Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> [DD2#1] Niesłuszny ban, brak ss'ów

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Chudyplays_InDaFace_

Godzina, data zdarzenia: Coś około 14:00, 14 grudnia 2014 (Niedziela)

Mapa: De_Dust2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:44795362

Uzasadnienie: Witam serdecznie, otóż grałem sobie dzisiaj na mapie dd2, wszystko było w porządeczku...do czasu. Była akcja na długiej/respie ct. Wyskoczyłem i strzelałem w typa na respie, cofnąłem się i rzuciłem HE, następnie flash i znowu strzelałem, cofnąłem się i rzuciłem kolejnego flasha, pobiegłem na A i postanowiłem zastrzelić typa z góry, zrobiłem to i ban...o treści...'czitujesz'...perm. Wbijam od razu na dysk C i do folderu z SS'ami, i co? No właśnie nic! Żadnych ss'ów. Ban za nic, nie byłem odpalony. Na serwerze w tym czasie były typki, które skanowały elegancko w moje miejsce przez ścianę z bomb site B, tylko akurat wtedy, kiedy się wychylałem, a administrator zbanował akurat mnie za niby "CZITY". No nieźle. Proszę rozpatrzyć moją prośbę o UB, bo sytuacja na prawdę śmieszna. Pozdrawiam administratora banującego za brak ss lub jakiegoś demka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...