Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Problem z adminem

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: dziś17-18

Nick admina/gracza, który zawinił: 
przezroczysty power rangers
Dowody: Nie mam pojecia,, moze ktos ma jakiegos HLTV

Świadkowie: No chyba caly server

Uzasadnienie:

"przezroczysty power rangers" admink ktory ma admina tylko po to by kickowac za to ze sie go posadza o no recoil ? i za za duze pingi? Centralnie ma w du** fakt ze 70% obecnie kampi z AWP gdzie popadnie; Proponuje mu sie przyjrzec bo akurat z moich obserwacji wynika ze ma aima, jakim cudem jest w stanie zrobic statystyki 201 do 35 na tak zaludnionym DM-ie? ; drugie podejrzenie to no recoil i tu jest najwieksze prawdopodobienstwo poniewaz no recoil jest mega ciezki do wykrycia a sposob jego grania wlasnie wskazuje na No recoil; i jasno to widac przy jego grze M4!!!! ma praktycznie minimalny odrzut; biegal i strzelal bez stratnie w celowaniu; robil killstreaki po 12 - 17; 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po 1. Nie pisałeś do mnie ze kampia z awp, jak byś napisał to bym sprawdził. Po za tym, nie mam wh i nie widzę co sie dzieje na drigum koncu mapy jak nie jestem na spectcie. W regulaminie nie ma nic napisane o kampieniu , tak więc mogę kogoś ukarać za kampienie albo moge to zignorować. 

 

po 2. Tak kicknąłem Cie ale totalnie przez przypadek bo źle kliknąłem a chciałem innego gracza kiknąć za latarke, za co Cie przepraszam. Chciałem Cie przeprośić od razu po zajściu ale już nie wlazłeś na serwer. 

 

po 3. Tak biegam na aimie i na wh i mam jeszcze sh :) bez przesady to ze mam duże killi to nei znaczy ze mam aima. No recoila tez nie mam ( na innym serwie mialem 2-3 bany za "niby no recoila i wh" ale za kazdym razem miałem unbana, jak nie wierzycie mogę linki podać na inne forum), mialem dwa razy robione ssy przed tym jak bylem adminem heh. A staty miałem 240 do 30 jak byś był tak dokladny :)

 

po 4. Pingi powiadasz? Oczywiście ze moge kickowac za pingi. W regulaminie jest napisane że max ping na serwerze to 100. Jak komus przez jakis czas utrzymuje sie wyżej niz 100 to kikcuje i ostrzegam żeby ogarnął ping. Jak to nie pomaga to ban na 5 min. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale stary o co Ci chodzi z tym testem ak i testem m4? mam identyczny rozrzut albo i nawet gorszy bo mi fpsy spadają niemiłosiernie

 

a po za tym, za długo gram w ta grę żeby nie ogarniać full auto z m4 i ak.. a także mam vipa i to strasznie ułatwia grę..

 

 

 

ten koleś co mnie nagrywał, non stop mi zgłaszał kogoś ze ktoś ma wh aima itd , raz miał racje w reszcie się mylił.. na demku jest czasami ze strzelam jak głupi z m4 czy tam z ak np w sciane jak nie ma żadnego przeciwnika obok a to dlatego ze moja myszka razer deathadder jest rozwalona i lewy przycisk myszy jest strasznie czuły i czasami sie zacina i strzelam wtedy bezopamietania heh

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


OMG  czy ty próbujesz zrobic z wszystkich głupków? przecież w no recoilu chodzi o to że kule nie wykraczają poza celownik, u ciebie jest to mega widoczne M4 przy pełnym ogniu nigdy nie kieruje kul w zasieg celownika a u ciebie widac wyraznie ze kule sobie lataja moze nie w jeden punkt ale nie wychodza za obrys celkownika  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie będę się z Tobą kłócił, nigdy nie grałem na żadnych wspomagaczach. Im dalej stoisz większy recoil, im bliżej mniejszy, tyle mam do powiedzenia w tym temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Masz jakieś dowody na to ? Bo jak nie to do zamknięcia ;)

 

 

wstawił przecież demko , http://speedy.sh/ZDCmX/demos.zip od 18 minuty gdzies jestem nagrany , moment w ktorym mnie nagral to moment gdzie myszka mi sie psuje i blokuje mi sie lewy przycisk i musze go lekkko podwadzic do gory bo jak nie to ciagle jest wcisniety i strzelam bezopamietania :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...