Jump to content
v1r00z

Skarga na Kagiego

Recommended Posts

Wzór skargi (data i godzina):Jakoś 10:20

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Kagi

 

Dowody: http://www18.zippyshare.com/v/pwLH785M/file.html

 

Świadkowie:Osoby grające na serwerze 

 

Uzasadnienie:Pisałem do admina na [email protected] ,żeby sprawdził typka ,ale żadnej reakcji z jego strony nie widziałem .... Po jakiś 5 min wszedł na tego speca łaskawie .. i napisał jakieś słowa na [email protected] w moją stronę.Dodam tylko,że typek latał odpalony co raczej będzie widać na demku ,które dałem wyżej :)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Człowieku za przeproszeniem głupi jesteś ? Spamiłeś na [email protected],to go sprawdzałem i był czysty.To,że Ci na początku nie odpisałem to nie znaczy że nie było reakcji.W tym czasie banowałem reklamy i inne osoby więc sory sam byłem na serwie :)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Ja akurat wstawię się za Kagim.

 

 

Sporo siedzi, sporo obserwuje i banuje, popatrzcie w banda, dawno nikt tyle nie natlukl banow w 1 dzień.

 

 

 

Czasami naprawdę ciężko ogarnąć będąc samemu na serwerze, tym bardziej że ostatnio zaroilo się pełno nowych graczy i nie wiemy jak kto gra, kto co umie i czy przypadkiem się nagle nieodpalil.

 

 

Jak dla mnie skarga bezpodstawna, każdy może na chwilę odejść od komputera, wiadomo coś trzeba zrobić, ktoś na chwilę wola, czy po prostu idziemy do toalety, ludzie nie rozumieją bo dla nich nie istnieje coś takiego jak zwykły człowiek, tylko robot do wykonywania rozkazów i wylapywania czitow..

 

 

Już nie raz mi mówiono ze skarga poleci bo za długo cziter latał, a ja krecilem demko w tym czasie(niby spectujac i afczac)

 

 

 

Admin mógł nie widzieć [email protected], raz napisałeś o czucie, czasami po prostu się zlewa wszystko, czasami oko nie wychwycić, ale akurat Kagim to jeden z lepszych adminów których ostatnio Nam dodano, życzę sobie i jemu by tylko podobnych i sumiennch jak on dodawał gonzzo.

 

 

 

Za błędy przepraszam, pisane z telefonu z Autokorekta.

Link to comment
Share on other sites


oj Jesteś Nowym Adminem a już zaczynają się problemy :D ze względu że to twój pierwszy raz to nie wyciągnę konsekwencji, upominam cię słownie, na ts-ie rozmowa cie nie ominie, a ważne że zareagowałeś czasem jest masa ludzi na serwie i trudno samemu jest ogarnąć, mam nadzieje że będziesz od razu reagował w takich sytuacjach nawet jak jest gracz czysty w amxx masz komedne na pisanie na pw do gracza i masz opcję czysty klikasz i po kłopocie

 

 

 

Pozdrawiam @Gonzo PROSTO.

 

 

Link to comment
Share on other sites


oj Jesteś Nowym Adminem a już zaczynają się problemy :D ze względu że to twój pierwszy raz to nie wyciągnę konsekwencji, upominam cię słownie, na ts-ie rozmowa cie nie ominie, a ważne że zareagowałeś czasem jest masa ludzi na serwie i trudno samemu jest ogarnąć, mam nadzieje że będziesz od razu reagował w takich sytuacjach nawet jak jest gracz czysty w amxx masz komendę na pisanie na pw do gracza i masz opcję czysty klikasz i po kłopocie

 

 

 

Pozdrawiam @Gonzo PROSTO.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...