Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ban

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem wyrzucony dzisiaj za kampienei z awka przy tunelu na b(nie znam sie na tych nazwach miejsowek ) ban za kampienie jak pisalem tylko nie rozumiem dlaczego inni np m4 albo ak47 stoja przy wjezdzie w ten tunel i tez kampia czekaja na fragi tylko maja m4 albo ak47 aale nie dostaja banow bo stoja blisko i zraz dedaja ja z awp stalem u gory i chowalem sie co strzal jak to zwykle z awki kiedy npaisal mi zebym nie kamopil(mowil cos wczesniej przez mikrofon ale nie slyszalem) z awka, zaczalem biec w strone b z pistoletem niestety ten admin dednal a ja po 3 sekundach zostalem wyrzucony nie kumam troche toku myslenia bo kampia rownie dobrze z m4 jak i z awkami tez powinni zostawac wyrzuceni, a wy przyjmujecie adminow lepkow ktorzy dostaje heady z awp i placz wielki zarejestrowalem sie tylko dlatego zeby napisac ten post wiem ze w DM powinno sie biegac ale jak ktos kampi z m4 dlaczego ja z awp nie moge? bo hit na raz? usuncie awp z wyboru broni to nie bedzie problemu

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to nie jest skarga na admina gdyby byla podalbym nick, niby zachowal sie wedlug regulaminu to bylo bardziej do was (zarzadu) pytanie ale widze ze tu czytac ze zrozumieniem nie potrafimy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem tego tematu wnioskując z twoich ostatnich słów piszesz żeby usunąć AWP z możliwości wyboru broni na DD2 DM (co jest raczej nie możliwe)

 

co za tym idzie nie ten dział sprawy odnośnie serwera piszesz w dziale serwera (DD2+DM) a skoro to nie jest skarga to zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...