Jump to content
Guest

[ZAMKNIĘTY]Un Ban DD2+DM

Recommended Posts

Właśnie rzecz w tym ze nie mam tych ssow , mam nonsteama , wiem ze csstrike folder czy jakos tak ale ja tam nie mam ss ... :((( pomocy :(((

Przepraszam , ale nie mam zadnych ssow , nawet jakis tam program pobralem z tego linku co podales wyzej i nic nie mam , nie wiem czy jakos bez ss mozna mnie odbanowac ? :(

Z tego co pamiętam to ss'y zrobiłem ja i zostały prawidłowo wykonane, bo poleciało 5 szt i po chwili dostałeś bana. Także musisz mieć gdzieś na dysku, bo nie ma raczej takiej opcji żeby się nie zapisały. W tym samym dniu robiłem kilka razy ss'y innym graczom i kilku znich wrzuciło je na forum. Także szukaj ! Ewentualnie z tego co pamiętam to jest opcja 100 reklam za UB, ale chyba łatwiej jest się wysilić niż nabić 100 reklam :)

Przeszukalem wszystkie pliki z godziny 23 , nie ma zadnych ss'ow , a jezeli chodzi reklamy to w jaki sposob mam je robic ?

Reklamy:Wchodzi sobie ładnie tutaj>http://multi-head.pl...a-naszej-sieci/ I wybierasz reklamę jakiegoś serwera. Teraz wchodzisz na 100 innych forum o tematyce cs'a i rejestrujesz się>robisz nowy temat w odpowiednim dziale>kopiujesz to co jest niżej w ramce. Linki sobie zapisuj w notatniku albo gdzieś indziej i jak uzbierasz pokaźną sumkę 100 to robisz temat tutaj> http://multi-head.pl...nów-z-serwerów/ i czekasz aż któryś z miłych Panów sprawdzi Twoje reklamy. Jak wszystko będzie dobrze dostaniesz ub. :)

A screeny masz wstawić do 23:22:37.

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...