Skocz do zawartości
eR.

[ODRZUCONE]Wujek :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: eR.

 

Wiek: 25

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Wszyscy znają

 

Znajomość AMXX (W Skali 1-10): Jakieś pojęcie mam

 

staż w CS-sie: Nie wiem dokładnie ale zaczynałem od cs 1.5

 

parowa / NonSteam: STEAM_0:1:27621729

 

Dlaczego TY.! Ponieważ ostatnio widzę co raz mniej adminów. Zwłaszcza w godzinach porannych jak i nocnych.

 

CZAS Jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy na ile mi życie pozwoli

 

Kontakt: GG/Forum/Steam

 

Link :http://www.gametracker.com/player/eR./80.72.40.110:27008/

 

 

 

Proszę Wyindualizowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na nie wczesniej jak gralem pare miesiecy temu zatko cie widzialem, teraz tak samo gdy znowu zaczelem grac na cod mod widzialem cie 1 raz kiedy grales

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na razie na NIE.Godziny niby masz ale pojawiłeś się nie dawno,poczekaj trochę pograj i wtedy zobaczymy,popraw kulture.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak

 

 

 

1.Wiek 

 

2.Steam 

 

3. AMXX- jakieś :D:D???

 

4.Co do kultury to osobiście sam nie zauważyłem nic niepokojącego ale liczy się zdanie też innych graczy -popraw kulturę 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoje podanie to ŻENADA !!!!!

 

- 5 dni pograłeś i  admina chcesz?

 

- Twoja aktywność powaliła mnie w złym tego słowa znaczeniu

 

- JESTEM NA NIE!!!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie ktory raz juz skladasz podanie a po 2 tygodniach rezygnujesz z admina ? Pojawiles sie pare dni i juz skladasz podanie, pokaz ze ci zalezy na tym adminie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


He He He He... na Nie. 

 

 

- Brak kultury

 

- Plakanie o bana na 5 min

 

- aktywność od 5 dni tylko po to żeby dostać admina i z niego zrezygnować po 2 tygodniach

 

- nie przekonujesz

 

 

Tyle..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie ponieważ twoja kultura na u@ to mnie nie przekonuje żeby dać ci tak , popracuj trochę nad kulturą i aktywnością.

 

 

 

 

Wiesz nie żebym miał coś do ciebie tylko to co piszesz na u@ każdy może odebrać to inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozwala mnie niektorzych pisanie ood tym podaniem.

 

WTF - piszesz do mnie ze jestem zalosny na pw bo napisalem skarge o banie 5 minutowym.... po czym jak ci napisalem za co ban i ze moim zdaniem niesluszny to sam sie podpisałes pod tym ze sam lubisz mu rzucic flasha na twarz bo sie kolega denerwuje i placze. Po czym stwierdzikes ze skuszna skarga.

 

Blekk - to ze pisze do wilka na u@ suko itd to nie znaczy ze kogos obrazam. Po za tym nie odnosze sie do twojej osoby tylko to zazwyczaj jest do admina ktorego znam dobrze i wiem co moge w jego strone skierowac.

 

Zoqu- ty to typku jestes najsmiesznieszy w tym wszystkim bo jak startowales na admina to byl sam co 15 min wypowiedz sie w podaniu itd. Po za tym kolego ile ty tu jestes ze mowisz "Jestem na nie ktory raz juz skladasz podanie a po 2 tygodniach rezygnujesz z admina ?" Ja rozumiem wypowiedzi ludzi ktorzy znaja moja osobe chciaz troche ale nie za przeproszeniem swierzaki ktore ledwo zaczęły cos sie krecic w sieci i blyszcza. No ale ok.

 

Pomoz komus pozniej bedziesz nagrodzony.

 

The End - fotograf serwerowy ????? Najpierw poczytajcie w konsolach dlaczego cisne kogos na serwerze. Przykładem na cisniecie kogos dzisiaj byl mega small ktory wszedl na serwer zobaczyl ze kogos pocisnelem i odrazu odpowiedz "i ty chcezz admina na serwerze jak tak po kims lecisz" ale po wyjasnieniu mu co sie stali chlopak zrozumial ze slusznie po gosciu polecialem.

 

 

Moze zle ze sie wypowiadam w swoim podaniu ale nie trawie takiego czegos.

 

Zapytajcie sie kolegow starszych ktorzy adminowali ze mna czy jestem taki zly. Wiem mam ciety jezyk itd ale to mozna podteperowac.

 

Teraz pewnie zacznie sie pocisk po mojej osobie ale spoko przyjme na klatę :*******

 

I czegos tu nie rozumiem polowa pisze ze mily kulturalny a druga polowa ze cham i bydle dogadajcie sie chlopcy :*****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak wymagania spełniasz. Lecz musisz mieć świadomość ze jeśli dostaniesz Admina to musisz grac i nie robić sobie przerw

 

 

 

Co do twojego Adminowania nigdy nie było zastrzeżeń !!!

 

POwodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...