Skocz do zawartości
Teez.

Ola czy Olga?

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]@Ola - A raczej Olga :). Od niedawna gości u Nas na Multi-Head. Przesympatyczna kobieta, mająca poczucie humoru i warunki do pracy nad serwerami. Zapraszam do poznania Naszej sieciowej koleżanki :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj Olu. Bardzo mi miło, że zgodziłaś się na wywiad :). Na pocz

ątku jak zawsze, opowiedz Nam parę słów o sobie  ;).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam na imię Olga :). Jestem z Ciechanowa. To dosyć małe miasto niedaleko Warszawy. Chodzę do liceum o profilu humanistyczno-dziennikarskim. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Olga? To skąd to imię na forum  :D?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Większość zwraca się do mnie Ola, a nie po imieniu i tak już zostało.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Mi oba imienia bardzo się podobają :). Jakie są Twoje zainteresowania lub hobby?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak byłam młodsza to wolałam Ola, teraz preferuje Olga. Olga brzmi dla mnie tak poważnie, kojarzy mi się z silną kobietą (oczywiście psychicznie haha). Interesuje się modą. Trudno mi jest zdefiniować co dla mnie to dokładnie oznacza. Bo przeglądanie gazet ze zdjęciami cieszące oko nie wystarcza. Wiem zawsze co jest modne, jak to się nosi, chociaż może być coś super modne a i tak tego nie założę jeśli się nie będę dobrze w tym czuła, tym bardziej że do modelki mi daleko :). Bardzo lubię, rap. Lubie śledzić nowości itp. To chyba moje główne zainteresowania. Do tego wszystkiego mogę dodać piłkę nożną. Już nie oglądam meczy (chyba, że te naszej reprezentacji), ale gram na SKS  :D, na pozycji atakującej :). Jako moje hobby mogę też uznać koty. Uwielbiam każde, a one mnie. Najbardziej jednak kocham moją kotkę - Margolcie. To kotka rasy perskiej. Bardzo lubię z nią spędzać czas i się nią opiekować. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]35196593705113040692.jpg

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ale słodko wyglądacie  :desire:. Swoją przyszłość planujesz powiązać z zainteresowaniami, czy może już obrałaś drogę na dorosłe życie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moje dorosłe życie jest dla mnie zagadką  :D. Planowałam związać swoją przyszłość z dziennikarstwem, a dokładnie gazeta lub telewizja :). Mam taki przedmiot jak podstawy dziennikarstwa, próbuję się na nim wykazać. Po pewnym czasie będziemy na nim mieć warsztaty ze znanymi prezenterami w Warszawie, potem jest możliwy staż, a nawet praca. Niestety w tej branży jest duża konkurencja. Uważam, że najlepsza praca jest pracą państwową, dlatego myślałam o studiach wojskowych :)  - na WAT, obrona narodowa :). Jestem typową humanistką dlatego taki kierunek, gdybym ogarniała matematykę, fizykę znalazłabym coś ciekawszego. Po takim kierunku mogę pracować w placówkach dbających o bezpieczeństwo itp. Mam nadzieję, że przejdę pozytywnie testy sprawnościowe i będę spełniała kryteria. Słyszałam, że mam charakter, który nadaje się do wojska haha :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Przyjmą Cie, przyjmą. Dobra w cs`a jesteś, więc nie ma co się martwić. Natomiast jaka jest Twoja wymarzona praca?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałabym zostać tą dziennikarką :D. Od dawna jestem tym zainteresowana :). Chciałabym przeprowadzać wywiady :). Może mogłabym połączyć swoje zainteresowanie modą.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W takim razie czekam niecierpliwie na podanie na Redaktorkę. Powodzenia w realizacji. Teraz będziesz mogła się trochę wykazać wiedzą xD. Jaki styl ubioru najbardziej preferujesz na np. nadchodzącą jesień? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Nie zdecyduję się na redaktora na forum :). Miałam taką rangę na poprzedniej sieci :). Zdaję sobie sprawę ile jest z tym pracy. W tym sezonie rządzą kurteczki "puchowe", ale leciutkie, także do tego sukieneczka + jakieś fajne butki albo spodnie i air maxy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No to trzeba koniecznie zakupić nowe maxy. Przenieśmy się teraz do czasów malucha, jak spędziłaś swoje dzieciństwo :)?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Ja mam dwie pary, więc zawsze któreś wybiorę  :D. Tak jak już kiedyś napisałam, że byłam najmniejsza, ale często rozrabiałam. W podstawówce musiałam jakoś się opanować bo moja mama tam uczyła, więc od razu nauczyciele chodzili na skargę. Wtedy dużo śpiewałam, tańczyłam. Tyle co pamiętam :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Daj jedne! A może utkwiła Ci w pamięci jedna ze szkolnych przygód?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niestety nic sobie nie przypominam :/. Zawsze starałam się być grzeczna bo moja mama tego wymagała i chyba wymaga, haha :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No dobrze, nie będę Cię męczył. Wszyscy zapamiętają Cie, jako grzeczniutką dziewczynkę. Skąd wzięła się u Ciebie pasja na grę w cs`a?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na początku w cs'a grał mój brat. Mogę stwierdzić, że to dzięki niemu gram :), ale on jest słaby, jeden strzał haha, grałam jak miałam 14 lat xD, ale to jakieś pół roku, miałam przerwę i po 2 latach wróciłam Was męczyć.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Taaa, karać... Jak trafiłaś do Nas, na multi-head`a i co skłoniło Cię do pozostania?

[/align]

 

[align=center]

 [/align]

 

Trafiłam tu przypadkiem :). Szukałam jakieś porządnego serwera, żebym mogła sobie pokarać i trafiłam na dm  :D. Spodobała mi się atmosfera na forum, ludzie, więc postanowiłam u Was zagościć.

 

 

A powiedz mi, dlaczego akurat dm? Nie lubisz innych trybów, czy po prostu od tak?

 

 Na dm każdy ma równe szanse. Staty zależą od skilla, nie to co na bf2 gdzie się kupi odznaki i nie można zabić albo cod gdzie też są jakieś różne dziwactwa. 

 

 

Racja :). Ja osobiście preferuje ffa, jb  :D. Nie jesteś długo na sieci, jednak myślę, że zapoznałaś wiele ciekawych charakterów, możesz Nam ich wymienić?

 

 Takimi osobami są:

 

@Proxx - Mój opiekun :). Mogę na niego zawsze liczyć. Zawsze mi pomoże czy to w lekcjach - ostatnio dostał 5+ haha, czy to na serwerze.  

 

@Geralt z Rivi - Mają go za bajeranta, z tego co wiem niektórzy go nie lubią. Ja mam z nim dobry kontakt, nawet bardzo, rozumiemy się :).

 

- Jest chyba pierwszą osobą, z którą od samego początku się dogaduję. Nazywa mnie "pociechą", bo zawsze coś napiszę co go rozwala. Doradzał mi też w sprawach prywatnych.

 

- Mogę liczyć zawsze na jego pomoc :). Jest bardzo miły :).

 

- wariat, który potrafi mi poprawić humor swoimi cygańskimi hitami.

 

 

Hahaha, "

swoimi cygańskimi hitami" leże xD. Cieszy mnie to bardzo, że poznałaś takie osoby :). Jednak jest jeszcze ta garstka ludzi, którzy są na prawdę godni zaufania, przyjaźni. Wspominałaś, że lubisz rap. Rozwiń Nam bardziej, dlaczego akurat taki rodzaj muzyki?

 

Rap jest dla mnie jedynym gatunkiem, który mogę słuchać w każdej chwili - kiedy jestem smutna i wesoła. Podobają mi się teksty na poziomie :). I mój ulubiony kawałek:

 

 

 

 

Rap, rap... święta rzecz. No to nadszedł czas na suchara :].

 

 

Co mówi przyjaciel złodzieja który idzie okradać supermarket?

 

- Be carrefour.

 

 

Nie no, mózg *********  :D. Szybie pozdrowienia i musimy się żegnać. 

 

 

Pozdrawiam: Proxa, Geralta, ntego, wszystkich adminów dd2+dm, adonaia29 i tych o których zapomniałam.

 

 

Pozdrawiamy, a my się żegnamy. Trzymaj się i do usłyszenia.

 

Dzięki :*. Papa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...