dosłownie na kilka/kilkanaście sekund po czym znów powracał do gry. Moim zdaniem ban jest porządnie przesadzony, nawet jeśli zdarzyło się że był afk to wystarczało by wrzucić go na spect jak było 22 graczy lub zwyczajnie dać kicka nic więcej...

 

 

Sam się LKD broniłeś regulaminem, a teraz co pokazujesz? Nawet go nie znasz i nie przestrzegasz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...