Jump to content
Guest

[ODRZUCONE]Podanie

Recommended Posts

Nick: FutureProof

Wiek: 19 ( w listopadzie 20 )

Doświadczenie (w byciu adminem): kiedyś byłem adminem na kilku serwerach ale jak wiadomo wszystkie upadły ze względu CS : GO.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

Staż w CS-sie: z 7 lat już będzie

Steam / NonSteam: Steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/top_players/?query=FutureProof&Search=Search ( dopiero tyle godzin ale mam nadzieję ,że będzie ich więcej ze względu na to że jestem teraz 20 dni na chorobowym więc z tymi godzinami to raczej problemu nie będzie.)

Dlaczego TY .!: Uważam , że dzięki temu , iż nie chodzę już do szkoły ( teraz studia oraz praca ) będę odpowiednim kandydatem ponieważ będę miał zawsze chwilkę na poświęcanie serwerowi uwagi w godzinach w , których nie ma adminów ( ranne godziny ) .  Oraz będę wspierał innych adminów , którzy nie dawali by rady .

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zależy no gdy teraz jestem na chorobowym to sporo czasu poświęcam tej grze. Później może być troszkę mniej tego czasu ale w miarę możliwości postaram się spędzać na serwerze jak najwięcej wolnego czasu.

Kontakt: Na steamie , telefonu nie podam bo niepożądane osoby mogłyby do mnie dzwonić. A gg już praktycznie nie używam ew. mogę podać przy przejściu rekrutacji.

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.

 

Pozdrawiam FutureProof.

Link to comment
Share on other sites


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Brak godzinJeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...