Skocz do zawartości
Gość

Respy, mapy i pluginy.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gdzie jest temat z obecnym MC? Ode mnie 2 mapy cs_assault_city2 lub cs_assault_blizzard_final (obydwie zrównoważone) i de_rats_1337. Assault do cyklu a rats może być dla adminów:)

 

 

Tak jak bym to wstępnie widział:) Mało znane lub mało grywalne mapy w miarę możliwości obstawiłem mapkami, na których chętniej każdy gra. Dodałem kilka z tytułów podanych przez Underka. Zawsze coś nowego:)

 

 

 

de_inferno

 

de_dust

 

cs_assault_city2

 

de_algeria

 

de_dust2

 

de_aztec

 

de_train

 

de_russka

 

de_westwood

 

cs_rio

 

de_cpl_mill

 

de_dust2

 

de_chateau

 

de_mirage

 

de_inferno2se

 

cs_office

 

de_dust2002

 

de_nuke

 

de_piranesi

 

de_dust2

 

de_zook

 

cs_assault_blizzard_final

 

de_cbble

 

de_inferno

 

de_hell

 

de_kabul32

 

de_blue

 

de_dust2

 

de_tuscan

 

de_prodigy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem zażenowany liczbą wypowiedzi... Tak często do mnie pisaliście o zmiany, a teraz nikt nie potrafi nic napisać. Tragedia..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak dla mnie obecny mc jest ok, mapy owszem mogły by się powtarzac. nie ma sensu dodawania jakichs ratsów czy assaultów. można dodać ewentualnie mapy typu fy_snow czy fy_pool_day 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym to widział następująco - usunął bym de_museum z cyklu i w jej miejsce na pewno dodał de_sunny32.

 

Dodawanie nowych map jest dość problematyczne, bo ludzie nie ogarniając na mapie, twierdzą zaraz, że jest głupia... 

 

Dodałbym mape de_zook, która jest przeróbką de_dust2, tylko jest większa i bardziej rozbudowana, no i ma ciemniejsze kolory. Moim zdaniem jest świetna, lecz nie często spotykana na polskich serwerach.

 

Mapy de_inferno2se oraz de_eldorado bym osobiście dodał, lecz kolejny problem, bo inferno jest mniej znane i może zostać słabo przyjęte przez konserwatywnych graczy, a eldorado nazywane jest jednostronne, lecz jest to zależne jedynie od umiejętności.. Co do assaultów i ratsów to nie mam dobrego zdania, ale jesli taka będzie wola większości to zostaną dodane. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak więc stało się, zmieniłem delikatnie mapcykl, usunałem de_museum, dodałem de_sunny, de_zook, z tych większych map, dodałem do dyspozycji adminów de_dust2x2, aim_map. Dziś wieczorem postaram się dodać jakieś ratsa i assaulta, jak znacie jakieś ciekawe propozycje to proszę je podać. Jeśli macie jakiekolwiek propozycje związane z serwerem, to proszę je śmiało podawać, wszystko będzie rozpatrzone. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te inferno przerobione tez mozesz wrzucic chociaz do dyspozycji adminów:) A to, że narzekają na nowe mapy to normalka. Większości salt też się podobał ale zawsze znalazł się ktoś kto płakał. Troche urozmaicenia nikomu nie zaszkodzi.

 

Czekam na ktoregos z assaultow z moich propo! :D

 

 

 

P.S. Assaulta bym widział za abaddona.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...