Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Propozycje na serwer

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja jeszcze jestem za podwyższeniem wymagań na admina tzn.: z 30h na 50h, bo serwer stoi już w miarę długo :P

 

 

Tutaj Tezz bardzo dobrze mówi ,także jestem za tym żeby aby otrzymać admina gracz powinien miec 50 H :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem za podwyższeniem liczby godzin do 50.

 

30 godzin to w zasadzie nie tak dużo, a graczy mamy sporo. Przy intensywnym` graniu to zaledwie kilka dni.

 

 

 

Z innej beki dziś miałem 2 sytuacje ,gdy grałem a ludzie mi spamują, że coś się dzieje na say`u lecz tego nie widzę i nawet nie wiadomo kogo banować i w zasadzie za co. Ten plugin wg. mnie jest obowiązkowy, aby admin w pełni spełniał swoją rolę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Również jestem za podwyższeniem liczby godzin do 50.

 

30 godzin to w zasadzie nie tak dużo, a graczy mamy sporo. Przy intensywnym` graniu to zaledwie kilka dni.

 

 

 

Z innej beki dziś miałem 2 sytuacje ,gdy grałem a ludzie mi spamują, że coś się dzieje na say`u lecz tego nie widzę i nawet nie wiadomo kogo banować i w zasadzie za co. Ten plugin wg. mnie jest obowiązkowy, aby admin w pełni spełniał swoją rolę.

 

 

ZGADZAM SIĘ W 100% !!!

 

@Pawollo ma dużą rację!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Posiadaja rezerwacje a jak jest 32/32 albo 31/32 to wbic nie moge na serwera a mam vipa chyba plugin odpowiednio nie dziala.

 

A ten plugin ze admin widzi wszystko co pisza gracze to wgrac a nie czekacie ktos poreklamuje pojdzie i co i bez bana bo admin na spec reklama w tt/ct i co i nic ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pisał wam już chyba n-ty że plugin wysypuje od mnóstwa errorów. da się zyć bez tego pluginu nie zawsze wszystko widać zdażają się takie sytuacje. ale często też jest kilku adminów na serwerze w obu teamach. nie ma co siać przecież takiej paniki bo ktoś jednego bana nie dostanie bo akurat admin nie widział. jakby takie sytuacje nigdy się na serwerze nie zdarzały..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeżeli ktoś ma więcej kasy może kupić koledze z drużyny broń jak dla mnie zbędne ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

propozycja moja jest taka, by wgrać blokowanie bs'a drugiego gdy na serwerze nie ma 5 Ct Zdarzają się takie sytuacje, że często widzę jak gracze plantują pakę na b

 

 

Nie odświeżamy starych tematów @Ganja Mafia1992.

 

Propozycja zbędna. Zostaje tak jak jest.

 

Możecie banować takie osoby, które splantują pakę na B poniżej 5ct, od tego macie admina.

 

 

 

 

 

Plugin dla admina odrzucam.

 

Plugin przesyłania graczowi $ również odrzucam.

 

Usunięcie napisu z celownika - postaram się na dniach zobaczyć co da się z tym zrobić.

 

Przenikanie modeli - zostaje tak jak jest.

 

Co do zwiększenia godzin na admina z 30 na 50 - poruszę na dniach temat z administracją. Będę walczyć, żeby godziny zostały zwiększone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...