Skocz do zawartości
Gość

WariaT Wita!

Rekomendowane odpowiedzi

Avatar ustawiony, informacje uzupełnione, więc zostaje przywitać się.

 

Cześć! Jestem WariaT ? pod takim samym nickiem, gram na serwerwerach cs:Go FFA oraz ODD2. Na serwery cs 1.6 - jeszcze okazji wbić nie miałem, lecz może czasem wpadnę, swoją przygodą z Counter-Strike rozpocząłem jakieś 6-7lat gdy jako młody chłopak znalazlem klasyczną obecnie grę cs 1.6, w swojej przygodzie poznałem wiele typów moda, wiele serwerów oraz doswiadczenie którę wciąż we mnie siedzi. Sam znajmowałem się kilkoma serwerami, nie miałem nigdy ochoty pisac pluginów - bo nie miało to dla mnie sensu i tylko traciłem czas, swoja wiedze o amxxx oceniam na 8/10 a sourcemod na 6/10 - Gdyż z tym doczynienia jeszcze "większej" przygody nie miałem.

 

 

 

Teraz przejdzę do swojej osoby, czyli z życia realnego.

 

 

 

Jestem Kacper, mam 16 lat i uczęszczam do LO. Mieszkam na Pomorzu, dokładnie na Kaszubach (ahhh te widoki <3). Moim zainteresowaniem jest tak jak wyżej wspomniałem Counter-Strike w zaciszu domowym przed pc - gdy znajdę oczywiście czas.Uprawiam sport a dokladniej piłke nożną. Jestem osobą którą nie piszę czegoś bez włąsnej wiedzy na jakiś temat, zawsze mam argumenty - gdy ktoś doda swoje trzy grosze do moich dwóch, jestem osobą zaufaną, nie toleruje większych oszustw, gdyż jest to dla mnie dziecinne, jeżeli otrzymuję dane stanowisko - moje zaangażowanie/zgranie/czas jest na najwyższym poziomie, to chyba tyle, jestem otwarty na znajomości, lecz z osobami z poziomem "myślenia".

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Jako młody chłopak", więc mając 16 już nie jesteś młody? Kurczę, ja to już staruszek chyba xD.

 

Witaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

"Jako młody chłopak", więc mając 16 już nie jesteś młody? Kurczę, ja to już staruszek chyba xD.

 

Witaj.

 

 

 

 

"Jako młody chłopak" - młody może i jestem pod wiekiem, lecz jeszcze te 6-7 lat temu byłem młody pod względem rozumu i poznawania życia oraz uświadomienia że życie to nie tylko gry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

No ta, bo jako 16 latek już tyle przeżyłeś i doświadczyłeś, hahah.

 

 

Jeżeli twoim zdaniem, koło 11 lat - ktoś ma taki sam poziom jak osoba w wieku 16 lat, to gratuluje Ci ogromnej wiedzy na temat rozwoju czlowieka i calego życia, w dodatku skąd możesz wiedzieć co ja przeżyłem? Jestem tutaj dopiero kilka minut, nie napisalem nic o swoim głebszym życiu i tak na prawdę nie mam zamiaru, lecz jeżeli nie wiesz nic o mnie to w jakim celu nadal prowadzisz ze mna konwersacje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jeżeli twoim zdaniem, koło 11 lat - ktoś ma taki sam poziom jak osoba w wieku 16 lat, to gratuluje Ci ogromnej wiedzy na temat rozwoju czlowieka i calego życia, w dodatku skąd możesz wiedzieć co ja przeżyłem? Jestem tutaj dopiero kilka minut, nie napisalem nic o swoim głebszym życiu i tak na prawdę nie mam zamiaru, lecz jeżeli nie wiesz nic o mnie to w jakim celu nadal prowadzisz ze mna konwersacje?

 

 

Polać mu :D Siemanko :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...