Skocz do zawartości
Andoy

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Andoy [LECH POZNAN]

 

Godzina, data zdarzenia: kilka min. temu

 

Mapa: westwood_big

 

STEAM_ID / IP: 'STEAM_0:1:29230033

 

Uzasadnienie: dostałęm bana za źle umieszczone miny, ale nie rozumiem gdzie FILO (który baaardzo mnie lubi) stwierdził że są źle umieszcone? Wysyłam SS gdzie kładłem minę, niestety HLTV nie działa :/

0ac86e808fd6bd9agen.jpg PS. stawiałem po 1 minie (to tak dla sprostowania gdyby ktoś może mówił że pewnie postawiłem kilka :) )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pokaz miny ktore leza dalej w srodku domku przy kolejnych drzwiach tam gdzie padlem... hahah 1 mine i dlaej klamiesz hahah widzisz wiec czemu ja padlem dodajac specjalnie wchodzac w kolejna mine w srodku domku przy kolejnych drzwiach ahahah smieszny juz jestes naprawde panie znajacy regulamin :) aaa i dodam ze tu nie ma czegos takiego lubie czy nie lubie  bo ja do tego uwagi nie przywiazuje to po 1 a po 2 ukaram kogos kto na to zasluguje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Filo on nie ma nic pokazywać. Zbanowałeś na 30 min to ty masz okazać dowód. On napisał tylko odwołanie.... 

 

 

I bynajmniej mi się zdaję że można tam miny kłaś , choć w regulaminie nie ma nic na ten temat mowy. Miny jak pokazujecie były poza bs. Niech opiekun zdecyduję. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

pokaz miny ktore leza dalej w srodku domku przy kolejnych drzwiach tam gdzie padlem... hahah 1 mine i dlaej klamiesz hahah widzisz wiec czemu ja padlem dodajac specjalnie wchodzac w kolejna mine w srodku domku przy kolejnych drzwiach ahahah smieszny juz jestes naprawde panie znajacy regulamin :)

 

 

tak, kładłem po jednej minie, ok, wyślę resztę min, myślałem że wpadłeś w tą bo ktoś wpadłakurat i zaraz bana dostałem.

 

Kłamiesz to Ty kurczaku! :D

 

Proszę wybaczyć słabą jakość, ale nie chciałem wrzucać wielkich ssów więc zmniejszałem. Czerwonym zaznaczone miejsca min, żółtym miejsca niedozwolone

b6ba4d9c5d42c123.jpgbc42315df0d7dec4gen.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym momencie nie rozumiem poco jest ten punkt

 

 

 

4. Admini dokumentują (dema, screenshoty, logi) wykroczenia graczy, którym należy się Ban na dłużej niż 30h

 

 

 

W tym momencie admin dzialal zgodnie z regulaminem wiec nie musi posiadac dowodu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja jak juz wyzej napisalem moim zdaniem mina w domku przy samych drzwiach jest ustawiona w zlym miejscu a dowodem jest to ze widzial to takze inny admin i jak zauwazylem te miny specjalnie w nie weszlem zeby zobaczyc czyje to ... wyszlo ze Andoy wiec banowalem i nie wiem czemu ten gracz ma zawsze ze wszystkim problem ban byl na 30 min zgodnie z regulaminem i zauwazajac dany gracz ma ze wszystkim problem odpoczal 30 min i nic mu sie nie stalo nastepnym razem bedzie stawial dokladniej miny tyle odemnie dziekuje i pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jezeli miny były postawione tak ja zaznaczone jest na zdjęciu Andoya  to są postawione ok i ban nie słuszny .Lecz jeśli były troszkę dalej to niestety już nie i ban jak najbardziej się należy . Miny postawione dalej admin miał prawo potraktować jako dojście do bsa regulamin dokładnie nie pokazuje tego miejsca lecz stawianie miny w tym przejściu jest nie dozwolone i od dawna było karane banem ,chodź niektórzy admin o tym zapominają .Admina Filo proszę o dokumentowanie takich miejsc choć regulamin tego nie nakazuje, ale dzięki temu zaoszczędzili byśmy sobie trochę czasu i wątpliwości co do np:źle postawionych min .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...