Skocz do zawartości
NumberOne

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> No.1

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Paweł

2. Kontakt: steam, forum, ts

3. Lokalizacja: Kraków

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: ok 2h

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Forum otwarte mam zawsze kiedy włączony mam komputer, więc kilka godzin tak koło 4-5, może nawet więcej jeśli wliczyć przeglądanie z telefonu.

6. Posty (min.250 sensownych): 650

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): To co każdy chętny na moderatora: utrzymać porządek, dbać o kulturę i miłą atmosferę. 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Bez większej różnicy - co trzeba to zrobię.

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Kto mnie zna ten wie, że jestem osobą uprzejmą, skorą do współpracy.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Pełnienie różnych funkcji daje tą umiejętność, więc i tu mogę postawić plusa. 

11. Coś o sobie: Wywiadzik dla chętnych: http://multi-head.pl/topic/46436-spowied%C5%BA-numerka-po-raz-drugi/

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Stanowisko super moderatora na niedużej sieci, junior moderator na jednej dużej. Raczej średnio, ale bardzo szybko się uczę, więc nie będzie problemów z bardziej zaawansowanym jego opanowaniem.

13. Obowiązkowe mikro: Oczywiście.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na duże TAK jest to osoba miła, ogarnięta a w szczegulności pomocna. Najlepsza osoba na to stanowisko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...