Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na PDG|Podgrubapl

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:  30.09-01-10 (teraz )

Nick admina/gracza, który zawinił:  PDG|Podgrubapl jak i reszta adminów którzy sa albo byli na serwerze DD2 + DM

Świadkowie:    nie potrzebni

Uzasadnienie:   Wczaoraj grałem na serwerze DD2+DM wbija gosciu na serwa na steamie fartów duzo cały czas banie itd... Zszedłem na spec ogladam a on mierzy non toper po scianach wiec biore jedo ID wbijam na BANID a tam pełno banów na serwach + zbanowany na BL i AC.. Wiec pisze na U@ admin nic pisze i pisze pozniej zaczałem troche cisnać dostałem bana ok.. Dzisiaj powtóka z rozrywki pisze i pisze pisze a on ze CZYSTY... a co ma jego " czystosc " do tego ze skoro ma pełno banów i do tego jeszcze na BL i AC to z góry leci perm... 

Tutaj LINK do jego PROFILA NA BANID : 

 

http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:57997458

 

Za moich czasów to ban na BL i AC to była duza podstawa na perma.. 

 

PRośba do załogi która przeprowadza rekrutacje na adminów przestancie je rozdawac za hajs na utrzymanie formum i serwerów lecz zobacznie jak te dzieciaki ogarniaja to. Skoro ADMIN upiera sie ze nie zbanuje bo "CZYSTY" mimo powodów wymienionych wyżej nie banuje to znaczy ze TAK NAPRAWDE NIE WIE CO TO.. 

 

Pisałem mu nawet ze skoro tak bardzo czysty niech wrzuci SS'y i bedzie UB.. OLANE wiec dla mnie to nie admin bo bycie wielkim kozakiem majac ESP i " NIE MYLAC SIE " hehehe niech bedzie to by zrobił to o co go prosze ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ze ktos ma tam bana to jest bardzo znaczaca rzecza skoro nie bierzecie tego pod uwage to co jak bedzie miec bana na VAC to wtedy MOZE czy dalej bedzie czysty?

 

 

 

A po drugie to co dla was jest istotne? SKoro takie cos jak BL i AC dla was nie maja znaczenia gdzie oni oceniaja czy ktos gra odpalony i to nie przez SS'y lecz przez duzo obczajonych dem.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiesz czego nie zrozumiałeś ;) Wszystko Ci napisałam na serwerze :)

 

Jeśli uważałeś, że gość jest odpalony mogłeś zrobić demo, wrzucić na forum- Ty byś był zadowolony a mnie by ukarano :)

 

Całe te AC i BL to się nadaje... wystarczy dać troszkę pieniążków i już nie jest się zbanowanym :) - To tak jak ja bym z sobie z proxem zrobiła stronę i umieszczała tam ludzi bo są odpaleni... więc kierujmy się tym co widzimy na naszych serwerach ;)

 

 

 

Zamknijcie to bo to jest śmieszne :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Data i godzina:  30.09-01-10 (teraz )

Nick admina/gracza, który zawinił:  PDG|Podgrubapl jak i reszta adminów którzy sa albo byli na serwerze DD2 + DM

Świadkowie:    nie potrzebni

Uzasadnienie:   Wczaoraj grałem na serwerze DD2+DM wbija gosciu na serwa na steamie fartów duzo cały czas banie itd... Zszedłem na spec ogladam a on mierzy non toper po scianach wiec biore jedo ID wbijam na BANID a tam pełno banów na serwach + zbanowany na BL i AC.. Wiec pisze na U@ admin nic pisze i pisze pozniej zaczałem troche cisnać dostałem bana ok.. Dzisiaj powtóka z rozrywki pisze i pisze pisze a on ze CZYSTY... a co ma jego " czystosc " do tego ze skoro ma pełno banów i do tego jeszcze na BL i AC to z góry leci perm... 

Tutaj LINK do jego PROFILA NA BANID : 

 

http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:57997458

 

Za moich czasów to ban na BL i AC to była duza podstawa na perma.. 

 

PRośba do załogi która przeprowadza rekrutacje na adminów przestancie je rozdawac za hajs na utrzymanie formum i serwerów lecz zobacznie jak te dzieciaki ogarniaja to. Skoro ADMIN upiera sie ze nie zbanuje bo "CZYSTY" mimo powodów wymienionych wyżej nie banuje to znaczy ze TAK NAPRAWDE NIE WIE CO TO.. 

 

Pisałem mu nawet ze skoro tak bardzo czysty niech wrzuci SS'y i bedzie UB.. OLANE wiec dla mnie to nie admin bo bycie wielkim kozakiem majac ESP i " NIE MYLAC SIE " hehehe niech bedzie to by zrobił to o co go prosze ;)

 

 

 

 

 

 

Proszę nie zamykać tego tematu, ostatnimi czasy co raz częściej Adminom się zdarza brak reakcji.

 

Chciałbym wiedzieć w którym to było momencie i którzy Admini byli na serwerze.

 

Tłumaczycie że nie patrzymy na AC i BL nie ma nic do tematu, tutaj chodzi o brak reakcji ze strony Admina/ów.

 

 

 

Jeszcze dzisiaj przejże HLTV, a wam dam czas do jutra do godziny 20 żebyście mogli napisać które z was nie zareagowało. Później będzie to skutkować prezentem w dziale dla Adminów.

 

 

 

Tyczy się Adminów z dd2+dm, nie ciebie Adonai :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja ! Ja byłam na serwerze :)

 

Nie mam sobie nic do zarzucenia ;) Gracz został sprawdzony :) Niestety nadal był spam na u@  :) dlatego poprosiłam bardziej doświadczonego kolegę (adonai29), który mi przyznał rację iż gracz jest czysty :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak to będzie?

 

 

 

Przyznacie się czy mam warny rozdawać?

 

 

 

 

 

 

 

REF // Widzę że tylko jedna osoba jest w stanie się przyznać do tego że była na serwerze.

 

 

 

Prezenty rozdaje w dziale Adminowskim

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...