Jump to content
Andoy

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Odwołanie

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: Andoy [LECH POZNAN]

Godzina, data zdarzenia: kilka min. temu

Mapa: westwood_big

STEAM_ID / IP: 'STEAM_0:1:29230033

Uzasadnienie: dostałęm bana za źle umieszczone miny, ale nie rozumiem gdzie FILO (który baaardzo mnie lubi) stwierdził że są źle umieszcone? Wysyłam SS gdzie kładłem minę, niestety HLTV nie działa :/

0ac86e808fd6bd9agen.jpg PS. stawiałem po 1 minie (to tak dla sprostowania gdyby ktoś może mówił że pewnie postawiłem kilka :) )

pokaz miny ktore leza dalej w srodku domku przy kolejnych drzwiach tam gdzie padlem... hahah 1 mine i dlaej klamiesz hahah widzisz wiec czemu ja padlem dodajac specjalnie wchodzac w kolejna mine w srodku domku przy kolejnych drzwiach ahahah smieszny juz jestes naprawde panie znajacy regulamin :) aaa i dodam ze tu nie ma czegos takiego lubie czy nie lubie  bo ja do tego uwagi nie przywiazuje to po 1 a po 2 ukaram kogos kto na to zasluguje

pokaz miny ktore leza dalej w srodku domku przy kolejnych drzwiach tam gdzie padlem... hahah 1 mine i dlaej klamiesz hahah widzisz wiec czemu ja padlem dodajac specjalnie wchodzac w kolejna mine w srodku domku przy kolejnych drzwiach ahahah smieszny juz jestes naprawde panie znajacy regulamin :)

tak, kładłem po jednej minie, ok, wyślę resztę min, myślałem że wpadłeś w tą bo ktoś wpadłakurat i zaraz bana dostałem.

Kłamiesz to Ty kurczaku! :D

Proszę wybaczyć słabą jakość, ale nie chciałem wrzucać wielkich ssów więc zmniejszałem. Czerwonym zaznaczone miejsca min, żółtym miejsca niedozwolone

b6ba4d9c5d42c123.jpgbc42315df0d7dec4gen.jpg

W tym momencie nie rozumiem poco jest ten punkt

4. Admini dokumentują (dema, screenshoty, logi) wykroczenia graczy, którym należy się Ban na dłużej niż 30h

W tym momencie admin dzialal zgodnie z regulaminem wiec nie musi posiadac dowodu

ja jak juz wyzej napisalem moim zdaniem mina w domku przy samych drzwiach jest ustawiona w zlym miejscu a dowodem jest to ze widzial to takze inny admin i jak zauwazylem te miny specjalnie w nie weszlem zeby zobaczyc czyje to ... wyszlo ze Andoy wiec banowalem i nie wiem czemu ten gracz ma zawsze ze wszystkim problem ban byl na 30 min zgodnie z regulaminem i zauwazajac dany gracz ma ze wszystkim problem odpoczal 30 min i nic mu sie nie stalo nastepnym razem bedzie stawial dokladniej miny tyle odemnie dziekuje i pozdrawiam

Jezeli miny były postawione tak ja zaznaczone jest na zdjęciu Andoya  to są postawione ok i ban nie słuszny .Lecz jeśli były troszkę dalej to niestety już nie i ban jak najbardziej się należy . Miny postawione dalej admin miał prawo potraktować jako dojście do bsa regulamin dokładnie nie pokazuje tego miejsca lecz stawianie miny w tym przejściu jest nie dozwolone i od dawna było karane banem ,chodź niektórzy admin o tym zapominają .Admina Filo proszę o dokumentowanie takich miejsc choć regulamin tego nie nakazuje, ale dzięki temu zaoszczędzili byśmy sobie trochę czasu i wątpliwości co do np:źle postawionych min .

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...