Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Konkurs

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam proponuję konkurs na reklamowanie i wklejanie postów za punkty jeden post jeden punkt na dole konkurs. Lecz posty nie mogą się powtarzać a dla zwycięscy konto premium/vip lub coś innego. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja nie będę wydawał pieniędzy wam na konkurs gdyż jestem zwykłym członkiem co innego jak bym był ważniejszą osobą na forum to może bym sponsorował konkurs. A jeżeli widzicie to jest propozycja na konkurs i jeżeli administracja się zgodzi to będzie jak nie to wiadomo że konkursu nie będzie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Dlaczego zawsze nowi użytkownicy mają najwiecej do powiedzenia w tym dziale...przypadek? Nie sądze...

 

 

 

Dla mnie dałeś propozycję którą bardzo słabo opisałeś, dwa zdania ledwo i juz propozycja po byku.. 

 

Nie którzy, robią reklamy bezinteresownie i dobrych chęci. Moim zdaniem tego typu konkursy są słabe, jak juz robić to lepiej coś bardziej rozbudowanego i przemyślanego..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To Ty wychodzisz z inicjatywą i to Tobie ma zależeć, by ludzie wzięli w tym udział, dobrą zachętą jest jakaś nagroda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...