Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> odwolanie od bana !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You are banned from this Server!

 

[AMXBans] You are permanently banned.

 

[AMXBans] Banned Nickname : hs.exe

 

[AMXBans] Reason : ' Demko na forum rozpisane i rozpatrzone. Czitujesz. '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 41014356 '

 

[AMXBans] Your IP : ' . '

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

To są chyba jakieś żarty ! Czytając wypowiedzi waszego unban teamu na temat wrzuconych demek to narzuca mi się tylko jedna myśl: JESTEŚCIE SŁABI.

 

Dema są czyściutkie, a oceniają je osoby które chyba grają w to max 2-3 lata, bo tam nie ma nic oprócz gry na słuch i refleksu.

 

 

Demko #2:

 

 

23:53, co tutaj niby niezwykłego jest ? słychać że Terro jest za skrzynią, więc skracam lekko, zabijam jednego, zmiana na usp i zabijam drugiego (tego o którym wiedziałem)

 

24:05, logiczne, skoro słychać granat i widać że już ktoś wbił na b, to albo ktoś z Terro patrzy brame, albo będą wbijać dalej, więc się automatycznie tam namierza i strzela

 

 

Demko #1:

 

 

2:37, nic tu nie ma ! słychać jak użył spraya (logo). sugeruj się dalej admin espem to będziesz setki graczy banował za darmo. Bardzo często ktoś skraca galę, więc zawsze z dolnego się w ten sposób patrzy, albo galę albo na wyjście z bramy. Nie mam wpływu na to gdzie modele przeciwników stoją ! Obejrzyj sobie swoje własne dema na wh to będziesz również widział, że czasem mierzy się po modelach zupełnie przypadkowo.

 

 

4:00, co tutaj niby niezwykłego jest ? przecież widać że miałem spuźnioną reakcję na tego co przebiegał i tylko 1 pestka na 4 skany była celna ! poza tym wcześniej poleciał he, więc logiczne że stoją przed bramą !

 

 

13:19, yyy ? podejście na walku do respa CT i patrzenie lewo/prawa = STANDARD ! ten drugi frag to przypadek+refleks, czasem avka tam czeka na tych co biegną długą, a gdyby był na skrzyni to tylko celownik w górę musiałbym podnieść aby zabić.

 

 

13:27. przecież go widać, pierwsza seria nie trafiana, później pestka w głowę bo stoi w chłopak w miejscu. dziwne jakoś że nie widziałem tego ostatniego co był na b, tylko pobiegłem na środek.

 

 

14:05 (1/4), co ty tutaj człowieku widzisz ? szybki rasz od respa aby zabić tych co ze środka patrzą jeszcze na daleko a nie bramę. często można tak kogoś zabić bo nikt bramy nie patrzy.

 

 

15:54, NIC TU NIE MA ! reakcja na model chwilę po tym jak przebiegł i było go widać !

 

 

16:06, przecież chwilę wcześniej było slychać 2 CTkow i poleciały 3 granaty, więc logiczne że ktoś może nadal bramę patrzeć. nigdy się człowieku nie wychylasz strzelając w standardowe miejscówki ?

 

 

16:10 ahahahaa, ten czas pokazuje tylko jak słaba jest osoba która to demo rozpisywała ! wiadomo że jest kilku CTkow koło respa a chcę iść do dolnego trupa, więc skanuje w STANDARDOWE MIEJSCA + tak jak pisałem wcześniej, nie mam wpływu na to gdzie modele przeciwników stoją ! setki graczy mają takie akcje jak strzelają w standardowe miejsca. przecież widać że strzeliłem najpierw w bramę po lewej i dopiero po prawej, a i tak nikt nie dostał nawet jednego hita.

 

 

 

 

ostatnie demko i tylko jeden czas:

 

 

20:36, NIC TU NIE MA. zwykłe namierzanie, a chwilę potem nawet trafić kolejnego nie mogę. tylko jedna, w dodatku czysta, akcja na całe demo ? BRAWO.

 

 

 

Te dema i rozpiska admina to jakaś kpina, proszę ponownie to ocenić uwzględniając moją rozpiskę. Oba dema są czyściutkie, a ja zostałem niesłusznie zbanowany !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam na swoim WH, pełne modele. 

 

 

 

2:37 - Reakcja na Model celownikiem na Galerii. Co prawda słychać spray, ale w okół biega dużo graczy. +/- 

 

4:00 - Reakcja na model za bramą, który wybiega z respa CT. Chociaż po reakcji można uważać to za przypadek. -b

 

4:40 - Można odnieść wrażenie, że skanuje celownikiem modele na respie CT... "chociaż nie wiedząc co tam jest"... wycofuje się. BEZ OCENY. 

 

12:07 - no... widział go... -b

 

13:00 - innej alternatywy nie było. -b

 

13:25 - jakby się uprzeć to CT strzelił pierwszy rozglądanie także było, ale nic więcej.  Bardziej przyjrzałbym się headshotami z M4 pod względem HL1, ale ekspertem nie jestem i ciężko to oceniać jak wiadomo. -b.

 

15:54 - Było widać tego CT. -b

 

16:06 - Można spekulować. Raczej to nie jest "standardowa miejscówka". (Tyle tych Standardów w odwołaniach). +/-

 

16:10 - wyraźne słychać CT wbiegającego w bramę. -b

 

 

 

2 demo: 

 

 

 

23:53 - słychać Tero za skrzynią. Ale skan celownikiem również jest widoczny. +/-

 

24:05 - Tego 2 tero nie było ani słychać ani widać, zrobiłeś bardzo ostrą reakcję na model. +b. 

 

 

 

Co do mojego zdarzenia. Powiedzmy, że za jedną akcję nie osądzamy. 

 

 

 

Nie będę pisał co uważam na temat twojej gry. Niech oceni to lepszy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy komentarz do tego co napisał DobryChlopak:

 

 

2:37 - gra na słuch i tyle. Słychać że spray pochodzi od CTka z galerii, więc logiczne że podniesienie celownika w górę to reakcja na DŻWIĘK. jak ktoś nie ma słuchawek to może to wyglądać na reakcję na pokazujący się model na gali.

 

4:00 - dokładnie, gdybym miał wh to reakcja nie byłaby spóźniona, a typ dostałby hsa. W miejsce w które patrzyłem, czasem stoją również CTki z awkiem.

 

4:40 - słychać że CTek skanuje trupa z b, poza tym jakby byłby ktoś po lewej to na bank dostałby flasha. po prawej sprawdziłem podstawowe miejsca, a afk'ki na respie też się zdarzają, więc liczyłem na jakiegoś free fraga. wycofałem bo dostałem flasha, a na flashu nie będę wbiegał i potem obracał się jak z innej strony akurat CTek będzie.

 

13:25 - stał w miejscu, nie dostał serią, więc wystarczyła szybka i celna pestka w głowę. nie moja wina że nie zmienił na usp i nie ruszył się.

 

16:06 - w takiej sytuacji, goście albo są po lewej z awka, albo podchodzą bliżej środka i patrzą centralnie na wyjście bramą, w takiej sytuacji wystarczy wychylić nie z bramy i nie centralnie zza skrzyni, a trochę się cofnąc za skrzynię, tak aby model dla CTka był widoczny wyżej poza celownikiem, a nie bezpośrednio na celowniku.

 

16:10 - faktycznie, teraz jak drugi raz oglądam, to słychać jak strzela z m4 i wiadomo gdzie stoi

 

 

2 demo:

 

 

23:53 - nie było żadnego skana celownikiem, celownik tak się trzyma po to, aby zabić jeżeli akurat jakiś Terro postanowi wejść bramą w tym samym momencie co ty chcesz wejść. Słychać było tylko tego za skrzynią i kogoś w trupie na daleko, jednak nie było pewności czy ktoś na blisko koło bramy nie stoi i nie postanowi akurat się wychylić.

 

24:05 - drugi raz oglądając tą akcję, widać przecież że jeden Terro przebiegł i jest już prawie koło skrzynki, więć wiadomo że wbijają na b, więc strzelam w standardową miejscówkę z której zawsze jakiś T patrzy bramę. i co się okazuje ? sekunde później patrzy i mnie zabija. nie jest to żadna reakcja na model, a reakcja na wbitę na b, czyli wychylenie się z jednoczesnym strzałem w typową miejscówkę.

 

 

 

Teraz to przynajmniej widać że ktoś oglądał te dema, bo te poprzednie wypowiedzi z tamtego tematu to ło matko, klapki na oczach + głośniki i jedziemy z banowaniem ! Nie wiem jak można być w unban teamie i na odczepne oglądać demka i w dodatku jak są czyste pisać że ktoś jest spalony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może nie posiadam rangi UBT ale gram z tym graczem na dd2#2 i nie ukrywam wielokrotnie go sprawdzałem i był czysty , nie bronie go pod żadnym pozorem . Chciałem wyrazić swoją opinie na temat demek nagranych przez Radka . Obejrzałem obdy dwa demka i akcje ,  które rozpisał Radek poniżej daje rozpiskę co ja sądzę o tych akcjach :) Jeżeli miałbym podjąć decuzje to gracz otrzymał by UB z tego względu że jedna akcja niczego nie świadczy . Pozdrawiam i zapraszam do przeczytania mojej opini poniżej ;)

 

 

 

 

 

Demko #2:  

 

 

 

 

23:53,  - słychać strzały z dolego trupa , i nie dziwię się że gracz tutaj wyczekiwał aż ktoś wybiegnie ale przyznam ta akcja jest +/- B

 

 

 

 

24:05, - Gracza ani nie było widać ani słychać  więc ocena pozostaje jedna, +B

 

 

 

 

 

 

Demko #1:  

 

 

 

 

2:37,   - nic dziwnego że spojrzał się na gale , ponieważ osoba która tam się znajdowała użyła spray co wyraźnie słychać w słuchawkach -b

 

 

4:00,   - Ct skanował od swojego respa przez brame na trupa , więc zrozumiałe że wyczekiwał bo może gracz by przebiegł akurat tak się stało w tym przypadku nic nadzwyczajnego .

-b

 

 

13:19, - chwile wcześniej dokładnie w 13:11 minucie słychać jak ktoś podnosi granaty ponad to słychać strzały z kałacha z bliskiej odległości od strony respa CT więc to jakiś znak że coś tam się dzieje a ponad to w większości przypadków jak się wychodzi z bramy na środku to spogląda się na respa ct właśnie w tamtą strone ...  :)  -b

 

 

13:27.    - nie wiem dlaczego radek napisał tą minute demka skoro z tej akcji nic nie wynika i nie widzę tam niczego podejrzanego jak widać na demku to CT pierwszy strzelił więc reakcja była jaka była :) .. -b

 

 

14:05 (1/4),  - tutaj też nie ma niczego podejrzanego , początek rundy praktycznie i to jest standardowe miejsce dla CT dla ludzi któzy posiadają awp , w tym przypadku gracz zagrał na pamięć :)

 

 15:54, - tutaj też nie widzę niczego podejrzanego , było słychać strzał z awp a ponad to widział go tam :)-b

 

 

 16:06,  - W tej akcji każdy może mieć różne zdanie ale nie widziałem raczej nic w tym takiego co mogło by powodować gre na WH , są różne miejsca które można skanować brama jest jedym z tych miejsc jeżeli się uda to gracz oberwie jeżeli nie po za tym na serwerze jest plugin który pokazuje obrażenia  . Więc w tej akcji można się kłócić :)+/- B

 

 

 16:10 , -Tutaj ewidentnie słychać jak gracz z CT wbiega w brame -b

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dodatkowy komentarz do tego co napisał DobryChlopak:

 

 

2 demo:

 

 

23:53 - nie było żadnego skana celownikiem, celownik tak się trzyma po to, aby zabić jeżeli akurat jakiś Terro postanowi wejść bramą w tym samym momencie co ty chcesz wejść. Słychać było tylko tego za skrzynią i kogoś w trupie na daleko, jednak nie było pewności czy ktoś na blisko koło bramy nie stoi i nie postanowi akurat się wychylić.

 

24:05 - drugi raz oglądając tą akcję, widać przecież że jeden Terro przebiegł i jest już prawie koło skrzynki, więć wiadomo że wbijają na b, więc strzelam w standardową miejscówkę z której zawsze jakiś T patrzy bramę. i co się okazuje ? sekunde później patrzy i mnie zabija. nie jest to żadna reakcja na model, a reakcja na wbitę na b, czyli wychylenie się z jednoczesnym strzałem w typową miejscówkę.

 

 

 

 

Akurat nie wiem czy wiadomo, że ktoś będzie wbiegał na B z trupy. Ale widząc reakcję na model, którego jeszcze nie widać można zacząć się zastanawiać nad tym co się widzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można stać w miejscu i czekać aż ktoś się wychyli, albo można też się samemu wychylić i od razu strzelać w daną miejscówkę. Nie możesz pisać że jest to napewno reakcja na model, bo widać że jeden Terro jest już prawie na bs'ie, więc wiadomo że prawdopodobnie inni też będą wbijać. Więc jest to reakcja na wbitę na b, a nie reakcja na model, bo strzelałem przecież na ślepo. Jakby jakiś Terro miał awkę to stojąc w miejscu wychylonym patrząc w tamto miejsce, nawet nie zdażyłbym zareagować bo by mnie zdjął. Pomysl ile razy mając awk'e jako Terro zatrzymujesz się tam i zdejmujesz CTkow którzy chcą albo wbiegać na bs'a bramą, albo patrzą właśnie w tamto miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

24:05, logiczne, skoro słychać granat i widać że już ktoś wbił na b, to albo ktoś z Terro patrzy brame, albo będą wbijać dalej, więc się automatycznie tam namierza i strzela

Nie opowiadaj mi tutaj bajek, bo reakcja na model + spaliłeś strzała jak nic. Idealnie strzeliłeś w bramę na model, a mało tego koleś był jeszcze za skrzynką.

 

 

 

 

 

 

 

2:37, nic tu nie ma ! słychać jak użył spraya (logo). sugeruj się dalej admin espem to będziesz setki graczy banował za darmo. Bardzo często ktoś skraca galę, więc zawsze z dolnego się w ten sposób patrzy, albo galę albo na wyjście z bramy. Nie mam wpływu na to gdzie modele przeciwników stoją ! Obejrzyj sobie swoje własne dema na wh to będziesz również widział, że czasem mierzy się po modelach zupełnie przypadkowo.

Owszem spray'a słychać lecz mi chodzi o akcje po spray'u jak celownik idzie Ci ładnie po modelu. Perfidnie się na niego patrzysz..

 

 

 

 

 

 

 

13:27

Akcja po której zabiłeś ctka hs'em. Znowu najechanie celownikiem na model. Model potem brama. Wiesz, że tam jest lecz się cofasz. Znowu szybki obrót i znowu patrzenie gdzie jest model. Moim zdaniem "głupa przypaliłeś".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16:10 ahahahaa, ten czas pokazuje tylko jak słaba jest osoba która to demo rozpisywała ! wiadomo że jest kilku CTkow koło respa a chcę iść do dolnego trupa, więc skanuje w STANDARDOWE MIEJSCA + tak jak pisałem wcześniej, nie mam wpływu na to gdzie modele przeciwników stoją ! setki graczy mają takie akcje jak strzelają w standardowe miejsca. przecież widać że strzeliłem najpierw w bramę po lewej i dopiero po prawej, a i tak nikt nie dostał nawet jednego hita.

 

 

 

 

 

 

16:10 - faktycznie, teraz jak drugi raz oglądam, to słychać jak strzela z m4 i wiadomo gdzie stoi

 No to w końcu skanowałeś w "STANDARDOWE MIEJSCA" czy jednak go słyszałeś? 

 

Proszę Cię, w to nie uwierzę.

 

 

 

Ja swojej decyzji nie zmienię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej decyzji nie zmienię.

Nie musisz, wystarczy że sobie kupisz słuchawki i mózg, bo ewidentnie obu ci brakuje ! Masz ponowną ocenę 2 adminów, która jasno pokazuje że te twoje wymyślone czasówki to zwykła gra na słuch, przy czym jedynie 1-2 czasówki są dla nich dziwne, jednak napewno nie są one na bana.

 

16:10 - faktycznie, teraz jak drugi raz oglądam, to słychać jak strzela z m4 i wiadomo gdzie stoi

 

 

No to w końcu skanowałeś w "STANDARDOWE MIEJSCA" czy jednak go słyszałeś?

 

Proszę Cię, w to nie uwierzę.

 

Myślisz że zachowanie w każdej akcji się idealnie pamięta ? Na czasówki odpisywałem na szybciocha, a w tej konkretnej masz skany w standardowe miejsca bo chcę iść do trupa, a tego po prawej z m4 i tak słychać. Nie musisz w nic wierzyć, bo nawet gdyby ktoś miał w takiej akcji wh, to i tak ta czasówka nie byłaby na bana bo słychać CTka jak skanuje z m4 !

 

13:27

 

 

Akcja po której zabiłeś ctka hs'em. Znowu najechanie celownikiem na model. Model potem brama. Wiesz, że tam jest lecz się cofasz. Znowu szybki obrót i znowu patrzenie gdzie jest model. Moim zdaniem "głupa przypaliłeś".

 

Zabiłem 2 CTków na środku, więc logiczne że to wszystko było słychać i trzeba patrzeć się teraz w inne miejsca. Gdzie niby człowieku miałem patrzeć ? W niebo ? Zresztą reakcję na model mam przecież dopiero gdy widać tego CTka z awkiem na ekranie, a nie przed.

 

2:37, nic tu nie ma ! słychać jak użył spraya (logo). sugeruj się dalej admin espem to będziesz setki graczy banował za darmo. Bardzo często ktoś skraca galę, więc zawsze z dolnego się w ten sposób patrzy, albo galę albo na wyjście z bramy. Nie mam wpływu na to gdzie modele przeciwników stoją ! Obejrzyj sobie swoje własne dema na wh to będziesz również widział, że czasem mierzy się po modelach zupełnie przypadkowo.

 

 

Owszem spray'a słychać lecz mi chodzi o akcje po spray'u jak celownik idzie Ci ładnie po modelu. Perfidnie się na niego patrzysz..

 

Widać że kompletnie nie ogarniasz tej gry. Masz tam reakcję na dźwięk (spraya) i potem patrze się normalnie galę i bramę. Skoro wiem że jest na gali to logiczne że tam patrzę nie ? A to że najechałem potem na niego celownikiem to przypadek. Pisałem wcześniej że nie mam wpływu na to gdzie modele przeciwników stoją ! Obejrzyj sobie swoje własne dema na wh to będziesz również widział, że czasem mierzy się po modelach zupełnie przypadkowo, a tym bardziej jeżeli kogoś było gdzieś wczęśniej słychać !

 

24:05, logiczne, skoro słychać granat i widać że już ktoś wbił na b, to albo ktoś z Terro patrzy brame, albo będą wbijać dalej, więc się automatycznie tam namierza i strzela

 

 

Nie opowiadaj mi tutaj bajek, bo reakcja na model + spaliłeś strzała jak nic. Idealnie strzeliłeś w bramę na model, a mało tego koleś był jeszcze za skrzynką.

 

Kończę z tobą rozmowę, bo ewidentnie chcesz mnie zbanować za czyste akcje.

 

 

 

Także mam prośbę do adminów którzy mają słuchawki, a nie głośniki za 10zł z mediamarkta jak R4d3k, żeby jeszcze raz ocenili te akcje, bo wszystko tutaj jest czyste !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubt na tej serwerowni to dno nie potrafią odroznic ucziwego gracza od czitera ogladalem dema i niczego tam nie widzę -B ogladliście to demo bez słuchawek ?  Radek i Dobrychłopak zrezygnujcie lepiej z rangi ubt bo nie macie pojecią o tej grze banujecie uczciwych graczy szkoda ze nie probujecie wmówić mu ,że używa też aimbota i ma "autonamierzanie" jesteście cieniasami i banujecie ludzi za skilla ofermy!!!! oczywiśćie demo clar a demo śmieszne i powinno trafić odrazu do kosza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubt na tej serwerowni to dno nie potrafią odroznic ucziwego gracza od czitera ogladalem dema i niczego tam nie widzę -B ogladliście to demo bez słuchawek ?  Radek i Dobrychłopak zrezygnujcie lepiej z rangi ubt bo nie macie pojecią o tej grze banujecie uczciwych graczy szkoda ze nie probujecie wmówić mu ,że używa też aimbota i ma "autonamierzanie" jesteście cieniasami i banujecie ludzi za skilla ofermy!!!! oczywiśćie demo clar a demo śmieszne i powinno trafić odrazu do kosza.

Tak z ciekawości znalazłem twoje odwołanie i demo, grałem z tobą kilka razy i na bank byłeś czysty.

 

Po obejrzeniu dema, O MATKO ! ban za skilla, identycznie jak u mnie !

 

http://multi-head.pl/topic/44645-ab-x3/

 

 

doczepili się o te czasówki:

 

03:31 - seria z AK i automatyczny obrót o 180 stopni. <-- nie wiem co to ma być, ale chyba coś źle skonfigurowałeś chłopie w tym swoim czitq bo seria weszła w twojego kolegę z drużyny. Myszki raczej uszkodzonej nie masz.

 

 

04:09 - 1 head. Bardzo widoczne auto namierzenie na głowę. Bez spowolnienia nawet to widać + widać przeskok jak na 2 typa mu namierza.

 

 

04:21 - seria z m4 i widać zachowanie celownika przy strzelaniu do CT, który jest lekko wychylony na Galerii.

 

 

08:14 - Zabija Grania na Galerii. Full auto z AK i wszystko leci w 1 punkt.

 

 

03:31 - i o obrót o 180 stopni, przecież gość wam wyraźnie napisał że to quick turn w myszkach microsoftu ! trzeba być debilem żeby myśleć że to aimbot, po pierwsze nie było tam CTkow, po drugie gdyby był to aimbot to ciągle namierzałoby mu na swoich. wystarczy wpisać w google: quick turn microsoft mouse, i będziecie wiedzieć że to jest dokładnie ta funkcja.

 

 

04:09 - jakie namierzanie ?! akcja czysta. żadnego przeskoku na 2 typa nie ma, przecież widać że gość chce się cofnąć (uciec przed he) więc sam normalnie rusza celownikiem w prawo

 

 

04:21 - widzę o jaki ruch celownika chodzi, jednak to nie jest aimbot, a nawet jeśli by był to jest to za mało na bana !

 

 

08:14 - co z tego że leci wszystko w 1 punkt ? nie widać modelu, bo strzela przez ściane, gdyby był to aimbot to namierzałobymu przez ściany lub podczas skanowania w innych akcjach

 

 

Na tym demie nic nie ma, więc na twoim miejscu pisałbym do czerwonych (administracji) z prośbą o interwencję i odbanowanie, bo bana dostałeś praktycznie tylko za akcję 03:31 , której to tutejsi admini najwidoczniej nie są w stanie ogarnąc. Te wasze decyzje i rozpiski to istna kpina !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

03:31 - ! trzeba być debilem żeby myśleć że to aimbot, po pierwsze nie było tam CTkow, po drugie gdyby był to aimbot to ciągle namierzałoby mu na swoich. wystarczy wpisać w google: quick turn microsoft mouse, i będziecie wiedzieć że to jest dokładnie ta funkcja.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolega widać nie wie jak działa organner. Tyle mam tobie do powiedzenia.  Aimbot = 0 . Organner = 1 znaFco. 

 

 

 

Co do edycji. "03:31 - weszła w twojego kolegę z drużyny. Myszki raczej uszkodzonej nie masz" -  Kpiną jest to, że oszuści wmawiają ludziom, że potrafią grać umiejętnie. Czasami im to wychodzi, czasami nie. W niektórych przypadkach zdarzają się błędy, ale tych których nie można wytłumaczyć pozostają bany. To nie jest blacklista, że za 3 akcje dopiero leci ban. Chociaż jedna jest spalona na 100% i tak leci UB bo regulamin mówi jasno, 3 sto procentowe akcje. Graczy on/off ciężko wyłapać, a organner jest robiony właśnie pod POVy, nie HLTV i gra wygląda zupełnie inaczej czy to pod względem złej jakości czy dobrej. U każdego innego gracza podczas tego dema można wyczuć różnicę i odnieść wrażenie, że gracz nie gra tak jak powinien, czysto. 

 

 

 

Myśli, że kupi czyste konto steam na allegro 2k7 i zacznie skillować, nikt nic nie zauważy. Wcześniej zapewne banik za haxy poleciał u nas za jego głupotę, że musi działać na kolejnym "czystym" koncie ze sklepu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega widać nie wie jak działa organner. Tyle mam tobie do powiedzenia. 

 

 

 

Co do edycji. "03:31 - weszła w twojego kolegę z drużyny. Myszki raczej uszkodzonej nie masz" -  Kpiną jest to, że oszuści wmawiają ludziom, że potrafią grać umiejętnie. Czasami im to wychodzi, czasami nie. W niektórych przypadkach zdarzają się błędy, ale tych których nie można wytłumaczyć pozostają bany. To nie jest blacklista, że za 3 akcje dopiero leci ban. Chociaż jedna jest spalona na 100% i tak leci UB bo regulamin mówi jasno, 3 sto procentowe akcje. Graczy on/off ciężko wyłapać, a organner jest robiony właśnie pod POVy, nie HLTV i gra wygląda zupełnie inaczej czy to pod względem złej jakości czy dobrej. U każdego innego gracza podczas tego dema można wyczuć różnicę i odnieść wrażenie, że gracz nie gra tak jak powinien, czysto. 

Ustaw sobie na widok na gracza Anielski Orszak z czasu 03:27 i zobacz jak gracz ab się obraca na bs b. Jest to szybki obrót, jednak nie tak ultra szybki jak w przypadku aimbota, a jak ktoś ma takiego aimbota o jakim piszesz to wtedy same bańki wchodzą. A gdzie mu celownik namierzyło ? W bramę i w nogę gracza swojej drużyny ! Pomyśl czasem, bo słuchawki widzę że masz, ale z tym aimbotem u gracza ab to niestety się pomyliłeś bo demo jest czyste.

 

 

Nie wiem co robią na blackliście, jednak jeżeli chcecie banować za 1 niejednoznaczną akcję, która w dodatku jest czysta i wytłumaczona to po prostu żal mi was.

 

Gdyby ten gracz miał aimbota to by mu namierzało również przez ściany, zarówno w przeciwnika jak i w swoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ustaw sobie na widok na gracza Anielski Orszak z czasu 03:27 i zobacz jak gracz ab się obraca na bs b. Jest to szybki obrót, jednak nie tak ultra szybki jak w przypadku aimbota, a jak ktoś ma takiego aimbota o jakim piszesz to wtedy same bańki wchodzą. A gdzie mu celownik namierzyło ? W bramę i w nogę gracza swojej drużyny ! Pomyśl czasem, bo słuchawki widzę że masz, ale z tym aimbotem u gracza ab to niestety się pomyliłeś bo demo jest czyste.

 

 

Nie wiem co robią na blackliście, jednak jeżeli chcecie banować za 1 niejednoznaczną akcję, którą w dodatku jest czysta i wytłumaczone to po prostu żal mi was.

 

Gdyby ten gracz miał aimbota to by mu namierzało również przez ściany, zarówno w przeciwnika jak i w swoich.

 

 

 

 

Serio. Albo jesteś upośledzony, albo nie potrafisz zrozumieć mojego tekstu. Przepraszam, że tak się do ciebie odnoszę, ale inaczej nie potrafię zrozumieć tego co ty dalej starasz się wmawiać m.in., że gracz ma AIMBOTA gdzie w w/w tekście i podanym linku nie ma mowy o żadnym aimbocie. Nie będę się z tobą kłócił więcej bo jak widać, nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że edytowałeś swojego posta i dodałeś słowo Organner. Nie ważne jakiego czita by miał czy nie miał, jeżeli raz by mu namierzyło na swojego to uświadczyłbyś więcej takich akcji na demie, a konkretniej cały czas, w momencie gdyby strzelał i na ekranie byłby również gracz z jego drużyny. Co to za czit co mierzy w prawą nogę ? Organner ? To jakaś nowa metoda na fragowanie czy coś ? W dodatku całkowicie pomijasz i ignorujesz to co ten gracz napisał, czyli quick turn microsoft mouse, jeżeli nie wiesz co to jest i nie chce ci się nawet sprawdzić co to jest i jak to działa, to już jest tylko sprawa, jednak nie wmawiaj innym że to aimbot. To samo z ostatnim czasem, tym gdzie strzelał przez ścianę na galę, gdyby był to aimbot to przy skanowaniu też by mu namierzało na modele za ścianami, a tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę że edytowałeś swojego posta i dodałeś słowo Organner. Nie ważne jakiego czita by miał czy nie miał, jeżeli raz by mu namierzyło na swojego to uświadczyłbyś więcej takich akcji na demie, a konkretniej cały czas, w momencie gdyby strzelał i na ekranie byłby również gracz z jego drużyny. Co to za czit co mierzy w prawą nogę ? Organner ? To jakaś nowa metoda na fragowanie czy coś ? W dodatku całkowicie pomijasz i ignorujesz to co ten gracz napisał, czyli quick turn microsoft mouse, jeżeli nie wiesz co to jest i nie chce ci się nawet sprawdzić co to jest i jak to działa, to już jest tylko sprawa, jednak nie wmawiaj innym że to aimbot. To samo z ostatnim czasem, tym gdzie strzelał przez ścianę na galę, gdyby był to aimbot to przy skanowaniu też by mu namierzało na modele za ścianami, a tak nie jest.

 

 

 

 

To zobacz co napisałem w kolejnym poście w tamtym temacie. Czy ja odnoszę się do tego obrotu? Według ciebie TAK. Według tego co jest napisane NIE. To co piszesz nie ma żadnego sensu i jest wymyślone, że czegoś nie rozumiem. Rozumiem wszystko bardzo doskonale. Niżej link do tematu bez edytowania wypowiedzi. Niczego nie ignoruję tak samo jak w twoim przypadku. 

 

 

 

Edycja: jeżeli chcesz bronić kolegi, załóż inny temat i wysłuchamy tego co masz do powiedzenia. Ten temat dotyczy ciebie. Dziękuję. 

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/44820--/#entry241789

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te 2 dema sa czyste , widać grasz dużo na słuch oraz skanuje standardowe i jak i nie miejsca o których jest dużo poradników o dd2 co chodzi o skany dla mnie gracz gra czysto , wiem nie mogę się wypowiadać w dziale przeznaczonym dla UBT ale chciałem wyrazić moja opinie . Sora z góry za za wypowiedz ,.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu wyjaśniam. Oceniałem to, co widziałem na demach. Nikt mi nie mydlił oczu, po obejrzeniu i rozpisaniu porównałem sobie z Waszymi ocenami.

 

 

 

 

 

Demko #2:   23:53 -B

 

                    24:05 -B

 

 

 

 

 

Demko #1:   2:37 -B (słuch)

 

                    4:00 -B (słuch)

 

                    13:19 -B (nie wiem za bardzo co mam tutaj oceniać)

 

                    13:27 -B (jak wyżej)

 

                    14:05 (1/4) -B

 

                    15:54 -B (???)

 

                    16:06 i 16:10 -B (naturalne ruchy, wychyla w strzelinę, tam stoi model, takie sytuacje bywają złudne, czasem warto pobrać HLTV i porównać z POV tyle że bez ESP)

 

 

 

20:36 -B (polecam pestkowanie na SM)

 

 

 

 

 

UB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...