Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> skarga na admina pokaz dupe

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server!

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Reason: 'resp 1 min'

 

[AMXBans] Duration: '5 minutes'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:41014356'

 

[AMXBans] Your IP: '.'

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

Grałem w Terro i dostałem bana po akcji gdzie mając bodajże 2hp zabiłem 5 CTków.

 

 

Na początku rundy CTki zrashowały środek i długą, ja byłem na środku, zabiłem 1 i cofnąłem koło respa mając 2hp. Reszta Terro stała przed bramą koło respa i koło środka, bo nigdzie indziej nie dało się iść. Sam cofnąłem na respa mając 2hp i patrzyłem czy przypadkiem nie będą zachodzić od tyłu przez respa Terro. Stoję na respie Terro, słyszę i widzę kilku, to wiadomo flashe (oni i ja) i zabijam 3, w tym momencie chciałem iść do bramy, wyskoczył CT i zabiłem. Poszedłem na środek i dostałem a awp od CT'ka który stał na blisko. W next rundzie ban za respa !

 

 

Jak będzie HLTV to dam linka. Admin nie ogarnia, takie bany nie powinny mieć miejsca, CT'ki zrashowały tą konkretną rundę i całe Terro stało przed swoim respem bo na środku CTki stały na blisko i co chwile flashe leciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgłosiłeś mnie bo cię zabiłem jak biegłeś przez respa Terro, a admin nawet nie patrzył jak sytuacja wyglądała i zbanował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli hs.exe był na środku i cofnął z 2hp na respa po akcji na serwerze ban według mnie, nie słuszny z tego względu, że sam bardzo często tak robię. Admin sam musi sprawdzić, czy ktoś łamie regulamin, a nie jak ktoś coś mu powie. 

 

 

 

Po za tym ban na 5 minut. Już minął. Zostawiam temat otwarty. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale nie ma podstaw do takiego bana, z tego co widze nikt nie kampil bo nie mieli mozliwosci wyjscia ze strefy TT wiec co ma isc na odstrzał. Ale jeżeli było nagiecie i wyczekiwanie na CT przy respie. Ban odpowiedni do sytuacji. 

 

 

 

Moim zdaniem temat wyjaśniony. Do zamkniecia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak, ban na 5 minut, ale takie bany nie powinny mieć miejsca bo nie było podstaw do bana ! Admin dostał zgłoszenie i nawet nie patrząc zbanował !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...