Jump to content
Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Zwierz problem ssy

Recommended Posts

Witam, zaistniał taki problem, że dostałem ssy ale ich nie mam patrzyłem wszędzie, ale ich nie ma i pytanie teraz Czy Admin ich nie zrobił czy jak? Bo prędzej było wszystko ok. No i prośba jest taka o rozpatrzenie demko.. Nigdy nie grałem na czitach i nie będę grał, a to jest dość fajny server mam nadzieje że się to wyjaśni. Jak coś mój steam:  STEAM_0:0:8634224

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Może Plugin się tnie lub psuję. Bo patrzyłem na innym servie poprosiłem admina o ssy i wszystko działa chcecie wierzyć czy nie chcecie to wasza decyzja. Jak coś mogę podać wam kontakt do tego admina i on też wam powie że ja czysty. No nie wiem na prawdę mi zależy i nie czituję.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Frezuu dużo osób ma z tym problem i tak szczerze mówiąc chłopak ma rację cos jest nie tak z pluginem.Dwóch moich kumpli też dostalo ssay i nie mogli ich znaleźć ale jak wbili na serwer mojego znajomego i tam zrobili test to wszystko było ładnie czarno na białym. Proszę administracje aby przyjżyli się głębiej temu problemowi.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites


Nie ma się czemu przyglądać. Jeśli nie instalujesz cs'a w jakichś wymyślnych folderach, to ss'y będą tam, gdzie być powinny. To już nie jest nasz problem. Przecież robi je jeden, ten sam plugin.

 

 

 

Guyver, jak mamy egzekwować kary? Kiedy będziemy mieć pewność, że ktoś pisze prawdę? Tego nie unikniemy.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Ale wyczytajcie w necie na różnych stronach piszą że jest wiele wersji Countera które nie pobieraja i nie zapisuja screenów,  jeżeli nie masz ss'ow to są tylko dwie możliwość, albo wina serwera, ale tutaj zostały "zarzucone", albo wina cs'a, ale tutaj problem leży w plikach csxguard, które proszę abyś znalazł i mi podał. Powinny być 3 takie pliki:

 

csxguard.asi

csxguard.dll

 

csxguard.ini (plik konfiguracyjny)

 

Ja potrzebuję zawartości pliku csxguard.ini (plik konfiguracyjny). Jeżeli tam okaże się, że wina leży po stronie cs'a to dam ci znac, jeżeli nie, to nie to lipa. W internecie ostatnio jest wiele fejków, które posiadają złe pliki csxguard.

 

 

Link to comment
Share on other sites


W tym jest problem że w wyszukiwarce wpisałem te trzy i nie ma żadnego. A tak poza tym dziś na innym servie normalnie miałem ssy bo poprosiłem admina by mi pomógł. Proszę o rozpatrzenie tej sprawy.

 

Link to comment
Share on other sites


Są 4 możliwości:

 

1 win7/8 nie uruchamiasz jako administrator co wiąże się z odmowa dostępu aby zapisać nowe pliki w folderze gry.

 

2 wina antywirusa blokuje dostęp tak jak w 1 przypadku.

 

3 źle skonfigurowana zapora systemu win

 

Jeżeli twierdzisz ze miałeś robione ssy na innym serwerze i byle te 3 możliwości odpadają pozostaje

 

4 grałeś na dopalaczach i zostałeś przyłapany.

 

Nie ma możliwości żeby błąd był z winy serwera ponieważ wszyscy mieli by ten sam problem a jednak ssy są robione.

 

 

Link to comment
Share on other sites


To jeżeli ty twierdzisz że niemasz tych plików to ja uważam że kłamiesz. Boisz sie podac mi csxguard.ini bo pewnie doczytałeś sie że tam można looknąć czy mowisz prawde czy Łżesz. Jestem za tym aby ban ci został. 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Coś mi sie wydaje że on ma te ss-y dóżo ludzi jak dostaje bana z powodem wstaw screeny to mówią że nie maja i nie mogąznaleźć :P a poprostu nie chcą ich wstawiać ...

 

 

Link to comment
Share on other sites


Jak chcecie to nie wierzcie mi, ale ja nie kłamię. No trudno nie to nie nie dało się tego załatwić to nie, Nigdy nie czitowałem i nie czituje no ale ciężko jest to udowodnić przez świat wirtualny, 3Majcie Się było fajnie no ale ok będę grał na swojej starej serwerowni Pozdrówcie Danke ode mnie :D Fajnie mi się z nią grało. Ale widocznie brak zaufania do nowych graczy nie dziwię się. Narazie Nieznajomi!! :D

 

 

Link to comment
Share on other sites


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...