Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Strata Administratora |PDG|Podgrubapl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Head Adminów ,ekipę MultiHeada oraz graczy.Opiszę w jaki sposób straciłem admina..

 

 

 

 

 

Zacznę od tego,że Wg.Mnie serwer ,,DeatchMatch" służy do ciągłej bijatyki oraz nie służy kampieniu z ,,awp"

 

Od Mojej strony napiszę,że cały czas porządek jest na serwerze... oraz miło się gra.Dodam,że ,,stałym" bywalcom to się podoba i Mi również.Straciłem admina nie przez skargę tylko ,,gimbaze"  Jestem jedynym adminem który kurwa ogarnia serwer pilnuje porządku non stop jak mam czas... dużo adminów nie ma a wy mi pierd*** o stracie admina.Dodam,że znam regulamin serwera Deatchmatch ale się do niego nie stosuje dlatego,że mam inną filozofię prowadzenia serwera

 

 

 

Jeśli tak uważacie trudno:).... takie życie raz na wozie raz pod wozem :)

 

 

 

                               

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dajcie Chłppakowi szanse często jest na serwerze , ogarnia a co do tych banów za kampienie jestem za bo to też jest przesada jak np : TT kampi z tymi awp przed trupem przy wlocie na B Ct wtedy nawet do trupa nie wbiegnie bo oni stoją we 4 i wszystkich ubijają co to za gra ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do twoich obowiązków należało także wypowiadanie się w skargach na twój temat , temat sobie olałeś więc straciłeś admina jesteście wszyscy tak samo traktowani myślę że za jakiś czas jak złożysz podanie to Cię przyjmą tylko w tedy bardziej śledź forum no i niestety jesteś już tu długo więc za słownictwo dostajesz warna 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest jedyny admin z niewielu który jest ogarniety i pilnuje porządku na serwerze. Jeżeli jest dostepny na steam i pisze zeby wszedl ogarnac to nie wykreca sie żadnymi wymówkami, wbija od razu. Jestem za tym zeby oddac mu admina dlatego ze takich adminow jak on jest mało. Ogarnia chamskich kamperow, cziterów i dzieci tzw. gimbaze. A to że jakies dzieci maja obiekcje co do niego, to ja niewidze problemu zby zmienili serwer. Jak sie komus nie podoba to do widzenia. A co do skarg nikt nie jest jasnowidzem ze akurat jakis dzieciak napisze na admina skarge, zdaża sie że czlowiek przeoczy jakas sprawe, nawet najlepszym se zdarza. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam jest sobie winien , admin ma przestrzegać regulaminu serwera jak i admina a nie ustalać własne zasady . Miałeś czas na wypowiedzenie się w skardze , nie zrobiłeś tego więc Strajk wyciągnął odpowiednie konsekwencje .

 

 

 

Cytuję:

 

 

 

"Dodam,że znam regulamin serwera Deatchmatch ale się do niego nie stosuje dlatego,że mam inną filozofię prowadzenia serwera"

 

 

 

 

 

własną filozofię do prowadzenia serwera możesz mieć na swoim serwerze a nie na serwerach MH , tutaj masz się stosować do regulaminów i zasad jeżeli ich nie przestrzegasz to wylatujesz proste . Ty niestety postąpiłeś po swojemu i za to spotkała Cię należyta kara .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://multi-head.pl/topic/43905-odwo%C5%82anie/

 

http://multi-head.pl/topic/43904-ban-b0t-dmdd2/

 

http://multi-head.pl/topic/43977-skarga-na-pdgpodgrubapl/

 

 

 

Mam dalej szukać tematów gdzie masz obowiązek się udzielać? Masz 24h na odpowiedź w temacie, więc wystarczy, że raz dziennie wejdziesz na 10minut i ogarniesz forum. 2 działy, to nie jest trudne.

 

To, że jesteś często na serwerze nie zwalnia Cię z obowiązku sprawdzania forum czy ktoś się nie odwołał od Twojego bana.

 

A, że olewałeś sobie forum, to i straciłeś admina, a słowami "Dodam,że znam regulamin serwera Deatchmatch ale się do niego nie stosuje dlatego,że mam inną filozofię prowadzenia serwera"

 moim zdaniem pozbawiłeś się jakiejkolwiek szansy na odzyskanie admina :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja przynajmniej jestem szczery pisze co wiem i mówię co myślę...

 

 

 

Do sytuacji panów Richarda... ku*** co ty się odzywasz jak nic nie wiesz. August mam ku*** inne sprawy niż zajmowaniem się forum :).I każdy będzie jak skurwiel wypominał mi błędy???... każdy ma człowiek nie jest ideałem do ku*** nędzy!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W wymaganiach na admina jasno jest napisane w 1 punkcie:  

 

"- Wchodzenie raz dziennie na forum;"  

 

Jeżeli odpalasz forum tylko po to aby udzielać się w dziale "Humor" oraz popisać sobie na SB to niestety brak wiedzy co się dzieje na sieci dyskwalifikuje Cie z bycia adminem. Nie spodobała mi się również Twoja apelacja, ponieważ nawet jeżeli już nie masz rangi to wymagamy kultury, bo u adminów to podstawa.  

 

Cytując naszą rozmowę na steam z przed kilku minut:  

 

"|PDG|podgrubapl Skilluj.pl: ale mozesz sie wypowiedziec do moich wypocin:)

 

Malu | Multi-Head.pl: jesteś pewien?

|PDG|podgrubapl Skilluj.pl: nie wiem:P

|PDG|podgrubapl Skilluj.pl: ja i tak mam juz wyje*ane co sie stanie:)"  

Mogę śmiało zamknąć temat oraz podziękować za wydanie własnych opinii.  Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...