Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie by Natka.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Nice shoot ||`Natka. c:

Wiek: 17

Doświadczenie (w byciu adminem): Adminowałam już na kilku serwerach, głównie cod mody. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6-10, szybko się ucze.

Staż w CS-sie: 3-4 lata.

Steam / NonSteam: oczywiscie steam.

Dlaczego Ty: Chciałabym pomóc, dlatego, że w ostatnim czasie brakuje adminów, bardzo często pojawiają się momenty kiedy są potrzebni, a nikogo nie ma... Wiadomo, ze ja też nie jestem 24/7, lecz bardzo czesto. Kolejna para rąk do pomocy się przyda :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Duzo... Czasem za duzo.

Kontakt: Gg, steam, pw forum.

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Nice%20shoot%20%7C%7C%60Natka.%20c%3A/80.72.40.110:27008/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


oczywiscie ze na tak mila kutluralna pomocna zawsze mozna na nia liczyc i sie dogadac jest dostpena w czasie gdy najwiecej wlasnie gra odpalencow i naewno bezie ogarniala i pilnowala pozadku na seriw zeby dobrze sie gralo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak kolejna dziewczyna i szał :D. Jupi wszyscy na tak !!!!!!!!!

 

 

A ja na nie.... Popatrz AMX.... 

 

 

 

I tak do siebie jeszcze :D:  Typowo konto założone pod podanie, wiem że to nie jest już ważne w składaniu podania, no ale daj się poznać innym ludziom którzy pełnią ważną role w tej sieci. A nie tylko ludziom z Coda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jezdem na TAK!

 

 

 

-Miła +

 

-Aktywna +

 

-Spełnione wymagania +

 

-AMX +\-

 

- Wiek +

 

- Kulturalna :(  :)xD

 

 

 

TAGGGGG

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie, że NIE. Amx + pamiętam, jak groziłaś każdemu banem, kto Ci zaszedł za skóre :) To nie jest odpowiednie zachowanie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

 

-często na serwerze;

 

-miła;

 

-spełnia wymagania;

 

-jak miałem admina zgłaszała na u@ graczy łamiących regulamin;

 

 

 

Jeżeli chodzi o kulturę to zawsze można to poprawić. Ja nie byłem święty ale jak przyznano mi funkcje admina to zmieniłem się... Odpowiedzialność zmienia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

jestem jak najbardziej na nie ... zawsze za duzo ma do powiedzenia i czesto blednie , zbyt pochopnie ..miny stawia w zlych miejscach chociaz niby wie gdzie sie stawia... i minus  za amx pozdrawiam :)

 

 

 zgadzam się z FILO, nie dość że wchodzi wszystkim w "tyłek" za przeproszeniem to jeszcze się wywyższa przed nowymi graczami. Nie chodzi o to żeby tworzyć ELITE ale o to żeby wszyscy byli równi. Nie raz widziałem jej KULTURE a raczej czasem jej brak i łamanie regulaminu. Ale wszyscy są na tak bo to jest dziewczyna. No i zapomniałem o tym że grozi banami innym graczom a sama łamie regulamin

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...