Jump to content
Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Kilka spraw

Recommended Posts

Siema. Więc tak:

 

 

1. Można wgrać plugin który przez pierwsze 7s umożliwia graczom przechodzenie przez siebie? Ułatwi to wyjście z respa na kilku mapach.

 

 

2. Określić jakoś konkretnie w regulaminie że np. od 1:00 idziemy po hosty/pakę itd. Teraz jest tak  że rzadko kto dostanie kicka/bana za cele tylko każdy lata za fragami, albo kampi.

 

 

3. Nad tą rozgrzewką podobno pracujecie? Nie lepiej ją całkiem wyłączyć? Albo zablokować wybór klasy w rozgrzewce. Premki zdobywają po kilka zabójstw ponieważ same są odporne na 1/1 np. Speedhackera.   TAK, JEST TO PROBLEM! Niech żadne dziecko czy osoba dorosła (bo w CS dzieci w końcu nie grają :help: ) nie pisze żebym sam kupił premium.

 

 

4. Model P90- niby model jak model, ale ma przybliżenie. Które wtedy niweluje jego rozrzut praktycznie o 90%. Ogromną przewagę mają gracze którzy w swojej klasie mają tę broń- np. saper i pkt6.

 

 

5. Przydałby się jakiś mapcycle lub plugin blokujący granie tych samych map. Żeby był odstęp, a nie dust2/assault/dust2/inferno.. Albo jakiś odgórny cykl map i leciałyby w kółko.

 

Prosiłbym te z o usunięcie CS_wiocha. I tak admini ją zmieniają bo "za mała", mimo że jest lubiana więc po co jest? Kolejna mapa de_rats coś tam. Ten z respami w lodówce- jest ich za mało i kilku CT na początku ginie bo respią się w koledze. Naprawiłby to w sumie plugin z pkt.1.

 

 

 

6. Kolejna rzecz to osłabienie Kapitana. Wiem że premium i musi być lepsze. Ale kapciowi 100lvl+ zadaje się w heda do 35 z MP5. Także proszę się zastanowić nad odebraniem mu na start 50 wytrzymałości- zostanie 50. I ogarnięcie tego HE niby 1/3 które takim nie jest bo zabija częściej niż jakieś 1/2 nawet.

 

 

7. Stalker- najbardziej ukochana klasa na serwerze. Premium- no tak, musi być lepsza. ALE...:

 

HE co 10 sekund.

 

HE samonaprowadzające.

 

Odporność na HS.

 

Łuk z nieograniczoną liczbą strzał/chmurek- jakby ktoś nie wiedział to gdy stalker trafi z łuku w gracza to ten ginie od razu.

 

Regeneracja HP gdy zadaje DMG.

 

Do tego 2 bronie i wszystkie granaty (p90 i AUG).

 

Z tajemnicą generała lub podręcznikiem szpiega rozwala każdego nie wiele celując z HE. A z kolei jak ma betonowe ciało to jest nieśmiertelny  :fool:  Nooo zdecydowanie trzeba by mu coś odebrać. Chyba każdy to napisze.

 

8. Saper.

 

3 miny, +15DMG(!!!) 2 bronie (p90 aug) i wszystkie granaty.

 

Ogormna ilość int +40. Przy full int z jednej miny bije b.dużo. Teraz np. dostałem 170(!) DMG z 1 miny. Co jest ogromną przesadą w stosunku co do innych przeliczników int/dmg np. rakiet.

 

Porponuje odebranie 30 int i odebreanie dodatkowego DMG.

 

 

Ogólnie przydałby się balans klas. Teraz go nie ma, wystarczy wejść na serwa i zobaczyć kim grają gracze których i tak nie wiele w porównaniu do dawnych czasów, godzny szczytu a tu 20-25 graczy.

 

Jeśli balans miałby się odbyć to mógłbym założyć temat i spisać wszystkie klasy- co mają itd. Tak na zasadzie wzoru SSów. Kopiuj wklej i każdy mógłby napisać o każdej klasie co z nią zrobić.

 

 

Proszę się wypowiadać co o tym sądzicie :P

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


1. No przydało by się nawet na całą grę, nie tylko 7 sekund a chyba nikomu to nic nie robi. A na niektórych mapach by się przydało żeby na początku nie padać.

 

2 stalker zdecydowanie za mocny Ale to wszyscy wiedzą.

 

 

Jeszcze można by na początku rundy dodać ta ochrone gracza na 3-5 sekund że nie można go zabić bo na eldo, aleksandrze, dd2002 niby nie można zabijać przez te 7 sekund z respa na respa, a jak jest to wiadomo. Już pisze się na [email protected] że taka sytuacja miała miejsce a tu tylko ostrzeżenie :/

Link to comment
Share on other sites


jestem za pkt 1, 2-ralizuje jak jestem , 3 jest juz zrobiony ale z reszta co piszesz zostawil bym tak jak jest :) jak dla mnie klasy sa dobrze zrobione i nic bym nie zmienial i wiem naprawde denerwujacy jest Stalker ale no coz zawsze sie cos denerwujacego znajdzie :) a jesli chodzi o mapy typu wiocha i rats to dla mnie tez sa zbedne i 100 rodzai assaulta lub westa ..zostawil bym jedynie assaulta i westa zwyklego a reszte usunal bo po 1 wescie wybieraja znowu westa heeh kiedys byla sytuacja ze 3 mapy pod rzad byl asaault ...znam kilka fajnych mapek typu cod mod

 

 

Link to comment
Share on other sites


1. Zrobione.

 

2. Nie wiem jak inni admini. Ja banuję.

 

3. Zrobione.

 

4. Postaramy się zrobić.

 

5. Tu nic nie będzie zmieniane, ponieważ ludzie grają to co chcą, bo to lubią. Ba co więcej niektórzy za to płacą.

 

6. Tu nic nie zostanie zmienione. Premium to premium, to że ma 100 wytrzymki, nie znaczy że jest aż taki dobry. Ponieważ bije mało z m4. 

 

7. Mocna klasa ale też nie przesadzajmy. był wcześniej osłabiany to nikt nim nie grał. 

 

8. To będzie zrobione.

 

 

Dodam od siebie. Że klasy będą nowe i statystyki do nich też. Tylko cierpliwości.... Obecnie na codzie jest paczka klas która była robiona na początku powstania serwera.

 

 

Link to comment
Share on other sites


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...