Skocz do zawartości
v1r00z

Skarga na Kagiego

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):Jakoś 10:20

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Kagi

 

Dowody: http://www18.zippyshare.com/v/pwLH785M/file.html

 

Świadkowie:Osoby grające na serwerze 

 

Uzasadnienie:Pisałem do admina na u@ ,żeby sprawdził typka ,ale żadnej reakcji z jego strony nie widziałem .... Po jakiś 5 min wszedł na tego speca łaskawie .. i napisał jakieś słowa na y@ w moją stronę.Dodam tylko,że typek latał odpalony co raczej będzie widać na demku ,które dałem wyżej :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku za przeproszeniem głupi jesteś ? Spamiłeś na u@,to go sprawdzałem i był czysty.To,że Ci na początku nie odpisałem to nie znaczy że nie było reakcji.W tym czasie banowałem reklamy i inne osoby więc sory sam byłem na serwie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku...specowałem wtedy typa tak jak prosił.To,że odpisałem po 5 minutach nie znaczy że nie było reakcji wczesniej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja akurat wstawię się za Kagim.

 

 

Sporo siedzi, sporo obserwuje i banuje, popatrzcie w banda, dawno nikt tyle nie natlukl banow w 1 dzień.

 

 

 

Czasami naprawdę ciężko ogarnąć będąc samemu na serwerze, tym bardziej że ostatnio zaroilo się pełno nowych graczy i nie wiemy jak kto gra, kto co umie i czy przypadkiem się nagle nieodpalil.

 

 

Jak dla mnie skarga bezpodstawna, każdy może na chwilę odejść od komputera, wiadomo coś trzeba zrobić, ktoś na chwilę wola, czy po prostu idziemy do toalety, ludzie nie rozumieją bo dla nich nie istnieje coś takiego jak zwykły człowiek, tylko robot do wykonywania rozkazów i wylapywania czitow..

 

 

Już nie raz mi mówiono ze skarga poleci bo za długo cziter latał, a ja krecilem demko w tym czasie(niby spectujac i afczac)

 

 

 

Admin mógł nie widzieć u@, raz napisałeś o czucie, czasami po prostu się zlewa wszystko, czasami oko nie wychwycić, ale akurat Kagim to jeden z lepszych adminów których ostatnio Nam dodano, życzę sobie i jemu by tylko podobnych i sumiennch jak on dodawał gonzzo.

 

 

 

Za błędy przepraszam, pisane z telefonu z Autokorekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


oj Jesteś Nowym Adminem a już zaczynają się problemy :D ze względu że to twój pierwszy raz to nie wyciągnę konsekwencji, upominam cię słownie, na ts-ie rozmowa cie nie ominie, a ważne że zareagowałeś czasem jest masa ludzi na serwie i trudno samemu jest ogarnąć, mam nadzieje że będziesz od razu reagował w takich sytuacjach nawet jak jest gracz czysty w amxx masz komedne na pisanie na pw do gracza i masz opcję czysty klikasz i po kłopocie

 

 

 

Pozdrawiam @Gonzo PROSTO.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


oj Jesteś Nowym Adminem a już zaczynają się problemy :D ze względu że to twój pierwszy raz to nie wyciągnę konsekwencji, upominam cię słownie, na ts-ie rozmowa cie nie ominie, a ważne że zareagowałeś czasem jest masa ludzi na serwie i trudno samemu jest ogarnąć, mam nadzieje że będziesz od razu reagował w takich sytuacjach nawet jak jest gracz czysty w amxx masz komendę na pisanie na pw do gracza i masz opcję czysty klikasz i po kłopocie

 

 

 

Pozdrawiam @Gonzo PROSTO.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...