Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ban na DD2 #2 !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

 

Chcialbym sie dowiedziec ktory admin mi dal bana na DD2 #2? To po 1.

 

 

 

Po 2 nie rozumiem czemu nie banowales gracza o nicku

 

`bKm ^^ skoro gosc co runda naduzywal mikro i do tego obrazal innych graczy (miedzyinnymi mnie), blokowal co runde na bramie przy B i gadal " nie ma wchodzenia brama!! oknem zapier*alac" Pozniej obrazil mnie i nawrzucal na rodzine! To nie wytrzymalem i pocisnalem mu w ten sam sposób. PISALEM CI 3 razy na u@ zebys wywalil go albo ogarnąl. A ty nic z tym nie robiles az wkoncu jak ja go obrazilem to mnie zbanowales!!

 

 

 

Prosze aby ten admin ktory mnie zbanowal zlozyl wyjasnienie na temat tego czemu go nie banowal jak mu pisalem na u@ zeby zrobil porzadek. A mnie wyrzucil z serwera odrazu.

 

 

 

Nie pisze to po to zeby dostac UB tylko po to zeby zrozumiec tok myslenia takiego admina .

 

 

 

Pozdrawiam!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsza rzecz bkm dostał bana ode mnie i ty też dostałes bana ode mnie bo teksty typu twoja stara nie są na miejscu :)

 

 

 

P.S jak miałem zbanować gościa za coś czego nie widziałem lub słyszałem, Wiem że nadużywa mikro za co dostał bana + blokowanie w bramie obraz nie słyszałem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...