Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Wieczorny wywiad z sieciowym grafikiem :)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]W dzisiejszym wywiadzie gwiazdą będzie nasz sieciowy grafik - @Albandi:

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]15gs0oi.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam Cię w ten zimny wieczór. Dziękuję, że zgodziłeś się na udzielenie mi odpowiedzi w wywiadzie na pytania, które będą zadawane przeze mnie. Na początku opowiedz coś o sobie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam na imię Szymon. Urodziłem się 15 stycznia 2000 r. Uczęszczam do II klasy gimnazjum. Mieszkam w okolicy Łomży. Moimi ulubionymi przedmiotami szkolnymi są: matematyka, biologia, plastyka i fizyka. Przeciwnymi: Niemiecki i język polski. Od trzech lat gram na gitarze klasycznej. Interesuje się grafiką komputerową. Lubię grać w piłkę nożna, koszykówkę oraz siatkówkę.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O proszę, kolejny kandydat ze stycznia. Jak sobie radzisz w szkole?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakoś idzie, ale cieszę się z moich ocen. Jak to w gimnazjum codziennie musi być z czegoś beka.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To doskonale, że masz takie dobre wyniki. Co powiesz o swoich rówieśnikach z klasy?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mega Ziomki, dobrze się dogadujemy, zawsze można się z nimi pośmiać.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To dobrze, że masz dobry kontakt z rówieśnikami. Na początku naszego wywiadu wspomniałeś, że lubisz grać w piłkę nożną - kibicujesz komuś, a może grasz w jakimś clubie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak na prawdę nie mam ulubionego klubu piłkarskiego. Grałem w dwóch zespołach, pierwszy był Narew, a potem dołączyłem do lepszego klubu Forty, gdzie grałem kilka miesięcy. Zaczęła się nauka w gimnazjum i musiałem skończyć, ale co wakacje chodzę do ŁKS'u.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czyli można powiedzieć, że piłka nożna to bardziej Twoje zainteresowanie. Masz już może jakieś plany związane z przyszłością?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W dzieciństwie marzyłem, żeby zostać piłkarzem, ale co rok zmieniałem zdanie. Raz chciałem być lekarzem, a raz dentystą, więc można powiedzieć, że piłka nożna jest moim zainteresowaniem. Teraz myślę, że gdy będę studiował dentystykę to w dni wolne zapiszę się do klubu piłkarskiego :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To widzę, że plany już jakieś są, życzę powodzenia w zrealizowaniu ich. Wspominałeś również, że interesujesz się grafiką komputerową, mógłbyś nam coś więcej o tym zainteresowaniu opowiedzieć?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na początku nie myślałem o tym, w ogóle nie sądziłem, że mnie tak wciągnie. Gdy miałem około 12 lat, ściągnąłem na swój stary komputer gimpa, nic mi na nim nie wychodziło, więc pomyślałem, żeby z tym skończyć. Pewnego dnia nic nie miałem do roboty, więc wszedłem na YouTube i zacząłem oglądać poradniki. Robiłem to samo oko w oko jak oni. Byłem dumny ze swoich prac. Potem ściągnąłem bardziej zaawansowany program graficzny photoshop cs6, tak jak każdego dnia oglądałem poradniki i zostało mi to w głowie jak oni to robili. Eksperymentowałem i jakoś prace wychodziły, ale też to zależy od dnia, jak mój mózg nie funkcjonuje po szkole to nie umiem zrobić dobrej pracy, jak to mówię "praca na szybko", ale gdy jestem wypoczęty to prace wychodzą mi o niebo lepiej. Z grafiką jestem łącznie z przerwami 3-4 miesiące. Wiem, że to mało, ale co dzień kształcę się. Moi rodzice zawsze mówili i mówią, że to jest marnowanie czas, ich słowa: "Może byś się nauką zajął, co"? Moja odpowiedź zawsze była taka sama, że jak mi nie wyjdzie w życiu to zostanę grafikiem komputerowym. Tak to się zaczęło i trwa do dnia dzisiejszego.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie bądź taki negatywny. Mówiłeś, że oceny masz dobre, więc nie ma się czym przejmować, a rodzice zawsze muszą sobie coś do nas pogadać, w końcu jesteśmy ich dziećmi, ale pamiętaj, że bardzo nas kochają i chcą naszego dobra. Jeśli chodzi o grafikę to jesteś doskonały w tym, co robisz. Może pochwalisz się nam kilkoma pracami swojej roboty?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie, że tak.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]21l1klj.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]2nk2e6w.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]33kwu2g.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]66embc.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]33tjpe9.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]2n16n4p.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]10e254m.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]2niphkl.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Można zaobserwować przy których pracach miałem udany dzień.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Uwierz, że jak na 4-miesięczny staż grafiki dobrze Ci idzie. Rozwijaj się w tym kierunku i pamiętaj również o tym, że trening czyni mistrza. Oprócz grafiki co robisz w wolnym czasie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście najważniejszy punkt to nauka. Zazwyczaj w wolnym czasie wychodzę z psem na spacer, gram w Counter-Strike'a i oglądam telezwizję. Zawsze o godzinie 15 kiedy zaczyna się serial "SZKOŁA". Po nauce zazwyczaj pilnuje siosty lub wyrywam się z kolegami na piłkę nożną. W tym okresie to odpada, bo jestem świeżo po operacji.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Po operacji jesteś? A co to, jakiś wypadek miałeś? :o.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wypadku nie miałem, ale lekarz kazał mi wyciąć pieprzyki, bo zaczynała powstawać biała otoczka, ale na szczęście szybko poszło, nawet nie zauważyłem kiedy skończyli :P. Rok temu miałem gorszą sytuację. Wracając ze szkoły nadziałem się na swój płot (na pewno jesteście ciekawi jak to się stało, już odpowiadam). Po skończeniu lekcji zadzwoniłem do rodziców, jednak żadnego z nich nie było w domu i musiałem się przejść około 4 km. Tóż przy swojej bramie zdjąłem plecak i szukałem kluczy, ale jednak okazało się, że zostawiłem je w domu. Pomyślałem, że przejdę przez płot i pobawię się z moim psem. Stanąłem źle na koszu i kosz odjechał, a ja przewróciłem się i kolec ozdobny bramy wbił mi się w udo. Oczywiście myślałem, że tylko podarłem spodnie, ale nagle poczułem, że coś mi płynie obok nogi. Na początku myślałem, że popuściłem, bo strasznie chciało mi się siku. Ale gdy spojrzałem na ranę, zobaczyłem mnóstwo krwi. Od razu wołałem na pomoc. Szczęście, że wszyscy sąsiedzi byli w okolicy i przyszli mi pomóc. Zawiązali mi ranę paskiem i ściskali dzwoniąc po pogotowie. Karetka zabrała mnie od razu, a leżąc w niej myślałem o najgorszem, że będą musieli mi amputować nogę. W szpitalu dowiedziałem się, że rana była głębokości wskazującego palca. Później rodzice przyjechali do mnie i mówili, że miałem szczęście, bo dosłownie 5mm od przekłucia była główna żyła czyli mógłbym się wykrwawić. Potem przewieźli mnie do Białegostoku, ponieważ szpital w Łomży nie ma oddziału dziedzięcego. Na szczęście czuje się już dobrze.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kiepska i na prawdę nie za fajna historia, na szczęście wszystko skończyło się dobrze, więc odstawmy złe wspomnienia na bok i przejdźmy do przyjemniejszego tematu, którym będzie counter-strike. Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Długa historia xD. Na początku grałem w minecrafta, a któregoś dnia wyjechałem do swojego brata do Piszu, a on pokazał mi CS. Spodobała mi się ta gra i dał mi trochę w nią pograć. Stwierdziłem, że zainstaluje ją sobie na komputerze. Na początku był to nonsteam, jeszcze wtedy nie wiedziałem, że jest coś takiego jak steam. Kiedy dostałem od mikołaja pierwsze słuchawki, dostrzegłem mojego skilla. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Good. Grasz czasem jeszcze w CS?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Teraz tak na prawdę rzadko gram. Tak jak wyżej pisałem moim najważniejszym punktem jest nauka.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. A jak oceniłbyś na dzień dzisiejszy swoją grę w CS'a w przeszłości?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Myślę, że jakbym grał regularnie i przykładał do tego więcej pracy to określiłbym to na poziomie bardzo dobrym.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Może kiedyś skusisz się na grę ze mną :). Jak trafiłeś na MH?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W sumie przypadkowo, dzięki reklamom na innej sieci. Byłem strasznym skoczkiem, raz byłem na innej sieci, a raz na jeszcze innej, ale ostatecznie wybrałem Mult-Head. Dlaczego? Ponieważ, panuje tu miła atmosfera, można liczyć na każdego i można poznać wspałniałych ludzi np. takich jak Ty. ;)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ojej, czuję się wyróżniona, dziękuję i ze wzajemnością!

[/align]

 

[align=center]Co Cię u nas zatrzymało, dlaczego wybrałeś akurat sieć Multi-Head?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Myślę, że osiągne tutaj wiele rang i wzrośnie moja umiejętność robienia prac graficznych.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oj, to na pewno. Życzę Ci wielu sukcesów. Zastanawia mnie skąd pomysł na Twój nick?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kiedyś oglądałem taką bajkę ze szczurkiem (zapomiałem jaki miała tytuł). Jedna z postaci restauracyjnych miała ksywkę Albani. Mój cioteczny brat wymwawiał zawsze to jako Albandi i jakoś mi się to spodobało i zostałem przy takim.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O, ciekawa i zarazem krótka historia.

[/align]

 

[align=center]Powiedz nam czy jest może na forum jakiś Twój ulubiony użytkownik?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Poza Tobą jest NumberOne - miły i śmieszny koleś :P. Można zawsze porozmawiać z nim na ts i pomoże chętnie w każdej sytuacji.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Miło, że jestem Twoją ulubioną użytkowniczkom, cieszę się bardzo, dziękuję i po raz kolejny ze wzajemnością.

[/align]

 

[align=center]Naszym ostatnim tematem w dzisiejszym wywiadzie będzie muzyka - jaką preferujesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Najczęściej jest to Pop oraz Disco Polo.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O, a możesz nam napisać dlaczego akurat te dwa gatunki przypadły Ci do gustu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Te gatunki przypadły mi do gustu, ponieważ wpadują w ucho, łatwo jest zapamiętać i można sobie dobrze przy niej pośpiewać.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Też prawda. Mogłabym poprosić o link z ulubioną nutką słuchaną przez Twoją osobę?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście,[/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dość znana muza.

[/align]

 

[align=center]Niestety zbliżamy się do końca wywiadu. Chciałbyś na koniec coś dodać od siebie lub pozdrowić kogoś z naszej szanownej administracji bądź użytkowników?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbym pozdrowić Teez.'a, Danke:*, NumberOne oraz wszystkie zapomniane osoby :). Myślę, że to wszystko.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję Ci ślicznie za pozdrowienia oraz za poświęcony czas na wywiad i mam nadzieję do niedalekiego zobaczenia na serwerze.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na pewno będzie taka okazja, do zobaczenia :).[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tu dużo pisać? Jak zawsze wywiadzik bardzo ciekawy, wciągający i zawsze coś troszkę innego w każdym wywiadzie, super. Ciekawe jaki będzie następny hihi :) plusik oczywiście poleciał.  :good:

 

 

 

"Myślałem, że popuściłem" wygrywa wszystko. :D  :rofl:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...