Skocz do zawartości
Kain

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie Kain

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Kain

 

Wiek: 42

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Niestety nie miałem admina, więc doświadczenie znikome, ale ogarniam, w razie potrzeby są moi konsultanci na serwerze i na steam.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Zerowe ale będzie 7-8 :)

 

Staż w CS-sie: 4 lata

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego Ty: Mam czas, motywacje, jestem ucziwy. Do tego sporo czasu spędzam na serwerze oraz mam dobry kontakt z innemi graczami

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-6 godzin, bywa że dłużej.

 

Kontakt: Steam

 

http://www.gametracker.com/player/Kain/80.72.43.106:27027/

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jest! Sama namawiałam bo ma dobre oko do odpałów. Zgłasza na u@ woła na steam. Brak znajoości amx się ogarnie w 2 minuty. Nikt się adminem nie urodził.Ogromne TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Tak.

 

 

 

Długi staż na serwerze, wiele przegranych godzin, a co do amx to ogarnie go w trymiga, wiem z własnego doświadczenia bo także byłem zielony w te klocki :P.

 

 

 

Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewno że tak, już nie jeden raz prosił mnie o to abym wszedł na serwer bo jest ktoś odpalony. I miał rację. Brak wiedzy idzie bardzo szybko nadrobić, ode mnie masz wielkie tak! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakiś czas temu na servie, jak grasował cheat, nie było nikogo żeby ogarnął sytłację, był wtedy temat, żebyś żłozył podanie.

 

Wtedy powiedziałem, że Ciebie poprę, dotrzymuję słowa.

 

+wiek

 

+ogarnięcie

 

+czas spędzony na servie

 

Co do admina, Kain nauczysz się, nic trudnego. Myślę że Kain, jak się postara, będzię jednym z lepszych, adminów.

 

 

Na TAK. Pozdrawiam.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a ja jestem na nie - po pierwsze nie  przestrzega najwazniejszego punktu regulaminu resp do minuty NIENAWIDZE KAMPEROW! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grałem z Tobą nie raz, nie dwa, oczywiście oprócz tego, że mnóstwo czasu spędziłeś na tym serwerze, to nie jesteś konfliktowy, posiadasz kulturę i steam, nie wspominając o wieku. Duże tak. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również jestem na Tak

 

 

 

+ogarnięty

 

+dużo czasu na serwie

 

+doświadczenie

 

+steam i mic 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

a ja jestem na nie - po pierwsze nie  przestrzega najwazniejszego punktu regulaminu resp do minuty NIENAWIDZE KAMPEROW! :D

 

 

Bery nie pomyliłeś mnie z kimś, jeżeli kampie to tylko w ct. Może kiedyś jak zaczynałem ale dziś ci którzy grają na codzień na dd2 wiedzą, że jest inaczej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...