Skocz do zawartości
Old GaMer

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> HELP !!

Rekomendowane odpowiedzi

 

"The server operator has added you to banned list

Added to banned list"

 

 

 

I znowu mam problem ... Wczoraj grałem normalnie ,a dziś znowu serwer mnie banuje . Powiedzcie mi co robić ???

Cs-a po raz X nie będę reinstalował bo jak widać nie ma to sensu , bo już to robiłem wcześniej i pomogło na 3 dni ... Jest to najwidoczniej wina serwera , dodam że gram na CFG standardowym i używałem pomocy wujka Google ale nic mi nie pomogło na dłuższą grę .

Proszę o naprawienie tego ponieważ nie mogę grać ,bo po takim banie serwer znika mi na cały dzień ,a co za tym idzie spada mi frekwencja i Joe będzie na mnie krzyczał. Z góry dziękuje za pomoc.

 

 

Podaje LINKA do wcześniejszego tematu z takim samym problemem :http://multi-head.pl/topic/46736-problem/w

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli mogę, bo miałam dosłownie taki sam problem, a chciałabym tylko spróbować pomóc...

 

 

 

Słuchaj, mnie przestało banować, gdy z CFG usunęłam wszystkie allias'y i binda na scroll (np "bind" "v" "+dd") oraz usunęłam cały userconfig.

 

Po usunięciu tego wszystkiego, co napisałam linijkę wyżej, serwer przestał mnie banować i jest już dobrze.

 

 

 

Jeśli Tobie to nie pomoże to nie mam zielonego pojęcia :o.

 

Ale wiedz, że jest to wina CFG, bo testowałam na kilka sposobów tego bana...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zauważ ze ja już  usuwałem Cfg , nawet całego cs-a i nic nie pomaga :/ wszystko pięknie wczoraj i przed wczoraj trybiło a dziś znowu ....

 

 

 

 

 

Po prostu jest coś nie halo z konfiguracją serwera .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zauważ ze ja już  usuwałem Cfg , nawet całego cs-a i nic nie pomaga :/ wszystko pięknie wczoraj i przed wczoraj trybiło a dziś znowu ....

 

 

 

 

Też tak miałam, ale usunęłam wszystkie allias'y i bind na scrolla oraz userconfig i wszystko śmiga pięknie... :o

 

 

 

 

 

 

Po prostu jest coś nie halo z konfiguracją serwera .

 

 

To już sprawa dla wyższych, niech ktoś się tym zajmie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Też tak miałam, ale usunęłam wszystkie allias'y i bind na scrolla oraz userconfig i wszystko śmiga pięknie... :o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak wiem bo mi tez pomogło tylko ze usunąłem cale CFG i userCFG  ale to tylko na chwile , A bindy w cfg mam tylko na amxmodmenu .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HELP HELP HELP od wczoraj nie mogę wejść na serwer . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Z tego co pamietam to jest to ban przez rcon, źle wpisane hasło. Restart serwera albo komenda removeip powinno pomóc.

 

 

 

 

Tylko że my się nie logujemy poprzez rcona. U mnie od samego początku gdy serwery wystartowały jest w all okej. Roben, spróbuj zrobić tak zwaną cofkę do wersji cs'a przed update. Na internecie znajdziesz odpowiednie pliki. Jeżeli nie, to spakuje swoje i Ci wyślę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Tylko że my się nie logujemy poprzez rcona. U mnie od samego początku gdy serwery wystartowały jest w all okej. Roben, spróbuj zrobić tak zwaną cofkę do wersji cs'a przed update. Na internecie znajdziesz odpowiednie pliki. Jeżeli nie, to spakuje swoje i Ci wyślę :)

 

 

 

 

Z tego co widzę nie masz pojecia o tym problemie. Dużo osób przy uzywaniu bindów dostaje takiego bana i serwer im znika. Co do Robena takie coś powinno minąc samo po jakimś czasie jeżeli nie poproś kogoś kto ma dostęp do konsoli serwera żeby wpisał removeip TWOJE_IP lub usunął twoje ip/steamID z pliku banned.cfg i zrestartował serwer.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiesz że to raczej nie jest wina po stronie serwera lecz po stronie Twoich ustawień? Spróbuj zrobić upback z nowszej wersji cs'a na tą przed aktualizacją. Na internecie znajdziesz pliki, jeżeli nie podeślę Ci moją wersję na której ja gram bez problemowo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ty chyba nie rozumiesz :) to jest wina serwera poczytaj sobie w google :0 dodam ze tylko takie bany sypie mi tylko nasz serwer inne serwery na ktorych grywam nie robia nic , w GO tak samo nie banuje 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W GO banować Cię nie będzie bo tam jest zupełnie inny system odnośnie tego. I nie wyjeżdżaj mi tu że ja nie rozumiem, bo kiedyś ten problem miałem i go właśnie w ten sposób rozwiązałem co Ci podawałem ze względu na plik w moim cs'ie, którego za chiny nie mogłem znaleźć.. Ale spoko jak tam uważasz ;]

 

 

ps. down

 

 

Będziesz mi wpierał że nie potrafię czytać ze zrozumieniem? Teraz pokazałeś że to Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Dziękuję i kończę dyskusję z Tobą, bo nie mam zamiaru pomagać osobie, która nawet nie chce mojej pomocy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale kłania się czytanie ze zrozumieniem .Pisałem wyżej ze CS był odinstalowany + usuwane pliki rejestru czyli na nowo sciagalem Cs-a , i tylko po tym wszedłem na only DD2  MH i serwer dal bana , a to już wina jest serwera a nie moich plików bo w CFG żadnych bindow nie mam tylko na "amxmodmenu" zmienianie IP tez nie skutkuje  ,wiec wina leży po stronie serwerów . Bo na innych "serwer" nie banuje , a u nas już widziałem ze nie tylko ja mam problem .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chciało mi się tworzyć nowego tematu, więc się podepnę. Skoro tyle osób ma taki problem (tak ja też tak miałem), to albo (jeśli to przez plugin) przejrzyjcie .sma i będzie wiadomo za co mogą lecieć bany, jeśli nie plugin, to logi serwera i też powinno być wiadomo, co jak i dlaczego, a tym samym możnaby znaleźć rozwiązanie. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...