Skocz do zawartości
Kristo

Wywiad z Gwiazdą Malu

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]W dzisiejszym wywiadzie moim gościem będzie @Malu, malutki człowieczek. Zapraszam do czytania

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Siemka @Malu. Jestem mi bardzo miło że w końcu się zgodziłeś na wywiad, na początku przybliż nam bardziej Swoją osobę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj. A więc mam na imię Robcio, pochodzę z Zabrza na Śląsku. Wiek to tylko liczba, lecz za miesiąc z dniami będę miał 18% zniżki u okulisty.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oo masz takie samo imię jak ja :), lubisz uprawiać sport ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czy lubię? Moje życie to sport. Jeżeli czegoś nie ćwiczę to nie widzę sensu życia. Przez długo okres trenowałem koszykówkę, następnie przeszedłem na siłownie a teraz trenuję MMA oraz Muay Thai.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O Jezu, to ja się Ciebie zacznę bać,lubisz Piłkę Nożną lub Siatkówkę ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W zasadzie lubię każdy sport. Lubię popatrzeć na mecze siatkówki kobiet bo mają fajne tyłki zaś piłka nożna to męski sport i myślę, że każdego faceta to kręci. Jeżeli już jesteśmy przy piłce nożnej to dodam, że Real rządzi a Barca śmierdzi

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]I prawidłowo Myślisz, Real szlachta, skoro mówisz że Lubisz tyłeczki kobiet z siatkówki, to pewnie lubisz oglądać mecze Pań ? :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jeżeli mam czas to z przyjemnością oglądam ich mecze, Mecze Mistrzów świata oczywiście też nie opuszczę

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To jest prawdziwy kibic, przejdźmy do Piłki Nożnej od kiedy Jesteś fanem Realu ? :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Fan to zbyt mocne określenie. Lubię popatrzeć na dobrą piłkę a Real ją prezentuje. Nie ukrywam, że lubię popatrzeć na inne zespoły a odziwo jest w nich Barca oraz inne światowej klasy zespoły. Na mecze Realu spoglądam może od 3 lat

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Ja jestem fanem Realu od 2005, wtedy po raz pierwszy zobaczyłem mecz ich, jakie to zespoły Ci się podobają po za Realem ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Górnik Zabrze, Borussia, Chelsea, Manchester UTD oraz Barca. Tak, można lubić Real oraz Barce :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiem o tym, ja też mam swoje trzy ulubione klub ale nie w nich Barcelony :), to teraz przejdźmy może do Twojego życia bardziej prywatnego :), Znalazłeś już może swoją drugą połówkę ?.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie znalazłem i nie szukam. Z czasem znajdzie się sama

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Heh to życzę Ci powodzenia w szukaniu tej właściwej wybranki serca :), opowiedz jak zacząłeś grać w cs'a ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie jak każdy, czyli namówili mnie kumple. Spodobało mi się, lecz aktualnie ciężko mnie zobaczyć grającego w cs, ponieważ przez długi okres tylko adminowałem i nie potrafię czerpać przyjemności z tej gry.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szkoda, ja czekam aż serwery będą ON :), i wtedy zacznę grać :), to teraz przyszedł czas na wyczekiwane przez Ciebie pytanie :), jak zaczęła się Twoja przygoda z MH ? :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To pytanko pojawiło się w poprzednim wywiadzie lecz odpowiem jeszcze raz, ponieważ pewnie nie wszyscy czytali. A więc przypadkowo trafiłem na starego jaila ponad 2 lata temu i usłyszałem osobę o nicku Knoppcio mówił coś o Polonii Bytom czyli moim wrogim klubie. Zaczęliśmy lekko tyrać lecz z czasem przemieniło się to w ciekawe rozmowy i kontakt mamy do dziś

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo ciekawa historia, jak zacząłeś z przygodą na forum, od jakich rang zaczynałeś że tak wysoko doszedłeś

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na forum zawitałem tylko po to aby złożyć podanie na admina jail. Pełniłem tą funkcje przez pół roku po czym zostałem opiekunem tego serwera. Po pięciu miesiącach, gdy były problemy z serwerem, przejąłem serwer COD 40k również jako opiekun. W wakacje zostałem S@ oraz wziąłem pod skrzydła naprawiony serwer jail. Czy zaszedłem daleko? Nie wiem ale wiem, że stać mnie na więcej 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawa historia :), zgadzasz się na przeprowadzenie Podręcznika Gracza Counter Strike

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]PODRĘCZNIK GRACZA COUNTER STRIKE

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]DD2 czy Inferno

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]DD2 <3

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]M4A1 czy MP5

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]M4A1 :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ulubiony serwer

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jail lub DD2/Inf

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@aquax czy @555_dni

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@aquax lecz nie jest to wybór ze względu na ich charakter lecz ze względu na to, że z aquax'em miałem przyjemność poznać się na zlocie oraz odwiedzić go prywatnie. Obie osoby są zajebiste i mają klasę

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Przebrnęliśmy przez poradnik, to teraz powiedz nam jakiej muzyki słuchasz (oczywiście podeślij swój ulubiony kawałek)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście słucham Eminema. Kawałek może nie jest moim ulubionym, lecz najnowszy teledysk jest właśnie do tej piosenki. Z dedykacją dla osoby, której spodobała się ta piosenka

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo fajną muzyczka to na koniec wywiadu zapodaj nam jakiego sucharka

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Proszę bardzo :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]591ea82ccf1b037b6b76428bd9ed2498_by_seba11112.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje Ci, super sucharek, chciałbyś kogoś pozdrowić ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Oj lista długa więc nie będę opisywał za co pozdrowionka lecz zacznijmy od samej elity, więc pozdrawiam Zieloną, aquaxa, N-ciaka, Numberasa, Fight3rka, Spalonego, Knoppcia, Vezo, Teeza i mojego ulubieńca i przyjaciela czyli BounDera (widzimy się w Szczecinie :))

[/align]

 

[align=center]O, pozdrawiam również Ciebie i dziękuje za mam nadzieje ostatni już wywiad

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje za pozdrowienia :), do zobaczenia na MH

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Siemka :)

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ekhm.. jakoś się doczytałam ^^ Bez czytania masz już plusa za sam wywiad z Malu :D Hmm jestem w elicie? No co Ty przecież zniszczyłam Ci życie! :D Guts over fear <3 Dziękuję :) Co do wywiadu standardowy oczywiście wkradło się parę błędów ale starasz się i widać postępy. A co do informacji to czy możesz mnie jeszcze czymś zaskoczyć Malutki?;> I oczywiście odniosę się do pozdrowień.. Twoi przyjaciele są moimi przyjaciółmi if you now what I mean :D ;*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Troszkę lepszy wywiad od poprzedniego.

 

Jeszcze trochę błędów, szczególnie interpunkcyjnych plus tam są słowa, które nie powinno się pisać z dużej litery i to prawie na końcu zdań :P.

 

Ale wywiad  :good: .

 

 

 

 

 

@Malu haha, super suchar :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pracuj Kristo i poprawiaj swoje błędy na bieżąco, bo jest tego sporo. Nie skupiaj się tylko na standardowych pytania, które już zresztą były Malu zadawane. Plus za zaangażowanie. Dzięki Malu za pozdrowienia. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...