Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Ciekawy wywiad z DanceMacabre. O jego pasji i nie tylko :)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]W dzisiejszym wywiadzie starałam przybliżyć się Wam, Drodzy Czytelnicy, jednego z administratorów serwera DD2+DM - @DanceMacabre. Ma na imię Michał i to jedyne, co mogę Wam zdradzić. Więcej możecie dowiedzieć się czytając poniższy wywiad. Gorąco zapraszam!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj. Cieszę się, że zgłosiłeś się do wywiadu. Na sam początek opowiedz coś o Twojej osobie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć. Mam na imię Michał, jestem uczniem technikum logistycznego, a w weekendy pracuje. Uwielbiam chodzić do szkoły to moja pasja... (przecież żartuje ;p). Jestem naczelnym szydercą, lubię szydzić (taka moja zła cecha) :). Dobrych cech nie posiadam, a może jakieś jednak są i może wyjdą później podczas wywiadu ;). Szkoła jak szkoła, nauka na poziomie 4. Co do mojej pracy to nie jest kolorowo SEPM Wronki, 12h przy linii, ale zarabiać trzeba. Nie można żyć cały czas obciążając rodziców. Moja pasja? Samochody ciężarowe jak i osobówki. Aktualnie pracuje nad dwoma projektami odbudowy, co pochłania wiele czasu i pieniędzy. Jestem szczęśliwym nastolatkiem, który potrafi poradzić sobie w życiu niezależnie od sytuacji ;).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Już na początku można zauważyć, że pracowity z Ciebie mężczyzna. Tak właściwie gdzie mieszkasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W domu jednorodzinnym ;p. A tak właściwie to w małym miasteczku niedaleko Poznania. No dobra w średnim około 25 tyś osób, ale tak na prawdę nic tu się nie dzieje ;).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Masz może rodzeństwo?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak. Mam rodzeństwo, a dokładnie brata, który jest starszy ;).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak starszy to pozytywnie, bo zawsze możesz się do niego zwrócić z problemem lub zawsze może Ci coś doradzić. Wcześniej pisałeś, że chodzisz do technikum. Jak sobie w nim radzisz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]I tu masz racje. Mam dobre relacje z bratem mimo tego, że różni nas 7 lat, kiedyś nie mieliśmy dobrych relacji natomiast z wiekiem są na dobrym poziomie. Technikum... Wybrałem kierunek, który mnie tak na prawdę interesuje i jest moją pasją od dziecka, ponieważ mój ojciec jest kierowcą ciężarówki i logistyka jest ze mną od dziecka. Zawsze chciałem zarządzać flotą pojazdów. Radzę sobie całkiem dobrze z przedmiotami zawodowymi. W tym roku szkolnym matura i egzamin zawodowy, najbardziej boję się matematyki. O zgrozo! No nie lubię jej![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie ma czego się bać, na pewno sobie poradzisz i trzymam za Ciebie mocno kciuki. Co powiesz o swoich rówieśnikach z klasy?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Z mężczyznami nie jest tak jak z kobietami, że jest przyjaźń do jakiegoś momentu, a potem coś się zj*bie i siema, faceci robią to inaczej w pysk i wszystko wraca do normy : ). W klasie mam paru ziomków, razem z nimi również pracuje, ale zdarzają się osoby fałszywe, których lepiej unikać :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Masz racje. Szczególnie z osobami fałszywymi nie warto się zadawać. Wspomniałeś, że masz do czynienia z samochodami i pracujesz nad dwoma projektami obudowy. Ciekawi mnie skąd wzięła się u Ciebie taka pasja do samochodów?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jestem w 80 procentach perfekcjonalistą, a w 20 pedantykiem. Wszystko co jest w moim posiadaniu musi być na tip-top, zero szmerów, pukania czy niedociągnięć. Ma być takie jak dała nam fabryka, a nawet doskonalsze. Wszystko zaczęło się od Fiata126p - mój pierwszy samochód na który ciężko pracowałem przez całe wakacje na budowie, był w dobrym stanie. Jeżdżę nim na złoty fiatów, jest to pełen oryginał bez żadnych przeróbek tak jak wyszedł z fabryki, ale zanim doprowadziłem go do stanu obecnego całą zimę musiałem spędzić w garażu! Aktualnie auto stoi w garażu i czeka na pierwszy śnieg lub też lato. Drugi mój projekt u którego będzie już trochę widać postęp to Mercedes w201, wersja USA 2.0D w automacie, tu będzie USA style połączone z Germanem... Ten projekt już pochłonął trochę pieniędzy, ale najważniejsze czyli bezpieczeństwo i podzespoły już za nami! Teraz zostało do zrobienia wnętrze, system grający i oczywiście gleba ;). Liczę, że do matury auto zostanie zrobione jak starczy pieniędzy. Jeśli nie to do września spokojnie myślę dam radę ;).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem i życzę powodzenia. Masz może jakieś plany związane z przyszłością?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam wiele planów związanych z przyszłością, chcę iść na Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa lub na Wyższa Szkołe Logistyki. Chce zamieszkać ze swoją dziewczyną jak najszybciej we własnym (wynajmowanym) mieszkaniu :). No i oczywiście mam zamiar iść do wojska/policji :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ulala. W takim razie życzę, by te plany życiowe Ci się spełniły. Mówisz, że masz dziewczynę. Możesz Nam coś więcej o niej napisać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jesteśmy w tym samym wieku. Ma na imię Kasia, zajmuję się fotografią i kończy studium farmaceutyczne : ). Jest piękna i kochana :*[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wnioskuję, że w związku układa się bardzo dobrze? Szczęśliwy jesteś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To już ponad trzy lata, więc jest bardzo dobrze, a skoro mamy w planach razem zamieszkać to jest idealnie wręcz ;). Tak, jestem szczęśliwy i to bardzo, nie potrafiłbym żyć teraz sam bez drugiej połówki. Mam wypełniony cały swój czas jak najlepiej to możliwe :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To super. W takim razie nie pozostało mi nic innego jak życzyć szczęścia i wytrwałości w tym Twoim cudownym związku!

[/align]

 

[align=center]Teraz mam do Ciebie takie szalone pytanie - Gdybyś dowiedział się, że za tydzień miałby nastać koniec świata to jakbyś chciał spędzić swoje ostatnie 7 dni życia?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ostatnie 7 dni życia spędziłbym ze swoja dziewczyną, rodziną, znajomymi i psem na totalnym chilloucie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zżera mnie jeszcze ciekawość jaka jest najbardziej szalona rzecz, którą zrobiłeś w życiu (a na pewno takową miałeś)?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szalona rzecz? Raczej hardkorowa. Najbardziej hardkorowe było z mojego dzieciństwa jak mój drogi przyjaciel Adam dał mi stare pieniądze i mówił, że w sklepie starczy mi na co będę chciał. Poszedłem do sklepu, napakowałem cały koszyczek chipsów i w ogóle, po czym Pani ekspedientka to skasowała, a ja wyciągam z kieszeni chyba 2000 tysiące, a ona mówi, że to stare pieniążki i zonk... Płacz i do domu.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm... W sumie nie nazwałabym to hardkorową historią, ale z tego co czytam to Twój przyjaciel zrobił sobie z Ciebie dobry żart. Skoro już wszedłeś w temat dzieciństwa to napisz jak go wspominasz? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tu jest temat rzeka, ale sądzę, żę dzieciństwo nie jest aż tak ważne! Miałem wspaniałe dzieciństwo jak każdy chłopak mieszkający na przedmieściach w domu jednorodzinnym. Mam super sąsiada i sąsiadkę, którzy są starsi. To z nim się wychowywałem i to z nimi się bawiłem oraz poznawałem świat! Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi do dnia dzisiejszego... Miałem dużo zabawek, samochodzików, a głównie tylko to mnie interesowało, wiele czasu spędzałem na dworze od chodzenia po stogach, jazdy motorynką czy też wycieczek rowerowych po okolicy... Był czas, że chciałem mieć królika na początku. Były to dwa - samica Czarnulka i samiec Białas. Po dwóch latach było już 12 i była niezła zabawa. Dzieciństwo wspominam bardzo dobrze.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Skoro tak dobrze wspominasz dzieciństwo to fantastycznie. Przejdźmy teraz w świat muzyki - w jakiej gustujesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Muzyka to polski hiphop, ale czasem dla rozluźnienia sytuacji lubię posłuchać jakiejś starej rąbanki np DJ HAZEL - Weź pigułkę. Zależy co wejdzie mi na banie. W danej sytuacji nie jestem jakimś człowiekiem ograniczonym, który trzyma sie jednego gatunku i reszty nie toleruje, jestem rozwinięty muzycznie. W ogóle kiedyś zajmowałem się kręceniem teledysków dla znajomych, którzy żyją w podziemiu hiphopowym.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobry wybór, też na co dzień słucham różnego gatunku, lecz moim zdaniem tak jak właśnie napisałeś - Hip-Hop rządzi. Masz jakiś ulubiony kawałek muzyczny?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Podam link z wrzuty:[/align]

 

[align=center]http://miteuh.wrzuta.pl/audio/9osYPLlPE7M/wielkie_jol_dj_macu_mixtape_vol.1_34_jaram_sie_34_rob_plny_bang_bang[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nutka nie taka zła :P. Dużo czytelników pewnie chciałoby Cię zobaczyć, mógłbyś podrzucić swoją fotografię?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie:[/align]

 

[align=center]ay2c5i.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Sweet focia, Michał przy maluchu! :).

[/align]

 

[align=center]Ostatnim tematem o który trochę Cię wypytam będzie CS oraz Multi-head. Powiedz jak zaczęła się Twoja przygoda z counter-strike?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moja przygoda miała swój początek bardzo daaawno temu, mój brat pewnego razu dostał od rodziców pod choinkę grę Counter-Strike, zainstalował ją na naszym wspólnym komputerze, lecz ta gra mu się nie spodobała... A ja jako młody chłopak szukałem rozrywki i zagrałem raz i gra bardzo przypadła mi do gustu. Miałem dwuletnią przerwę po utracie konta steam, ale wróciłem do gry.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co Cię w tej grze zafascynowało?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Gra jest prosta graficznie i bardzo przyjazna aby rozpocząć swoją przygodę ze strzelankami. Podoba mi sie ta gra i zło może wygrywać (terroryści) :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zgadzam się, dużo racji jest w tym co napisałeś. Jak trafiłeś do nas na MH?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Był to późny, ciepły, majowy wieczór, a wręcz noc. Szukałem serwera do gry i dużo ludzi było na naszym MH. Spodobał mi się sposób rozgrywki na DM i zostałem do dziś! : ).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmmm, skoro spodobał Ci się sposób rozgrywki na DM to dlaczego dołączyłeś na forum półtora miesiąca temu, a nie przyszedłeś do nas od razu tej majowej nocy?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dla mnie gracz, który ma duży staż gry, forum jest sprawą drugorzędną. Najważniejsza jest gra i dobra zabawa :). Możliwe, że w ogóle nie trafiłbym na forum, ale na serwerze źle sie działo, więc obywatelski obowiązek było nagrać pare czitów i wrzucić na forum.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobrze zrobiłeś. Dlaczego zdecydowałeś się na stanowisko administratora DD2+DM?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ponieważ ma serwerze grywałem w porach nocnych i w tym czasie nie ma żadnej administracji, a nie chciałem zmieniać serwera tylko robić porządek na tym serwerze i sprawiać radość z gry użytkownikom serwera jak i sobie :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Napisz czy na sieci jest ktoś, kogo uważasz za swoją bratnią duszę?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zdecydowanie jest to dupadupadupadupa.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie miałam styczności nigdy z nim pisać, ale dobrze, że masz kogoś na kim możesz polegać. Nasz wywiad dobiega końca. Na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić lub dodać kilka słów od siebie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbym pozdrowić opiekuna mojego serwera i adminów z DD2 DM,  PDGpodgruba i oczywiście największego lenia na MH czyli Ciebie : ), no i największego wariata dupadupadupadupa, który zawsze rozgotowuje pierogi! :)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ulala, haha. Bardzo dziękuje za pozdrowienia i Ciebie rownież serdecznie i gorąco pozdrawiam. Oczywiście jeszcze raz dużo szczęścia i wytrwałości w związku. Cieszę się, że mogłam przeprowadzić wywiad z taką osobą jak Ty. Oczywiście też do zobaczenia na serwerze.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wzajemnie, do zobaczenia![/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad ciekawy, o dziwo nie zasnąłem :D. + dla obojga.

 

a proponowałem dodanie Q&A do Redakcji, właśnie w celu rozkręcenia, to nie, bo po co, do offtopicu :P. Przemyśl to jeszcze raz , bo to jest dobra sprawa. Spamu żadnego nie będzie, jeśli chodzi o posty, bo to zaledwie 1 post na tydzień.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

a proponowałem dodanie Q&A do Redakcji, właśnie w celu rozkręcenia, to nie, bo po co, do offtopicu :P. Przemyśl to jeszcze raz , bo to jest dobra sprawa. Spamu żadnego nie będzie, jeśli chodzi o posty, bo to zaledwie 1 post na tydzień.

 

 

 

 

Lepiej niech zostanie tak, jak jest teraz.

 

 

 

 

 

 

Brawo dla Was za ciekawy wywiad. Danke:*, w głównej mierze dzięki Tobie w naszej redakcji tętni jeszcze życiem i ciężko tego nie dostrzec. Oby tak dalej.

 

 

 

 

Dziękuję za bardzo miłe słowa, aż chce się dalej i więcej tych wywiadów pisać, tak bezgranicznie :).

 

 

 

 

 

 

 

PS. Cieszę się, że podobają Wam się wywiady oraz to, że mogę się tutaj dalej rozwijać jako redaktorka.

 

Komentarzami dajecie mi do zrozumienia, że jestem dobra w tym, co robię.

 

Dziękuje! :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ah wywiadzik na wysokim poziomie, tak jak każde inne. Bardzo wciągający i aż chce się czytać do końca. Moim zdaniem to Tobie powinien być przyznany naczelny ;) tylko Ty tutaj "żyjesz" i utrzymujesz to co upada na MH. Brawa dla Ciebie i oby tak dalej a nawet i jeszcze lepiej. :*

 

Powodzenia! :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dużo ciekawych pytań dużo fajnych odpowiedzi fajnie wszystko poskładane fajnie się to czyta.

+1 za pracę

.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...