Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na Admina Dwa_Grosze_Do_Wina

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na admina

 

.::DwA gRoszE do WinA::

 

 

 

Witam, dzisiaj na serwerze COD 200lvl #1 dokładniej jakieś 20 minut temu, Wszyscy Pisali na niego ze ma wh, oczywiście nic z tym nie zrobił, Tylko ja napisałem że "Widac wh rzeczywiscie" No to wyskoczył z groźbami bana, pozniej były tam jakieś rozmowy i po 10 minutach było coś że admin napisał Ja ? .

 

no i żartobliwie napisałem

 

[Amadeusz - 5] *DEAD* WhiteFouls :  nie swiety mikolaj tylko sie zapierdolil i spi w saniach :D

 

 

 

Po czym bez żadnego ostrzeżenia, zobaczyłem takie co.

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Powod: 'odpocznij i kultura :)'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1133027682'

 

[AMXBans] Twoje IP: '83.7.228.227'

 

[AMXBans] ======================================= ..

 

 

 

Rozumiem , kultura wszystko ok, ale no kur** troche dystansu ludzie,  skoro wszyscy go cisneli za wh a on mi za jedno przekleństwo wali bana na 3h, to czy powinien być adminem ? . Skoro za cytat z Polskiej Komedii, dostaje się bana na 3godziny, to ile dostane za zwykłe napisanie hmm, nie wiem... "Siema" ? 

 

Admin nie ma dystansu do siebie, jest mściwy, nic na tym serwerze nie robi, i wlepia bany oczywiście nie tym co trzeba. Zakładam że IQ na poziomie 60. I nie skończone gimnazjum .

 

I tak pewno wszyscy to oleją bo kupił adma, co nie? P

 

Pozdrawiam Whitefouls.

 

PS. Nie jestescie za bardzo łatwo wierni w podaniach na Admina? Ma 21 lat? Login jak 13, styl pisania na 14, max możę z 16.  ;p. Nie dziwi was skoro ma 22 lata, nigdy nie używa mikrofonu ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolega wyżej napisał do mnie admin bez steam`a zajebiście <3 

 

Zapytałem go czy chodzi o mnie?. Bo myślałem że nie pokazuje mi steam`a. A tu głupia pyskówka. 

 

 

A on odpowiada mi takim tekstem co przedstawił wyżej : 

http://speedy.sh/u79cF/2014-12-04-00002.jpg

 

 

Nie dość że brak kultury, to jeszcze odbieram to jako obrazę mnie. To samo tyczy się tego posta, więc nie wiem po co mam przedstawiać dowody jak ewidentnie mnie ubliża. 

 

 

Edit:/ A i wszyscy wiedzą na serwerze kim jestem i ile mam lat chłopcze, a także wiedzą że za kulturę osobistą karam bardzo surowo. I udzielając odpowiedzi na twoje pytanie z mikrem. To siedzę na ts nie rozmawiam w grze :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchaj kolego, chłopcy to u szefca drewniane szpilki prostują.

 

To nie zmienia faktu ze powinieneś dac ostrzezenie zanim bedziesz rzucał banami na wszystkie strony, to nie są cheaty, za to sie odrazu nie banuje. Tak zapomniałem dodać że pytałem sie że ma steam, ale jedyne dowody jakie przedstawiłeś są te same co ja złożyłem w skardze na ciebie, czyli że zero obrony. 

 

czekaj ?

 

 

 

mnie ubliża

 

 A więc idąc za twoim tokiem myślenia,  skoro napisałem że "Święty mikołaj..." Czyli jesteś świętym mikołajem ? No bo innego wytłumaczenia nie widze...

 

brak kultury tłumaczysz jednym bluzgiem na czacie.  I nie pokazywało ci steama drogi kolego, co nie zmienia faktu że ja cie nie obraziłem, a ban na 3godziny bez ostrzeżenia, i dogryzanie o brak kultury, dosyć mnie uraziło .

 

 

 

PS. A skarga nie jest obraźliwa tylko dotyczy mojego zdania o tobię więc idąc dalej tym tokiem myślenia, każde słowo które się o kimś  powie jest groźbą, czy obrazą ? A więc Kuba Wojewódzki powinien dostać szubienice, nie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że ban na 3 godziny za rzekomą obrazę jest strasznie przesadzony, ale zostawię to opiekunowi cod.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin faktycznie przesadził z czasem bana ,jeżeli taka sytuacja się powtórzy zostanie on ukarany punktem ostrzeżenia w odpowiednim dziale .Co do sytuacji z tym ze admin nie reagował na u@ nie macie żadnych dowodów ,wiec nie pisz bez postawnych oskarżeń .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widzę tutaj obrazy, a 3h za przekleństwo to wyraźnie zawyżona kara. Tobie kolega whitefouls odradzam niektórych podobnych komentarzy do tych z pierwszego posta. Piszesz pierdoły nie mając o czymś pojęcia (płatny admin, wiek).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...