Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Poznajmy dojrzałą kobietę!

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]W dzisiejszym wywiadzie przybliżyłam Wam sympatyczną, dojrzałą i pełną energii do pracy kobietę -

@monisia123, która od niedawna pełni funkcję redaktorki FanPage'a. Nie trać dłużej czasu i dowiedz się o niej sporo ciekawych rzeczy!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

[align=center]Witam Cię gorąco! Cieszę się, że w końcu mogę przeprowadzić wywiad z płcią piękną. Tradycyjnie na sam początek prosiłabym Cię o przybliżenie nam Twojej osoby.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam na imię Monika, mam 21 lat, pochodzę z okolic Warszawy. Lubię informatykę, gry na różne platformy, grzebać również w elektronice : ). Obecnie opiekuję się serwerem DD2 na innej sieci, ale mam nadzieję bardzo długo u Was zagościć.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na pierwszy rzut oka wydajesz się ciekawą osobą. Co dokładnie w tej elektronice lubisz robić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lubię samo zasiadanie przy moim magicznym biurku :P. A tak serio, nie wiem. Działam już instynktownie, wiem co do czego jest, jak sprawdzić, która część nie działa poprawnie lub wcale. Jest to moja samotnia i azyl, zajmuję się telefonami i komputerami. Rozkręcanie i ciekawość jest najfajniejsza : ).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No proszę! Gratuluję i życzę Ci, by Twój zapał do komputerów i telefonów szybko nie wygasł. Może kiedyś zaproszę Cię do siebie to mi naprawisz komputer, który ma już 11lat haha : D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ahahahaha, to bardzo ciekawa oferta i wyzwanie, ale szczerze wolę Ci zmontować nowe cacko, które bardzo długo Ci podziała i będzie Twoim domowym kombajnem do gier i ogólnej pracy sieciowej : ).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O, dobry pomysł, przydałoby mi się! Zastanowię się i dam znać : ). Powiedz co w ogóle robisz w życiu codziennym prócz elektroniki - uczysz się, studiujesz czy może pracujesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Głównie prowadzę serwis w domowym zaciszu, a w weekendy studiuję BHP i prawo pracy. Wieczory mam zarezerwowane dla przyjaciół, razem idziemy gdzieś na piwo do pabu lub na osiedle na ławce powydzierać kulturalnie ryjki. Każdego dnia muszę chociaż minimum godzinę poćwiczyć, uwielbiam sport, testuję różne nowe sprzęty i gram w Cs`a : ).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cóż za pracowita kobieta z Ciebie, podziwiam :*. Piszesz, że studiujesz BHP i prawo pracy. Jak radzisz sobie na studiach? Ciężko jest?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oj ciężko, jestem na drugim roku, 27 września kończą mi się już wakacje. W sumie interesują mnie męskie dziedziny zawodowe i dlatego poszłam na te dwa kierunki. Ogólne zagadnienie prawa jest mega nudne, ale bardzo przydatne w życiu codziennym, zaś BHP, w pracy jest mega ważne i nierozłączne z tym, co wykonujemy każdego dnia. Lubię czasem podominować Ahahaha ^^ Wykładowcy są całkiem spoko, nie rzucają się jakoś za specjalnie do nas, ale wymagający są i to jest bardzo fajne, bo przynajmniej się pilnujemy z nauką. Chyba najlepszy czas w życiu to są studia, moje skromne zdanie : ).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Męskie dziedziny zawodowe, oj to pewnie jesteś już ulubienicą naszych chłopaków z forum : D. Co do studiów to zdecydowanie masz stuprocentową rację, BHP jest bardzo ważne jak i ogólnie całokształt.

[/align]

 

[align=center]Rzecz biorąc powiem Ci, że zrobiłaś na mnie ogromne wrażenie :*. Z tego, co napisałaś mogę też wywnioskować, że pomimo tych wymagających wykładowców pobyty na studiach sprawiają Ci przyjemność skoro piszesz, że są one praktycznie najlepszym czasem w Twoim życiu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zdecydowanie masz rację co do mojego pobytu na studiach w weekendy. Sprawia mi to wiele frajdy i radochy, jestem jedna z trzech dziewczyn na tym kierunku, która stara się przychodzić systematycznie. Co do ogromu energii to czasem mi jej braknie, ale lubię dać z siebie 100% każdego dnia, zmęczonej usiąść wygodnie na kanapie i napić się herbaty lub gorącej czekolady : ).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super, cieszę się bardzo, że tak podchodzisz do studiów. Oczywiście życzę Ci, żebyś je skończyła z jak najlepszymi wynikami. Teraz zmienię troszkę temat na kobiecy. Proszę Cię abyś napisała jaki masz styl ubioru i dlaczego akurat taki styl przypadł Ci do gustu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Stanowczo uwielbiam sportowy styl, czyli dresiki lub leginsy, jakąś bawełnianą koszulkę i adidaski lub maxiki. Nie zmienia to faktu, że jednak umiem ubrać się kobieco czyli jakaś fajna sukienka plus szpileczki. Ale w zwykły dzień musi być mi wygodnie i swobodnie. Dresy też potrafią wyglądać kobieco i dodają pewności siebie. Jestem aktywna fizycznie, nie mam samochodu, wszędzie latam autobutem (pieszo). Dres + wygodne obuwie sportowe pozwalają mi wygodnie i szybko pokonywać wyznaczone trasy. W końcu sport to zdrowie :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, szczerze powiem Ci, że jesteś moim przeciwieństwem. Nie lubię, wręcz nie znosze sportowych rzeczy. Uwielbiam szpilki, natomiast bardzo rzadko ubiorę trampki, a co dopiero mówić o adidasach czy innych tego typu butach. Nawet powiem Ci, że ostatnio miałam sytuację, gdzie ubrałam płaskie buty, pochodziłam w nich parę godzin, a na drugi dzień tak mnie łydka bolała, że nie dało się chodzić :o. No, ale nie dziw się, w końcu na szpilkach chodzę już dobre 8 lat i noga przyzwyczajona do nich : ).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja jakoś nie do końca je preferuję, adidasy to mój żywioł.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Każdy ma swój gust i każdy woli co innego, nawet znalazłaby się mała drobnostka, która poróżniłaby dwie osoby. Co powiesz o biżuterii? Lubisz ją nosić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tylko zegarki. Bóg mnie sworzył taką jaka jestem, a mój organizm nie znosi niczego innego jak białego złota. Więc nie noszę ani kolczyków ani żadnych zawieszek na szyi, bo nie stać mnie na białe złoto. Jeżeli nie jest jak z odpustu to jest git ogólnie jak kobieta nosi biżuterie. Ja nie mam z tym żadnych problemów, sama mam dużo w szkatułce, ale nie mogę jej nosić :/.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Uuu, kiepska sytuacja, skoro nie możesz jej nosić, ale nie będę bardziej dogłębiać się w Twoje sprawy. A perfumy? Jakich używasz i jakie byś chociażby mi osobiście poleciła?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Elizabet Arden - green tea, przecudowny zapach, Halle Berry - żółte również są kosmiczne, ogólnie żywe świeże zapachy kwiatowe, nic ciężkiego duszącego. I ECHO woman Davidoff są takie jasno różowe.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O, to jak będę w sklepie to popatrzę i zdam relacje, lecz i tak pamiętajmy, że każdy z nas ma inne gusty jak było już mówione kilka zdań wcześniej. Rozmowy kobiece zakończę ostatnim pytaniem - na co dzień malujesz się? Może używasz jakiegoś podkładu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Staram się mało stosować kosmetyków i malować się. Lubię delikatność i naturalność, odcienie beżu i brązu, ale kredka i tusz to podstawa, gdy robię jakiś makijaż. Na co dzień nie maluję się, czasem mam ochotę tylko jak mam jakiś gorszy dzień. Czuję się wtedy dobrze i pewnie. Nie używam żadnych podkładów, sam sypki puder i jakiś róż czy bronzer do policzków. Ale co kto lubi.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Masz już u mnie wielki plus, gdyż ja też bardzo lubię naturalność i powiem Ci, że również u mnie kredka i tusz to podstawa. Chociaż szczerze to ostatnio coś przerzuciłam się na samą kredkę. Nie wiem co mi się stało i skąd miałam taką zmianę, ale jak to mówią, że kobitki są zmienne.

[/align]

 

[align=center]Teraz zdradź nam swoją małą tajemnicę i napisz czy masz może chłopaka?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ahaahhaha wiedziałam, że zadasz mi to pytanie! Jesteś niemożliwa :P. Nie mam. Od rozstania z narzeczonym skupiłam się całkiem na sobie, dlatego też nie mam czasu na uczucie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Uuu, nieciekawie... Współczuję Ci bardzo, ale nie załamuj się. Swojego ukochanego poznasz w niezwykłych okolicznościach, gdyż sama to na sobie doświadczyłam, uwierz mi Kochana :*. Teraz przejdźmy w świat CS'a. Powiedz nam jak to się stało, że zaczęłaś grać w tą grę i kiedy w ogóle zaczęła się Twoja przygoda z CS'em?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

Przygodę z Cs`em zaczęłam na początku 2002 roku w cafejce internetowej. Często z braćmi i kolegami chodziło się tam, by pograć w jakieś gry. Ja nie umiałam, więc grałam w bilarda w sali obok. Pewnego dnia podpatrzyłam kolegę i powiedziałam, że też chciałabym spróbować. Grałam chwilę, ale mi nie szło jakoś mega, więc zaproponowali mi Quake III, później był już Medal of Honor i Cod, a w końcu powróciłam do Cs`a. Pasował mi ten typ gry i tak już mija ponad 12 lat od rozpoczęcia tej przygody.[/align]

 

 

[align=center]Nieźle, to bardzo długo grasz już w CS'a i z tego, co widziałam na serwerze mogę czytelnikom napisać, że super sobie radzisz! Co powiesz o naszej administracji, zarówno góry jak i o zwykłych adminach?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem szczerze, ciężko cokolwiek powiedzieć po tak krótkim czasie. Póki co, nie zawiedli mnie jeszcze w żadnej kwestii, szybko ogarniają, mili i sympatyczni. Duży plusik dla Was za to ;).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cieszę się, że taka jest Twoja opinia. Zauważyłam, że od niedawna pełnisz funkcję redaktora FanPage'a, którego szukał nasz H@. Co Cię skłoniło, by nim zostać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

Hmm, mam sporą więdzę na temat elektroniki, wymagań gier, które często testuję czy samego sprzętu. Prowadziłam u siebie na sieci temat, ale z różnych powodów, o których nie chcę mówić darowałam sobie. Myślę, że bardzo to rozwija nie tylko naszą wiedzę, ale też i poprawia to nasze relacje i komunikatywność z innymi.[/align]

 

 

[align=center]Rozumiem. Na pewno dobrze będziesz sprawowała się w tej funkcji. Wierzę w Ciebie i wiem, że dasz sobie radę :*. Bardzo mnie ciekawi czy poznałaś na sieci już kogoś, kogo możesz nazwać bratnią duszą?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chyba jeszcze nie. W sumie są cztery osoby, z którymi jakoś tak swobodnie mi się gada, ale nie zdradzę kto to dokładnie jest (moja słodka tajemnica :P).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem, nie ma sprawy. Małymi krokami zbliżamy się do końca wywiadu, lecz jeszcze chciałabym Cię zapytać o muzykę. Czego najchętniej słuchasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Najbardziej obecnie podoba mi się muzyka elektroniczna, głównie progressive trance, chillstepy i trapy, ale nie zmienia to faktu, że słucham przeróżnej muzyki.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A mogłabyś przytoczyć jedną ze swoich ulubionych?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]https://www.youtube.com/watch?v=3eV_kIvh3_4      od 32:04 zaczyna się moja melodia :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobra nutka. Teraz znajdę dla Ciebie małe zajęcie - pokaż nam swoje zdjęcie!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]1zckfb.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ulala, cóż za kobieta. Chłopaki - nie zwlekajcie i zabierajcie się za nią! Samotna kobieta mieszkająca blisko stolicy - czego chcieć więcej?! Hehe :D. Teraz jeszcze przyszedł czas na jakiegoś sucharka.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Co robi krowa w kuchni?[/align]

 

[align=center]- Placki[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahaha, dobreee. Na koniec wywiadu chciałabyś może kogoś pozdrowić lub dodać kilka słów od siebie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No jasne. Pozdrawiam dziadka, babcie i gołębia :D. Nie no, a tak na serio to w szczególności logisia, wiedźminka, scvavanger'a i Danke:* oraz całe MH.pl. Widzimy się w grze i na forum BotQi ;).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O, dziękuje za pozdrowienia, miło mi. Też Cię Kochana pozdrawiam i do zobaczyska w grze:*:*

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No hej:*[/align]

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jaaa przez tego suchara to aż mi się jeść zachciało  :rofl: .

 

 

 

Wywiad ciekawy. Gratuluję i powodzenia. Oczywiście plusik 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Do Ciebie Moniko :)

 

 

To myślę, że miło by było gdybyś chociaż zachowała jakąś formę i podstawową budowę zdań, a znaki interpunkcji nie gryzą.  ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z tego co mnie uczyli i nadal uczą w szkole dowiedziałem się, że zdanie kończy się kropką (zazwyczaj) u Ciebie jej nie widzę.   :fool: Może czas zajrzeć do słownika? A dopiero wtedy kogoś poprawiać.

 

 

 

tak jest, gdy się na telefonie pisze. Dziękuję za zwrócenie mi uwagi. ;)

 

 

 

 

 

Nie muszę być ą ę i robić z siebie nie wiadomo kogo jak Ty żeby mnie lubili no ale widocznie taki masz styl bycia nie wnikam  :D / spam off.

 

 

 

Wiesz, przynajmniej nie namawiam i nie zmuszam nikogo do tego by mnie lubiano. Jestem tu bo jestem, a to że od samego początku masz zbyt wysokie ambicje i próbujesz swoje ego i samoocenę podnieść poprzez internet, świadczy tylko o Tobie. Internet to nie wszystko, więc wyjdź na spacer, na dworze masz lepsze fps`y i grafika tez niczego sobie ;) Dotleń mózg, dobrze Ci to zrobi ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie muszę być ą ę i robić z siebie nie wiadomo kogo jak Ty żeby mnie lubili no ale widocznie taki masz styl bycia nie wnikam :D / spam off.

 

 

 

 

 

Moniczko ale to Ty cały czas próbujesz podnieść swoja samoocenę, nie zauważyłaś, że ja Cię olewam a Ty zaczynasz jakieś głupie docinki? Wyżej srasz niż d*pe masz ;) to tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...