Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie by hrdN1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: hrdN1 ( TYP, NIEZNOSNA LEKKOSC BYTU, WYIMAGINOWANY, roznego roadzaju zajaczki hehe, jest tego troche)

Wiek: 25

Doświadczenie (w byciu adminem): pare lat temu, kilka serwerow ffa, dm, glownie publiki

Znajomość AMXX (W skali 1-10): obecnie 7-8 musialbym sobie sporo przypomniec

Staż w CS-sie: bedzie juz 8 lat, jak nie wiecej

Steam ID: STEAM_0:0:16469404 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/typ/80.72.43.106:27027/ , http://www.gametracker.com/player/NIEZNOSNA%20LEKKOSC%20BYTU/80.72.43.106:27027/http://www.gametracker.com/player/Wyimaginowany/80.72.43.106:27027/http://www.gametracker.com/player/hrdN1/80.72.43.106:27027/ <--- pod tym nickiem najwiecej, jest jeszcze kilka innych

Dlaczego TY .!: Gram duzo w nocy, kiedy wlasnie najbardziej potrzebny jest admin na serwerze. Potrafie rozroznic gracza od czitera, mam doswiadczenie... moge poprawic jakosc gry w nocy, usuwajac z serwera cziterow.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Praktycznie kiedy tylko mam wolna chwile, ostatnio coraz wiecej... glownie  noca, a jak juz noca to nocki leca cale.

Kontakt: steam, kom ( wrazie co priv), esl wire

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serio grasz na DD2?pierwsze widze te nicki a pamięć mam dobrą.(chyba, że mi umknęło w co wątpie) Nick TYP ma co 5ty conajmniej. Z GT to ja też moge tysiące nicków tu wkleić byleby było te 80 h. NIE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawe ja widze Ciebie codziennie. Nawet przed chwila gralas. Dziwne gram od roku u was, zawsze uzywam podobnych kilku nickow.  Zreszta historia banow to potwierdza... nie mialem na celu podania akurat 80h nie liczylem nawet ile bylo. Coz szkoda ze tak podeszliscie do sprawy. Trudno. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja z serwera kojarze, ale zeby nie bylo nieporozumien proponuje abys pogral jakis czas na jednym nicku. Obedzie sie wtedy bez zadnych watpliwosci i bedziemy Cie kojarzyli lepiej. Przy czym widze ze chlopak ogarnia gre to pewnie by sobie poradzil, lecz musisz zdecydowac sie na jeden nick i pod nim daj sie nam poznac. Dlatego ode mnie neutral na te chwile.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kojarzę nick TYP i WYIMAGINOWANY, ale nie widziałem, że jest to jedna i ta sama osoba. Kolega z góry ma racje, pograj na jednym nicku żeby każdy kojarzył cię z tego właśnie pseudonimu i wiedział kim tam naprawdę jesteś. 2 tygodnie to nie wieczność, a czas, który pozwoli na dokładne zapoznanie się z nami podczas gry.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,

 

 

 

Zamykam do soboty ( 11.10.2014 ). Wtedy otworzę i sprawdzimy aktywność, wtedy zapraszam też do wypowiedzi.

 

 

 

Pozdrawiam 

 

 

 

Joe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czarna nieraz mi bron rzucalas na respie jak gralem pod innymi nickami hehe :P pamiec masz chyba jednak slaba :P nawet na dowod moge ss powrzucac :P

 

dziekuje ze poparcie :) Pojawila sie jednak mala przeszkoda, ale mysle ze nie bedzie ona trwala dlugo... zwiazana z moja praca... zajmuje sie ORGANIZACJA MESSE (imprezy masowe typy targi,pokazy, itp) mamy straszny nawal ostatnio pracy bo robimy 7 dni w tygodniu ale zawsze znajde czas zeby wejsc na serwer. Nocki odpadaja jak narazie ale to napewno ulegnie zmianie.

 

 

PEACE!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane na okres próbny
przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...