Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie NeVer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NeVer

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem adma na kilku serwerach, własną sieć. Jakieś doświadczenie się ma.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

Staż w CS-sie: 6/7 lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Chyba napiszę to co inni kandydaci. Chciałbym pomóc aktualnym adminom na serwerze ogarniać. Często gram w godzinach kiedy nie ma admina, a trzeba zaprowadzić porządek na serwerze. Większość adminów (tak mi się wydaję) grają w godzinach wieczornych, ja idąc na popołudnie do pracy wchodzę również rano na serwer. Myślę, że moja kandydatura była by idealna na stanowisko administratora serwera Cod 200. Byłem adminem na kilku serwera, potrafię pracować z innymi, pomagać, rozmawiać oraz się śmiać :) Pewnie nie którzy napiszą, że rzadko mnie widzą na TS'ie ale niestety nie zawsze mogę rozmawiać ze względów prywatnych/domowych. 

 

Kiedy tylko mogę wchodzę na ts'a. Ale rzadko kogo można tam spotkać na kanale COD'a :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Praktycznie codziennie wchodzę (no chyba, że idę do pracy od rana do wieczora) jak nie idę to od 2-3 godzin dziennie. W weekend jak nie pracuje dłużej do 5 godzin. Ale życie prywatne też mam no i pracę więc różnie to jest. :)

Kontakt: Steam, forum, mail, gg.

 

 

 

Nie ma co prawda w podaniu linku do gametracker'a , ale podam : http://www.gametracker.com/player/Never/80.72.40.110:27008/

 

 

 

P.S proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiesz Sniper całego wolnego czasu na cs'a nie poświęcę jak zresztą większość z nas. Kiedy tylko mogę to wchodzę na serwer/forum. Oczywiście postaram się to jakoś ustabilizować. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...