Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> KinG

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KinG

Wiek: 22

Doświadczenie (w byciu adminem): byłem adminem juz dawno ale i tak ze tu niestety przeprowadzilem sie wraz z kobietą i dzieckiem i nie mialem dostepu do internetu dla tego musialem zrezygnowac z admin ale juz sobie załozylem internet mam czas i mysle ze sie nadam :D

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: 5lat

Steam / NonSteam: STEAM_0:1:33684441

Dlaczego Ty: hmm gram w godzinach porannych dla tego iz pracuje na zmianach czesto w nocy gdzie zazwyczaj brak adminow :D

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a :3-5h

Kontakt:Steam

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/KinG/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heavy nie chce spamowac ale musze odpowiedzieć co do godzin :D gram duzo bo to moj nałog :D jak kobieta nie krzyczy staram sie jak najwiecej :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwery nie działają. Nie ma kto i jak poznać się na kim tak naprawdę. Z kolei masz te 115 godzin, ale te godziny wyrobiłeś sobie ponad rok temu. Teraźniejszość jest zupełnie inna i tylko kilka minut pograłeś przez ostatnie dwa trzy miesiące. Jestem na NIE. Za mało cię znamy, przynajmniej ci, którzy są tutaj adminami od 3/4 miesięcy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


za przeproszeniem kolego . Grałem tu duzo wczesniej wyjaśniłem wyzej nie gralem dlugi czas bo wyprowadzilem sie  z kobieta i dzieckiem nie mialem internetu zreszta mozna to zobaczyc na steamie. mam przegrane ponad 3000h a przestalem bo jak napisałem wyzej . Ale teraz moge grac i wgl bo zalozylem sobie internet i godziny na serwerze hmm na pewno bede wiecej spedzal tam czasu jak polowa @ zauwazylem to juz kiedys :) pozdrowienia :D

 

 

 

 

 

ps: sorka za bledy lekko dany po pracy :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli to, że ktoś grał 2 lata temu obliguje do tego by mógł się starać o adma bo godziny nabite? Jak dla mnie sprawa prosta, grałeś, chcesz grać to pokaż to na serwerze, daj się poznać wtedy będę przychylny temu podaniu. Póki co jestem na nie. Będzie serwer włączony to zapraszam do gry i pokaż, że chcesz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, dlaczego? odpowiedzi już udzielili koledzy wyżej. 

 

 

Totalnie Cię nie znam, nie widywałem Cię na serwerze jeszcze. To że grałeś kiedyś, nie oznacza że grałeś tak miesiąc wcześniej, bo na kolorek każdy jest chciwy ;) Poczekajmy aż serwery ruszą wtedy, będziemy mogli oceniać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Czyli to, że ktoś grał 2 lata temu obliguje do tego by mógł się starać o adma bo godziny nabite? Jak dla mnie sprawa prosta, grałeś, chcesz grać to pokaż to na serwerze, daj się poznać wtedy będę przychylny temu podaniu. Póki co jestem na nie. Będzie serwer włączony to zapraszam do gry i pokaż, że chcesz :)

 

 

 

dokładnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli do 14.12.14 zachowasz obecną aktywność rozpatrzymy podanie ponownie. Trzy dni w pełni funkcjonujących serwerów to zbyt mało by rzetelnie ocenić Twoją aktywność. Zamykam na tyg.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak czarna, mimo iż nie wspólpracujemy z AC czy BL to dla mnie gość ze spalonym steamem się nie nadaje.. Że tak powiem nie potrzebujemy odpałów, którzy gdy dostana admina, czują się pewni ze nie dostaną ss'ow, ale spokojnie jak coś to Cię demka zniszczą :) Czyli NIE!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Zbyt wiele głosów dezaprobujących oraz brak zainteresowania kandydata. 



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...