Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Pochwała RODOSOWA WJEŻDŻA :D

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym pochwalić administratora: Rodosowa Wjeżdża za: nadmierną obowiązkowość, skrupulatność, rygorystyczność i kunsztowność. Mianowicie sprawa wygląda tak że dostałem bana za obrazę gracza? Nie wnikając i pomijając to że tego nie zrobiłem.  Rodosowa to jedyny admin który pojawia się na servie DD2#1 i jak już pisałem  solidnie wykonuje swoją pracę. Oburza mnie jednak fakt że na serwerze przez znaczną większość czasu nie da się grać... Jeśli już się wypowiadam to zwracam się z prośba do najwyższej instancji opiekującej się serwerem o zmianę adminów, bądź o rekrutacje większej liczby, ponieważ na serwerze zazwyczaj gra więcej odpałów niż czystych i porządnych graczy.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

Dostałem bana co było impulsem do napisania pochwały co wyraźnie zaznaczyłem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bana otrzymałeś ode mnie, z tego co wiem obrażałeś innego gracza na co nie pozwolę podczas swojej gry. Potem miałeś problemy do Czarnej za to że Cię zbanowała na 5 min. Według mnie te 5 min to było o wiele za krótko jeżeli chodzi o obrazę innego gracza. Odgrażałeś się że złożysz skargę na forum. Poczekajmy, z demka wyciągniemy wycinkę z say'a gdzie powinno być wszystko czarno na białym ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mhh... mam wyciągnąć wycinek z konsoli jak napisałeś coś w stylu " Ty głupia ku*wo" ? nie sądze :) bana zarobiłeś słusznego ode mnie plus 2 bana dostałeś od innego admina za dalszą próbe obrazy. Coś jeszcze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem, napisałem że sam ban mało istotny a drążycie temat...

 

 

Czy ja piszę w języku Brytońskim bądź celtyckim że nie rozumiecie?

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...