Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Mały Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie mam mały problem, a chodzi o to ze nie moge wejsc na serwer, gdyż "niby" jestem zbanowany, a na AMXBANS, pokazuje mi ze wszystko jest okej.. Prosze o jakieś wyjaśnienie :)

 

 

PS. Poniżej daje linki:

 

 

konsola : 

7ad7a00891.jpeg

 

 

AMXBANS : 

5b821b0563.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 wszystko czaje do tego momentu :> "wpisaniu w konsoli status musi ci się wyświetlić inne fake SteamID niż to, które widnieje na zdjęciu. O to właśnie chodzi." i co to jest fake SteamID ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm.... nie wiem czy dobrze to ogarniam ale masz zmienne IP i albo na prawdę nastąpiła jakaś pomyłka albo po prostu oszukiwałeś zrobiłeś ss, zmieniłeś ip i zrobiłeś w amxbansie kolejne ss. Wpisując ip z 1szego zdjęcia nadal jest ono zbanowane za oszukiwanie. Muszą to już ogarnąć ludzie z wyższą rangą. Ja uważam, że masz zmienne ip jak większość osób, dostałeś bana i próbujesz teraz coś tutaj kręcić ;P :) Przynajmniej ja tak uważam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Yyy sorry ale nie mam zmiennego ip. nic nie kombinowałem bo nawet nie miałem dostepu do kompa, bo byłem w pracy. n-ty dzień zrobiłem tak jak napisałeś, tj. skasowałem wszystko z poprzedniego cs'a zainstalowałem nowego na czysto i nadal wyskakuje mi przy probie wejścia na serwer ze mam bana.. Już nie wiem co jeszcze można zrobić

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosze :

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina am so fancy!. 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : i 

[AMXBans] Powod : ' Czitujesz ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/ 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 117629575 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 79.186.236.80 ' 

[AMXBans] =======================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To może niech odbanują to ip co podałeś w 1szej fotce. Jeżeli po tym ub będziesz mógł wejść na serwer to coś tu jest nie tak...

 

Oczywiście nie myśl sobie, że się uwziąłem na to, że czitowałeś i coś kombinujesz nie nie :) Piszę wszystkie propozycje jakie mi przychodzą na myśl, aby ci pomóc w rozwikłaniu tej zagadki  :rofl:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no ale moze jakby byo ub to jak cheater by sie pojawił to by dostał, albo wgl czy jest jakis cheater.. August jak ja mam zmienic sid'a skoro probowalem robic to co n-ty dzien pisał i nic nie dało..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...