Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie o Adma TwiX

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: TwiX

 

Wiek: 20 lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na kilku serverach.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

 

Staż w CS-sie: 5 lat

 

Steam / NonSteam: STEAM_0 : 0 : 28912481

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametrack...2.40.110:27008/

 

 

 

Dlaczego TY .!: Lubie grac w cs'a. Dużo czasu spędzam właśnie na waszym serverze. Ogarniam. Pomagam graczą.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od czasu ale zazwyczaj kilka godzin dziennie :)

 

Kontakt: Steam, PW :)

 

 

 

Wiem że Dostawałem na początku bany za głupotę ale przestrzegam regulamin w 100 %.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakoś nie wydaje mi się że mam mała aktywność. Jakoś ja Ciebie na serverze nie widziałem a gram często. Fakt dostawałem bany od Ciebie ale juz przestrzegam regulaminu servera i nie dostaje banów wiec mam prawo startowaćna admina serva. Każdy może popełniać błędy. Łamałem zasady ale już tego nie robię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral twoja aktywność nie jest zadawalającą wbij czasami na TS pogadać daj sie poznać popraw aktywność a będę na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:Popraw aktywność , daj sie lepiej poznać  zaczyni zgłaszać na u@



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...