Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam propozycję stworzenia grupy o nazwie INFORMATOR ranga ta będzie pod forum. W razie jakiś pytań na Shoutbox lub na priv żeby ta grupa wiedziała wszystko na temat forum serwerów i żeby mogła w razie pytań odpowiadać spotkałem się że na wiele pytań trzeba pisać do czerwonych lecz oni zazwyczaj są zajęci czymś innym. Grupa by się przydała w razie pomocy na forum oraz na serwerach. Pomysł mona dopracować. 

 

lecz żeby ludzie z tej grupy INFORMATOR wiedziała wszystko powinna być informowana na bieżąco o nadchodzących zmianach lub coś w tym stylu. 

 

 

 

Najmocniej przepraszam źle napisałem poprzedni temat lecz już zmieniłem i proszę się nie gniewać a te wasze odpowiedzi zostają nieaktywne ponieważ były przed edytowaniem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma rangi, która jest "pośrednikiem" pomiędzy Właścicielami, a użytkownikami, bo z tego, co wyczytałem to o to Ci właśnie chodzi. Może masz na myśli Moderatora, ale raczej nie masz szans, ponieważ ilość postów nie powala i rekrutacja jest zamknięta.

 

PS. Jesteś długo na forum? Coś ponad 3h, to chyba jakiś żart z Twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Troche smieszny temat:

 

 

 

Jestem na NIE xD

 

 

Pytanko ty jesteś administratorem ? jak nie to to temat nie dla cb. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pytanko ty jesteś administratorem ? jak nie to to temat nie dla cb. Pozdrawiam

 

 

 

 

To co nikt nie moze sie wypowiadac oprocz czerwonych? Okej sorry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahahah jestes mistrzem :D mamy prima aprilis? ;> Nie ma czegos takiego o czym piszesz a jesli juz chcesz skladac podanie to zloz na konkretna posade. Pomoc w problemach moze kazdy nawet zwykly uzytkownik nie potrzeba przy tym dodatkowej rangi ; )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pytanko ty jesteś administratorem ? jak nie to to temat nie dla cb. Pozdrawiam

Składają coś w stylu "podania" na forum publicznym, jesteś automatycznie poddany opiniom użytkowników, oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, natomiast Ty nie masz prawa pisać komuś, czy jest to temat przeznaczony dla niego, czy nie.

 

 

// edit. Informator? Totalnie zbędne, jest kontakt do Właścicieli podany, moim zdaniem to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dopiero teraz zrozumiałem o co w tym chodzi, nie ma takiej rangi i na pewno nie powstanie, nie wiem co to za pomysł ci przyszedł do głowy, ale pierwszy raz się z taką propozycją spotykam, cóż wszystko zależy od @aquax lub @555_dni

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no właśnie wy wszyscy dajecie czerwonym ale żebyście siedzieli na forum od rana prawie to byście widzieli i czerwoni mają inne też rzeczy na głowie i co z tego że jest kontakt do czerwonych jak oni też mają inne zajęcia a nie tylko forum. A jak na razie to i tak wszyscy piszą na SHOUTBOX i piszą co się stało , proszę o pomoc z tym i tym , co się dzieje z tym i tym no i odpowiedzi na ich pytania napisz do czerwonych 

 

a jeżeli chcecie zrobię zdjęcia następnym razem jak to wygląda.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...