Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Poznajmy dojrzałą kobietę!

Rekomendowane odpowiedzi

Ahhhh te drobne uszczypliwości. Po tytule myślałem że to jakieś ogłoszenie towarzyskie ;)  Ale i tak plus za wywiad.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To myślę, że miło by było gdybyś chociaż zachowała jakąś formę i podstawową budowę zdań, a znaki interpunkcji nie gryzą ;)

 

 

Z tego co mnie uczyli i nadal uczą w szkole dowiedziałem się, że zdanie kończy się kropką (zazwyczaj) u Ciebie jej nie widzę.  :fool: Może czas zajrzeć do słownika? A dopiero wtedy kogoś poprawiać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

 

Moniczko ale to Ty cały czas próbujesz podnieść swoja samoocenę, nie zauważyłaś, że ja Cię olewam a Ty zaczynasz jakieś głupie docinki? Wyżej srasz niż d*pe masz  ;) to tyle.

 

 

To raczej nie okazuje Twojego olewczego podejścia ;D. Zdecydowanie, masz jakąś bolączkę do mnie, cóż spokojnie do miss mi daleko, dalej możesz "pierdzieć w stołek" :D.

 

Zdystansuj się bo to tylko internet, a Wiedźmina i tak Ci nie odstąpię :D

 

 

Mała Legionistka pozdrawia ;)

 

 

Danke, chyba już można zamknąć bo ktoś będzie miał ciśnienie dalej a nie chcemy żadnych problemów. :) Dziękuję Ci ślicznie za świetną rozmowę i wywiad, świetnie się to prezentuje, a Ty nadajesz się do tej roli najlepiej ;)

 

 

 

P.S.

 

 

 

"Wyżej srasz niż d*pe masz "  - kocie, moja pupa jest na swoim miejscu, tak jak natura sobie tego zażyczyła ;). Przestań się tak napinać, bo bardziej robi to siarę Tobie niż mi. Wydajesz się być inteligentną osobą, zacznij używać mózgu i nie równaj każdego do swej miary. ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Danke, chyba już można zamknąć bo ktoś będzie miał ciśnienie dalej a nie chcemy żadnych problemów. :) Dziękuję Ci ślicznie za świetną rozmowę i wywiad, świetnie się to prezentuje, a Ty nadajesz się do tej roli najlepiej ;)

 

 

 

 

Dziękuję za komplementy, mi też było miło z Tobą prowadzić wywiad :*

 

Co do roli redaktorki bardzo sprawia mi to przyjemność (w szczególności dlatego, że mogę bliżej poznać osoby z naszej sieci), ale cieszę się, że tak oceniasz moją pracę :). Dziękuję :).

 

 

 

 

 

PS.

 

Na razie jeszcze daje szansę wypowiedzieć się innym osobom co do wywiadu i Twojej osoby Monisiu, natomiast jeśli jeszcze raz zobaczę, że będą jakieś sprzeczki to zamknę :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...