Skocz do zawartości
MemesiO

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Zmienić AMXBANS na YouTuBE

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o prawy wysuwany panel.

 

 

 

Nie lepiej wstawić tam widget YouTuBe, niż amxbans w którego i tak nikt nie wchodzi ? :>

 

 

 

Ja osobiście zalajkowałem www przez ten boczny panel, a o YT jest tylko banner w którego nie można wejść (linka proszę :D)

 

 

 

 

 

Jakby ktoś nie wiedział jak by to wyglądało :D

 

 

 

06966106456641779772.png

 

 

 

 

 

 

 

Grafikiem to ja nie jestem więc nie patrzcie na te sprawy, myślę, że jest to do zrobienia :)

 

 

 

@Edit

 

 

 

Zapomniałem dodać, propozycja dotyczy tego aby ten panel wysuwany był ustawiony tylko na stronie głównej, a nie jak teraz na każdej podstronie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapomniałem dodać, propozycja dotyczy tego aby ten panel wysuwany był ustawiony tylko na stronie głównej, a nie jak teraz na każdej podstronie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam często widzę wiele pytań dotyczących tego, gdzie jest bans. Dobrze byłoby umieścić go w bardziej widocznym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie no w na skróty może nie, ale jest wolne miejsce koło zakładki "regulaminy serwerów", może tam dałoby radę wcisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście w bansa wchodzę dosyć często.

 

Ale wydaje mi się, że to jest niepotrzebne.

 

Gdyby sieć prowadziła kanał na YT, co chwile jakieś nowe filmiki to jak najbardziej. Ale póki co mamy tylko 1 filmik (prezentację). Teraz jest bardzo dobrze widoczny i wydaje mi się, że może tak zostać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlatego MH powinno zacząć interesować się marketingiem, nowe filmiki, aktywny facebook to wszystko nie zaszkodzi, a pomoże, jak ktoś fajny filmik zrobi to nawet mogą nagrody wejść :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzeba mieć chwilkę czasu i wszystko da się zrobić, niestety u mnie go brak... Jak masz czas, to wystarczy ściągnąć 1 program, wejść na serwer, albo nawet z HLTV wyciągnąć akcje ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Trzeba mieć chwilkę czasu i wszystko da się zrobić, niestety u mnie go brak... Jak masz czas, to wystarczy ściągnąć 1 program, wejść na serwer, albo nawet z HLTV wyciągnąć akcje ;)

 

 

Trzeba mieć też umiejętności, bo takie filmiki na "odpierdol" lepiej nie robić...

 

 

 

Moim zdaniem ta zakładka amxbans jest dobrze widoczna i ogólnie dobrze że jest, można szybko wbić i coś sobie sprawdzić. W przypadku adminów, ubt itd jest bardzo często odwiedzana, więc nie pisz że nikt tam nie wchodzi :) 

 

Ogólnie pomysł jest dobry, tylko trzeba znależć osobę która ma jakieś tam umiejętności i oczywiście chęci by robić nowe filmiki.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


UBT-Admini, duża grupa ;)

 

 

 

Filmik można zrobić z ulepionych akcji (hltv) jakieś przejścia banalnie proste grafikę wrzucić (nazwa gracza z logo MH) no i filmik gotowy. Wygląda fajnie, prezentacja serwera jest. Tylko czasu to troszku zajmuje. Nikt tutaj nie mówi o tworzeniu filmików z wejściem Online. Oczywiście jakieś tam umiejętności trzeba posiadać (zakres podstawowy - gimnazjum). 

 

 

 

AmxBans można wsadzić zamiast "Pobierz CS 1.6" w Menu ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MemesiO, nie rób na siłę z UBT, adminów czy z bóg wie kogo speców od montowania filmów. Oni składając podania akceptowali inne kryteria. To musi być ktoś, kto się na tym zna, ma chęci oraz czas. Szajsem reklamować też się nie zamierzamy. Bez takiej osoby dalsza dyskusja nie ma sensu. Jeśli ktoś taki się znajdzie, będziemy myśleć dalej.

 

 

 

"Pobierz CS 1.6" pojawiło się dzisiaj i musi tam zostać. Dla dobra całej sieci, uwierz mi. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

MemesiO, nie rób na siłę z UBT, adminów czy z bóg wie kogo speców od montowania filmów. Oni składając podania akceptowali inne kryteria. To musi być ktoś, kto się na tym zna, ma chęci oraz czas. Szajsem reklamować też się nie zamierzamy. Bez takiej osoby dalsza dyskusja nie ma sensu. Jeśli ktoś taki się znajdzie, będziemy myśleć dalej.

 

 

 

"Pobierz CS 1.6" pojawiło się dzisiaj i musi tam zostać. Dla dobra całej sieci, uwierz mi. :)

 

 

Chodziło mi bardziej o stworzenie czegoś w stylu Recenzent Audio, coś w stylu filmików z wywiadów (bardziej same audio) filmiki typu obsługa www, gdzie co się znajduję, jak wstawić ss (zdarzają się tacy co nie wiedzą), prezentacja strony, coś w stylu blogu ;p Ale to pomysły z typu "niewykonalne".

 

 

 

 

Przy promo mh spędziłem łącznie 6-7 godzin. Wątpię, że znajdzie się ktoś kto się podejmie wykonania czegoś takiego za darmo.

 

A tandety nagrywanej frapsem nie chcemy.

 

 

Dlatego piszę, trzeba troszkę czasu poświęcić na to wszystko. 

 

 

 

To jak wam się nie podoba to zalecam zamknięcie tematu i wrócenie do niego kiedyś kiedy znajdzie się ktoś taki.

 

 

 

 

 

Co do "Pobierz CS" w menu, jak dla mnie zły pomysł umieszczania go tam :> Jeden powód, na niektórych rozdzielczościach wygląda to tak:

 

1418314158-U1103.png

 

 

 

Na laptopie mam normalnie, na komputerze, tak to wygląda.

 

 

 

Może lepiej usunąć "Użytkownicy" ? :> Słabo odświeżany div ;p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...