Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ulepszenie klasy ELEKTRYK!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym wam przedstawić moja propozycje aby ulepszyć jedną z bardziej zaniedbanych klas jaką jest ELEKTRYK.

 

Jak dobrze wiemy połowa graczy na serwerze gra Wyborowym albo klasami premium w stosunku co do wyborowego polowa klas ma bardzo male zalety. Można zlikwidowac klase "cichy zabójca" i tak nikt ta klasa nie gra i troche dodac elektrykowi co według mnie troche wyrówna szanse z innymi klasami. 

 

Nazwa klasy: Elektryk

Jej umiejetności: 3 błyskawice, 2x obrazenia zadawne w plecy, ciche kroki

Jakie bronie posiada: M4a1,krowe,all GRANATY ( tutaj klasa moze byc np bez granatów) 

Statystyki: (int 20, kondycja40,wytrz 20, zycie 40  ): Tu wszystko pozostaje bez zmian

Jaka umiejetność  ( Klawisz E - 3 Błyskawice )

 

 

 

 

 

Uważam,że to dobry pomysł czekam na wasze opinie i komentarze :) 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam LI$U

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest zły pomysł grałem na codzie 2 to z tego co widzę błyskawica zabija od tak więc spokojnie 2 wystarczą moim zdaniem ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeciw! Elektryk ma bardzo dobre staty i bronie, do tego 3 błyskawice które biją od razu- nie jak rakiety czy HE które muszą dolecieć do wroga.

 

Nie potrzebne mu dodatkowe zdolności.

 

A to że ludzie nie grają elektrykiem znaczy tylok że jak grają to premium albo tym co im polecą. Np. nikt nie gra moim chorążym, a ładnie potrafie nim dokopać;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Elektryk jest bardzo dobry na wysokim poziomie jak wszystko dodasz pod inteligencje to z błyskawicy dużo DMG robisz. M4a1 też to jest bardzo dobra broń. Tylko ja bym dodał tej klasie jeszcze jeden skok :) 

 

 

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi bardziej chodzi o cos co bedzie mial zawsze błyskawice sie koncza i zostaje bez zadnej umiejetnosci... dlatego pod tym wzgledem chce go ulepszyc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...