Skocz do zawartości
ikz'

Odwołanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Psyhic0.

 

Godzina, data zdarzenia: Wczoraj.

 

Mapa: - 

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:97678152

 

Uzasadnienie: http://multi-head.pl/index.php/topic/83636-psyhico/

 

 

 

 

 

Gargulec zbyt pochopnie dał bez ub, nie dając możliwości innym ubt ocenić demka. Ja aima nie miałem, zwykłe ruchy ręką, które każdy głupi potrafiłby zrobić. Poza tym co na tym demku widać? Tylko te ruchy ręką? Jak dla mnie to za mało, ale co ja tam wiem. Perfidny aim oprócz tak zwanej "trzęsawki" celownikiem, ma też skuteczność, chodzi mi głównie o trafianie w banie, ale niekoniecznie tak musi być. Na demku przedstawionym przez mlonasa, ja tej skuteczności nie posiadam, tylko głupie i chaotyczne ruchy ręką, które robiłem świadomie, dla zabawy. I musiałbym być idiotą, żeby używać tego rzekomego aima przy adminie (własnie wtedy na serwerze był mlonas).

 

 

 

Proszę, aby demko ocenili również inni członkowie ubt, ponieważ Gargulec nie dał im takiej możliwości. Demko znajduje się w temacie przedstawionym w uzasadnieniu.

 

 

 

Lolek proszę również, abyście wy, członkowie ubt napisali, co sądzicie o tym demku.Gargulec lekko mówiąc, nie potrafi rozróżnić czystego gracza od odpalonego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli to nie jest aimbot, to ja nazywam się Justin Bieber....

 

 

 

Rozpiska :):

 

14:14 - Idealnie wcelowany próbuje oddać strzał. +B

14:58 - Celownik poleciał na głowę. +B

15:06 - Wie gdzie wychyla, wcelowany w głowę. +B

15:36 - Chaotyczny ruch celownika na model. +B

16:53 - Dziwny ruch celownika na głowę. +B

16:56 - Strzela w przejście, ale pocisk leci w brzuch osoby, która stoi na rampie.

16:59 - Celuje w przejście, Potem celownik leci błyskawicznie na model, który stoi koło rampy. +B

17:01 - Celownik pędzi na model. +B

17:25 - Strzał, celownik lata jak opętany.

17:30 - Piękny ruch celownika na głowę  ;) +B

17:39 - Tutaj jedyny ruch, przy którym się zastanawiam.... -B

 

 

 

Według mnie Ewidentny AimBot.

 

 

 

I proszę Murzyn, żebyś nie mówił "To było tylko dla zabawy", "Gargulec dał mi bana za nic", bo dałem bana za te niby "Specjalne" ruchy celownikiem.

 

 

 

Sam sprawdzałem, Czy da się tak strzelać z Awp przy takich ruchach, i powiem, że trafiłbyś raczej w ścianę, niż w hs'a ;)

 

 

 

Twierdzisz, że kiedy strzeliłeś w przejście, a celownik poleciał błyskawicznie na głowę przeciwnika to był fart ?

 

 

 

Jakbym nie potrafił rozróżnij czystego gracza, od Odpalonego to bym nie był w UBT kolego :)

 

 

 

W tak szybkim tępie? A jak wytłumaczysz 16:56 min ?

 

 

 

Strzeliłeś w przejście, ale strzał trafił przeciwnika będącego na rampie. Wytłumacz to :)

 

 

 

Właśnie nie proste. Na największej częstotliwości myszki nie przesunął byś z taką prędkością celownika.

 

 

 

Ja też czekam na resztę UBT. Oczywiście powiem, że ruchy są +b....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przy takich moich ruchach hs to zwykły fart. Przy strzale przeciągam celownik, dlatego wpada czysto. I właśnie te ruchy i przeciągany strzał współgrały ze sobą.

 

 

 

Czekam na rozpiskę innych ubt.

 

 

 

Tak, to był zwykły fart. (przeciąganie celownika)

 

 

 

 

 

Właśnie w 16:56 ruchy i przeciąganie idealnie się dopasowały, czego efektem było trafienie w brzuch przeciwnika.

 

 

 

 

 

Przeczytałeś dokładnie, to co napisałem wcześniej? Celując w przejście szybko przeciągnąłem celownik na rampe, proste..

 

 

 

To jednak mało wiesz o szybkości poruszania myszką.. Wciąż czekam na reszte ubt.

 

 

 

Co do tej akcji 17:25, właśnie po strzale ruszam SPECJALNIE myszką.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14:14 - nic dziwnego, zwyczajne wcelowanie -b

 

14:58 - tutaj właśnie zaczyna się nerwowy movement, na 1 rzut oka można coś zauważyć, ale ogólnie nic dziwnego +/- b

 

15:06 - jak dobrze ogarniasz awp, zazwyczaj jesteś wcelowany w głowę -b

 

15:36 - nerwowy ruch, ale nie na model, zwyczajnie +/- b

 

16:53 - zwykły strzał, przypadek -b

 

16:56 - +/- b 

 

16:57 - bardzo dziwny przeskok +b

 

16:59 - widział go trochę wcześnie, nie oszukujmy się to awp india ^^

 

17:01 - no tutaj podejrzanie na model +b

 

17:25 - nerwowy movement, normalny head`shot +/-b

 

17:30 - co w tym dziwnego? -b

 

 

 

Ogólnie grasz bardzo nerwowo, wielu łatwych fragów nie zdobywasz, ale ogólnie jak dla mnie za mało. 

 

 

 

Ps: Generalnie jak ktoś gra na setach i gra bardzo nerwowo bardzo ciężko jest to wykryć z grania "Awp" na prawdę, trzeba konkretniejsze demko. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...