Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Zombi Mod Ransley

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 20.10.2014r 15.48

 

Nick admina/gracza, który zawinił: dombek

 

Dowody: hltv

 

Świadkowie: brak ale jest hltv

 

Uzasadnienie: to zacznijmy od tego ze admin w ostatniej rundzie dal bana juz wyjasniam jak to bylo. dombek lykna anti i sie schowal ja go znalazlem i zlapalem ale ze byl lm to chcialem rozwalic bo bylo jakies 20-30 sekund do zmiany mapy a 2 zombi zamna blokowali wyjscie z kampy to chcialem rozwalic lm dombek wnerwiony tym ze go zlapalem postanowil dac bana na 5 min za cele a jak mi sie potem tlumaczyl ze obok tego lm mogl wyjsc, ale jak nie widzial bylo 2 zm zamna co blokowali wyjscie i bylo jakies 20 sekund do zmiany wiec nawet by nie wyszedl z kampy na czas. Potym jak wbilem po banie i powiedzialem aby sie wytlumaczyl albo zrobie tak jak on czyli udupie go za ten bezcelowy ban to odpisal prosze pisz skarge. 

 

tu daje link do hltv https://my.disconnect.pl/demos.php?id=2837 mapa to zm_creep czas mapy 15.15

 

akcja z banem miala od 30.45 min do konca mapy wiec podalem czas demka oraz mape i date.

 

 

 

 

 

A teraz czesc 2 ze admin napisal mi prosze napisz skarge a ja nie lubie odmawiac jak ktos mnie prosi to zerknolem do hltv i znalazlem jak admin kampi jako zm i to w next mapie przez 4min bycia zm zginol tylko 1 raz i zlapal chyba tylko 1 osobe albo i to nie. a jak napisalem mu ze za takie kampienie nalezu mu sie ban to admin odpisal ze prosze pisz skarge wiec to zrobilem.

 

tu daje hltv https://my.disconnect.pl/demos.php?id=2837   mapa zm_snow_volta  czas mapy 15.49

 

a teraz rozpisze w ktorych min admin kampil

 

tak widze ze jeszcze 1 przewinienie admina w 30sekundzie mapy admin slapowal gracza play po 1 dmg az go zm zlapalo i postawili lm. oraz blokowal inne zm zeby nie zlapali jego kolegi z kampy przyszlego admina es comfita i dal sie mu zabic.

 

od 30sekundy mapy do 2.30min widac 2 przewinienia admina potem od 13.36 do 17.30 min mapy biega po mapie jako zm i spamujac wykonujemy cele mapy a sam przez 4 min nie zginol ani jednego razu i nie zlapal ani 1 osoby. oraz admin na zm_gbox5 czyli next mapa jak zostawal zm to uciekal na spekta aby niby lapac tych co nie robia celi mapy a jak byla kolejna runda wchodzil do gry aby biegac ct.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podsumowanie admina dombek z 1 mapy

 

1.banowanie za nic

 

2. blokowanie innych zm aby nie zlapali ct

 

3. kampienie jako zm

 

4. slapuje graczy az go zlapie zombi

 

Hmmmmmm i to tylko 1 mapa a tej gosc ma admina od roku to widac macie samych pro adminow na serwie.

 

juz nie chcialem zerkac na inne mapy bo bym sie zalamal pewnie widzac co ten admin oddwala.

 

Wiec tak podsumujacze gracz wogle nie przestrzega regulaminu lamiac prawie kazdy pkt reg w 1 mapie, nalegam aby stracil on admina bo tak nie moze byc ady admini banowali co chwile ludzi za cele za blokowanie a sami oddwalali takie cuda. 

 

 

 

 

 

ps. dombek masz jeszcze jakies zyczenia? dac 2 skarge? bo moge poswiecic 30min na obejzenie hltv z 1 dnia i znajde tego wiecej na ciebie. Ale jak ty to mi napisales to ci wisi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiec tak krótko i na temat :

 

1sytuacja:

 

stoi źle powstaniowy lm obok którego można było spokojnie przejść, a ty go waliłeś za zarówno blokowałeś mnie (zobaczymy na wypowiedz guyvera ,czy uzna tego bana za słusznego czy też nie)

 

2sysuacja:

 

pomyślałeś że jestem adminem i pilnuje celi to jest mój obowiązek,a to że mnie widziałeś w Kampie , już wyjaśniam wiesz dlaczego wszedłem do kapmy i tak siedziałem bo pisałem z tobą i chciałem ci wyjaśnić te sytuacje ale ty nie!  swoje mądrości prawiłeś !!!

 

 

 

Podsumowanie admina dombek z 1 mapy

 

 

1.banowanie za nic

 

 

2. blokowanie innych zm aby nie zlapali ct

 

 

3. kampienie jako zm

 

 

4. slapuje graczy az go zlapie zomb

i

 

 

 

 

 

 

1:zobaczymy kto ma racje

 

2:sory że stałem i blokowałem ,ale pisałem ciągle z tobą na chacie

 

3:już wyżej pisałem

 

4: bracz ktury pierwszy dobieg do kampy ma prawo ją blokować  (a jak mowie przez mikro że nie wpuszcze, a kolo dalej sie pcha i blokuje)

 

 

 

PS:

 

 a tak od siebie do ciebie :

 

 ty też nie jesteś święty twoja kultura już nie raz była słyszalna na serwerze  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


buahahhahah ale sie usmialem

 

napisales ze mogles przejsc obok lm ale ja blokowalem a powiedz mi ogladales hltv co dalem link? widziales tych 3 typow co blokowali wyjscie? czy byles tak zajety dawaniem mi bana ze tego nie widziales?

 

2 mowisz ze blokowales typa bo byles zajety pisaniem zemna buhahahhahahhahahhahahah jak mnie wtedy na serwie nie bylo bo bana mialem wiec jak mogles pisac zemna jak ja wbilem na 2 runde. Moze tak nam wyjasnisz czemu blokowales inne zm i dales sie na koniec ubic dla es comfita bo napewno nie byles zajety rozmowa z zbanowanym graczem( mam na mysli siebie)

 

3 jak juz wyjasniales to czemu zapomniales wyjasnic czemu typa slapowales az go zlapali zm i odrazu lm postawiles? Masz racje regulamin mowi ze mozesz blokowac ale niemasz prawa zabronic innym stac przy kampie. Kazdy moze stac gdzie chce a jak ci sie nie podoba ze stoi to zmien kampe albo wpusc typa a nie slapujesz.

 

4 Mowisz ze byles zajety rozmowa zemna dlatego nie wbijales przez ponad 3.30min a powiedz mi jeszcze raz ty ogladales hltv ze takie za przeproszeniem glupoty wypisujesz? przez te 3.30min wymieniles zemna moze 2-3 zdania a co robiles kolejne 3min? zbijales bąki? dajesz innym bana za stanie 10 sekund jako zm powodem cele a sobie nie? Jak ci po tamtej rundzie powiedzialem ze za te kampienie twoje nalezy ci sie ban to co odpisales? Prosze pisz skarge ja mam 1rok admina i nie bedziesz mnie pouczal. Sory jak widac musze bo powiem ci prawde GOWNO SIE ZNASZ robisz co ci sie podoba bo masz admina i myslisz ze nikt ci sie nie postawi bo banem pogrozisz. 

 

 

 

WIec tak 

 

1 co do banowania za nic wyjasni to inny admin

 

2. blokowanie zm tlumaczysz sie tym ze gadales zemna kiedy mialem bana i nie bylo mnie na serwie wtedy. (wymysl lepsza bajke lepiej)

 

3 kampienie jako zm Mowisz ze kampiles te prawie 4min bo gadales zemna ale jak widac na hltv to tyle nie gadales moze z 30 sekund max a reszta czasu co???????????

 

4 slapujesz graczy az zombi go lapie Nie wyjasniles tego chyba ze to ze byles 1 w kampie uprawnia cie do slapowania graczy bo odwazyli sie wejsc do twojej kampy. Bo jak oni smieli wejsc do kampy w ktorej ty byles 1. ( Bylo walic im bana pewnie by poskutkowalo)

 

 

 

Wiec czekam na lepsze wyjasnienia bo te co teraz napisales to jakos nie przekunuja nikogo. Ja moze swiety nie jestem zdazy mi sie wnerwic czasem jak to kazdemu ale to ty zaczoles to nie ja i jak ci napisalem abys tak wiecej nie robil sam napisales na kozaka pisz skarge, ty myslales ze co ja sie przestrasze i nie napisze? ja ci mowilem na serwie tu admini takie cuda oddwalaja ze wystarczy poswiecic 30-1h na hltv i mozna na polowe adminow napisac skargi ale nie robie tego bo nie mam powdu bo kazdemu sie zdaza ale ty koles PRZEGIOLES PALE i ja ci tego nie daruje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja rozumiem slapujesz ludzi bo weszli do twojej kamy biegasz 4 min pod pretekstem ze zemna gadales blokujesz zm bo niby gadales zemna jak mnie na serwie nie bylo. Ale co ja sie kluce z osoba co ma rok admina i zna sie najlepiej i ma zawsze racje. Wyjasnij mi to sensownie to zrozumiem. Ale jak nie umiesz to wyzywasz ze masz mnie w dupie i ty w podaniu es confita pisales aby on popracowal nad kultura a co za przeproszeniem z twoja kultura bo jak narazie jako admin nie pokazujesz przykladu. Bo admin ma dawac przyklad a ty dajesz taki przyklad ze kazdy powinien kampic i blooowac zombi i wyzywac. Pogratulowac adminie z rocznym stażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja rozumiem slapujesz ludzi bo weszli do twojej kamy biegasz 4 min pod pretekstem ze zemna gadales blokujesz zm bo niby gadales zemna jak mnie na serwie nie bylo. Ale co ja sie kluce z osoba co ma rok admina i zna sie najlepiej i ma zawsze racje. Wyjasnij mi to sensownie to zrozumiem. Ale jak nie umiesz to wyzywasz ze masz mnie w dupie i ty w podaniu es confita pisales aby on popracowal nad kultura a co za przeproszeniem z twoja kultura bo jak narazie jako admin nie pokazujesz przykladu. Bo admin ma dawac przyklad a ty dajesz taki przyklad ze kazdy powinien kampic i blooowac zombi i wyzywac. Pogratulowac adminie z rocznym stażem

. Hahaha ja nie pokazuje przykładu kultury o co to to nie i tak wg gdzie pisze mam cie w du***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

PS:dla mnie możesz pisać skarga po skardze mam to w ... tak samo jak ciebie

 

 

juz wiesz gdzie? czy myslisz ze ktos nie dojdzie co chciales napisac?

 

 

 

Juz ci mowilem wyjasnij czemu slapowales typa czemu kampiles 4 min jak wymieniles zemna z 2-3 zdania wtedy czyli jakies 30 sekund. Czemu blokowales zombi aby nie zlapali es confita a na koniec dales mu sie zabic. Oraz czemu zbanowales mnie jak 2 zm blokowalo wyjscie kampy. Wyjasnij to sensownie bo na hltv widac wogle co innego niz pisales. A dodajmy ze to tylko 1 mapa i zlamales prawie kazdy pkt regulaminu w 1 mape to juz cos. TY na serwie mi kozakowales ze masz tu admina od roku i nikt cie pouczac nie bedzie ale jak widac po tym co robisz ze ktos musi cie pouczac bo przez rok chyba musieli ci pozwalac na takie cos ale zaczoles z zlym typem bo na mnie takie cos nie podziala. Ja ci obiecalem po tym banie za darmo ze jak bedziesz tak robil nadal to ja tez moge byc wredny jak ty, a ze jest hltv na serwie co kazda mape nagrywa wystarczy wejsc na forum i sobie ogladac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dajcie sobie po wychowawczaku i problem z głowy, oglądnałem hltv i zbrodni na miarę jakichś większych konswekwencji u Dombka nie znajduje

 

 

 

Kłótnia bezsensu, o coś, o co nie warto się kłócić. Apeluje o zapalenie blanta i mocny friend-hug podrawiam

 

 

 

:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bori ja sie zgadzam ze zbrodni takiej wielkiej nie ma ale tu admini banuja za 10 sekund kampienia a sami robi to co chwile bo mysla ze moga co chca. normalnie bym skargi nie dal bo takie cos u admina to norma ale on sam zaczol dajac mi bana za nic i ja nie bede tak mily ze odpuszcze mu banowanie mnie za 10sekund kampienia a on 4 min +slapowanie graczy bloczenie zm. Ja bym dostal za to bana a on ma byc lepszy? w czym jest lepszy bo ma admina i moze postraszyc banem? Wiec niech sie przyzna do bledu ktory widac a nie klamie albo ja moge wiecej takich akcji w jego wykonaniu znalesc i bedzie sie tlumaczyl z tego co chwile na forum. Bo to nie jest jednorazowy wystemp tylko to jest zawsze i sie kryje za tym ze ma admina. Jak mu napisalem na serwie ze dam skarge to wiesz co odpisal? zaczol sie smiac i chwalic innemu adminowi ze bedzie na niego skarga jak gdyby mial sie z czego smiac ze lamie regulamin.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...