Skocz do zawartości
Gość

Klan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy użytkownicy MH, jak już zauważyliście ja i Kristo, zakładamy klan, w naszym klanie nie będziecie się nudzić, regularnie będą organizowane mixy oraz mecze przeciwko innym klanom, jak i turnieje z paroma klanami na raz, będziecie się mogli wyróżnić umiejętnościami które posiadacie, oczywiście będziemy też was nagradzać specjalną rangą na forum lub vip'em/Premium na dowolnym serwerze na okres tygodnia dla najlepszej osoby tygodnia która zdobyła najwięcej fragów w mixach/meczach.    

 

 

 

 Przypominamy żeby być członkiem naszego klanu musicie posiadać aktywne konto STEAM !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie jest to nic ważnego co miałoby być w tym dziale. 

 

 

Jeżeli o coś takiego się pytasz to znaczy że nie wiesz co to klan.   klanie będą rozgrywki konkursy na pewno jakieś łatwiejszy dostęp do serwerów a więcej informacji jak już klan będzie zrobiony. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najpierw to ogarnij wszystko co związane z Klanem. Bo taki wstęp co dałeś na pewno duży chętnych nie przyciągnie. 

 

 

 

Wcześniejszy Klan miał swój dział i rangi. Z początku było w miarę dużo chętnych, lecz z czasem zapał znikł i nikt się tym praktycznie nie interesował. Wszystko upadło i Klan został usunięty, wydaje mi się, że teraz też tak będzie. Więc, nie ma co szaleć za szybko. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Najpierw to ogarnij wszystko co związane z Klanem. Bo taki wstęp co dałeś na pewno duży chętnych nie przyciągnie. 

 

 

 

Wcześniejszy Klan miał swój dział i rangi. Z początku było w miarę dużo chętnych, lecz z czasem zapał znikł i nikt się tym praktycznie nie interesował. Wszystko upadło i Klan został usunięty, wydaje mi się, że teraz też tak będzie. Więc, nie ma co szaleć za szybko. 

 

 

Mam zgodę mam pomysł żeby to rozkręcać mam doświadczenie więc robię jak chcesz zapisuj się nie to nie . A jeszcze zobaczysz że to wyprowadzę. 

 

i nie spam mi już jak możesz ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...