Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Turniej 5vs5 ?

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMANECZKO MORDECZKI :)

 

Co wy na to żeby zrobić turniej 5vs5 admini przeciwko graczom ? :D np: turniej awp lub zwykły turniej na jakiejś małej mapie dd2 z jednym bs-em nie pamiętam jak sie nazywa mapka dokładnie :P myśle że to dobry pomysł jak byłem adminem na innej serwerowni był taki turniej chyba z 4-5 razy i ludzie grali było dobrze miła atmosfera i wogóle .. mysle że cos z tego wyjdzie :)

 

 

 

Pozdrówki :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pomysł ciekawy, lecz nie wiadomo jak z chętnymi :)

 

Jestem za awp :D

 

Jeśli będzie coś na rzeczy, to proszę mnie zapisać :P

 

 

myśle że z ludźmi chętnymi do takiego turnieju znajdzie się troche bo o ile pamiętam z innej serwerowni to było tyle ludzi że organizatorzy już nie ogrniali :D ludzie sie znajdą napewno :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

A więc tak 10 osób wyznaczonych o danej godzinie na pewno

się nie zgłosi, można przystąpić jak ponad rok temu na turniej awp 2vs2.

 

 

 myśle że nie będzie takich problemów pisałem z kilkoma znajomymi z serwera DM mówili że by grali napewno :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 myśle że nie będzie takich problemów pisałem z kilkoma znajomymi z serwera DM mówili że by grali napewno :)

 

 

Znam to z doświadczenia, tyle razy tu były organizowane różne konkursy i zawsze kogoś brakowało, przesunięcia, potem znowu brak, 5vs5 nie wypali. Takie moje zdanie(i nie tylko moje).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Znam to z doświadczenia, tyle razy tu były organizowane różne konkursy i zawsze kogoś brakowało, przesunięcia, potem znowu brak, 5vs5 nie wypali. Takie moje zdanie(i nie tylko moje).

 

 

hmm to może poprostu trzeba spróbować jeśli nic z tego nie wyjdzie to trzeba będzie skminić patent na 2vs2 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

hmm to może poprostu trzeba spróbować jeśli nic z tego nie wyjdzie to trzeba będzie skminić patent na 2vs2 :)

 

 

Na pewno nie wyjdzie, po co drążyć temat. 2vs2 to lepsza inicjatywa.

 

 

 

@down 

 

 

 

Niestety ale wiem, że jest to prawie że niemożliwe. Były takie konkursy proponowane wiele razy i żaden z nich nie wypalił(mowa o 5vs5).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na pewno nie wyjdzie, po co drążyć temat. 2vs2 to lepsza inicjatywa.

 

 

Nie mów, że nie wyjdzie. Sam wszystkich na steam o tym powiadomię. Znajdą się chętni i wśród adminów jak i zwykłych graczy. Trzeba tylko ustalić termin. Ja muszę wcześniej wiedzieć, żebym miał pewność czy będę wtedy pracował czy nie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie mów, że nie wyjdzie. Sam wszystkich na steam o tym powiadomię. Znajdą się chętni i wśród adminów jak i zwykłych graczy. Trzeba tylko ustalić termin. Ja muszę wcześniej wiedzieć, żebym miał pewność czy będę wtedy pracował czy nie ;)

 

 

 

Dokładnie tak. ja też sie rozpisze po znajomych na steam :) i w grze i też na fb xdd . myśle że będzie git :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...