Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> problem

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobry dział z moim problemem ale sami ocenicie,jak coś to przenieście,mianowicie:

 

Data i godzina: ogólnie

 

Dowody: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cb198a70491d3df0.html

Uzasadnienie: Powiedzcie mi proszę jeżeli wiecie co to mi się dzieje na koniec rundy ? Gram na cod 200# i gdy zostaje np. jeden gracz w jakimś teamie i go zabiją to nawet nie widzę kto go zabił i mi się pokazuje takie zielone okienko :/ co tam normlanie powinno być widać ?? Bardzo Proszę o pomoc bo jest to drażniące :)

 

 

 

Pozdrawiam elo ;D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ogólnie nie usuniesz tego, bo to jest związane z pluginem roundsoundu. a dlaczego Ci się tam nic nie wyświetla to nie wiem ja też tak czasem mam, na niktórych serwerach to okienko działa mi dobrze na niektórych nie. tak czy siak nie pozbędziesz się tego :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kurde to lipa ... no nic może ktoś jednak będzie wiedział jak się tego pozbyć,kiedyś pamiętam też tak miałem ale coś wpisałem i mi się to nie pokazywało tylko było coś normlanie :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też tak mam mówiłem Numerkowi o tym ale tak jak napisał trzeba by było zmieniać plugin z rsami żeby tego nie było.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Informacje o piosence można przenieść z prawego narożnika do czatu za pomocą cvaru. Zaraz zmienię konfigurację serwera. Mimo wszystko, jeśli nastąpi crash serwera, przez pierwszą mapę info ponownie będzie w prawym narożniku, lecz po zmianie mapy wszystko powinno wracać do normy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...