Skocz do zawartości
TPS Trawa Pali Stresy

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie o ADMINA [TPS] Trawa Pali Stresy

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nick: [TPS] Trawa Pali Stresy

 

 

 

Wiek: 17lat

 

 

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem admina na innych sieciach głównie COD MOD'y, ale nie będę ukrywam, że znam tylko podstawy, ale szybko się uczę i mogę to nadrobić :)

 

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6,0

 

 

 

Staż w CS-sie: Gram 6 lat

 

 

 

Steam / NonSteam: Steam

 

 

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/%5BTPS%5D%20Trawa%20Pali%20Stresy/80.72.40.110:27008/

 

 

 

Dlaczego TY .!: Często gram na serverze COD 200 lvl'i i chciałbym pomóc ogarniać serva, często rano nie ma adminów co sprzyja cheterom. Czasami jest tylko jeden admin i jak wiadomo może wszystkiego nie ogarnąć lub po prostu niedopatrzyć. Jestem lubiany przez większość graczy i myślę, że będę się dobrze spełniał w roli admina :)

 

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Wiadomo zależy jak szkoła pozwoli. Uczyć się też trzeba, ale średnio od 3-5h, w weekendy conajmniej 8h :D

 

 

 

Kontakt: FB,GG

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem za :D

 

-wiek jest

 

-na serwerze jest bardzo często , zawsze go widuje 

 

-wszelkie problemy zgłasza na U@

 

Myślę że podołałby zadaniu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej!

 

-godziny są

 

-wiek jest

 

-ogarnia bo często go widuje na serwerze, (właściwie to chyba nie wychodzi z niego)

 

 

 

Wszystko super :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i jesteś często na serwie, ale za często widziałem jak Cię ponosi kiedy coś nie wyjdzie po twojej myśli(w danym momencie masz problem z kultura). Niestety ale to jest wada z którą moim zdanie nie nadajesz się na admina.

 

Nic do Ciebie nie mam i sorki ale jestem na NIE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co by tu powiedzieć...Jestem na małe tak:

 

-często na serwerze

 

-zgłasza łamiących regulamin

 

-wymagania spełniasz

 

 

 

Popraw kulturę (wiem czasami zdarza się) postaraj się swoje "uwagi" ( :D ) zmniejszyć do minimum. Łamanie regulaminy czasem się zdarzy ale to musisz w swoim wykonaniu wykluczyć.

 

Ale wiem po sobie jak dostałem admina to nie ten sam człowiek :DDD a co do pingu to nic nie poradzi jak ma tak słabego neta też tak czasem mam ze ping skoczy do 2k...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Co by tu powiedzieć...Jestem na małe tak:

 

-często na serwerze

 

-zgłasza łamiących regulamin

 

-wymagania spełniasz

 

 

 

Popraw kulturę (wiem czasami zdarza się) postaraj się swoje "uwagi" ( :D ) zmniejszyć do minimum. Łamanie regulaminy czasem się zdarzy ale to musisz w swoim wykonaniu wykluczyć.

 

Ale wiem po sobie jak dostałem admina to nie ten sam człowiek :DDD a co do pingu to nic nie poradzi jak ma tak słabego neta też tak czasem mam ze ping skoczy do 2k...

 

 

Dzięki za wypowiedź :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...