Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Pożegnanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj postanowiłem, że odchodzę z multi head. Przeżyłem z tą siecią wiele cudownych chwil, poznałem fantastycznych ludzi. Jednak czas idzie dalej, a ludzie się zmieniają. Byłem z tym serwerem od początku jego istnienia, tyle się zmieniło, nigdy nie pomyślałbym, że tak się on rozwinie. Mówię tu o dd2/INF.

 

Przenoszę się na cs:go, a poza tym mam teraz dużo nauki w szkole, przez co nie ma mnie często na serwie. Nie wiem, czy już kiedykolwiek zagram w 1.6 ;( Na końcu chciałbym pozdrowić:

 

-H@ sieci (aquax i n-ty)

 

-Jar lukiego, Malu i adonai

 

-Moderatorów

 

A także ludzi z serwera, gdzie pełniłem funkcję admina:

 

Opto, Szef, Endoc, so, Xeonixx, Chuck Norris, Kuba, Ola, Zielona, Jagla, dupadupadupa, Niemiec, Gks Katowice, i wszystkich tych, którzy grali ze mną na serwerze...

 

Nie jest to łatwa decyzja... Myślałem nad tym kilka dni, aż wreszcie zrozumiałem, że "Ptak kiedyś musi wylecieć z gniazda".

 

Chciałbym także przeprosić za błędy, jakie popełniłem za mojego adminowania.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

 

Z poważaniem, Russkan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie miałam okazji poznać, ale chętnie to nadrobię, a i jedno weź sobie to na wiarę, wrócisz do zwykłego klasyka 1.6 prędzej czy później. ;) To jak narkotyk. ;D

 

 

 

Powodzenia, zawsze możesz odwiedzić jako zwykły gracz swój serwer, kolegów i koleżanki. ;)

 

 

 

Strzałka. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...