Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]ban

Rekomendowane odpowiedzi

 

Data i godzina:przed chwila

 

Nick admina/gracza, który zawinił: skąd mam wiedzieć jak nie pisze przy banie domyslam sie ze unt , bo bana dostalem odrazu jak go zabilem

 

Dowody: wrzuce hltv jak sie zrenderuje

 

Świadkowie:gracze?

 

Uzasadnienie: admin mnie zbanowal za kampienie w 20 sekundzie gry jak zdazylem przejsc z respa tt do dolu i zabic 4 graczy na dlugiej , chociaz przed przeladowaniem mapy jak gralem po stronie tt 50% graczy ct kampilo a conajmiej 2 latało odpalonych widac było po skanach po głowie , nie pisze tego bo czuje sie urażony banem 5 minutowym tylko że admini zamiast wejść najpierw na spekta zobaczyc czy ktos nie gra odpalony a przewaznie jest pare takich osob to zajmuje sie gra i banowaniem za glupoty  i straszy cziterow swoja obecnoscia.

 

 

 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] There are 3 minutes and 4 seconds left of your ban. 

[AMXBans] Banned Nickname : 7R322` 

[AMXBans] Reason : ' Kampisz ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ mh.mybans.eu 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 51766602 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 83.24.160.194 ' 

[AMXBans] =============================================== 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę bardzo.

 

20 sek jak dołączyłeś do gry ? Hmmm.. bardzo ciekawe, ponad 1min chyba siedziałeś w piachu z AWP.

 

Co do odpalonych, masz rację, gdy tylko dostałeś bana zostali zbanowani z powodem ss'ów.

 

Co do mojej gry i siedzenie na spec, mianowicie ja lubię sobie pograć, ale nie wiesz jakim jestem adminem, nie znasz mnie to nie wypowiadaj się na mój temat, że zamiast ogarniania serwera tylko gram.

 

I jak niby strasze cziterów swoją obecnością ? Wbiłem na serwer to najpierw zbanowałem 5 ludzi za ping ponad 200, to było pierwsze co rzucało się w oczy dopiero potem zgłaszaliście mi cziterów chociaż nie każdy wasz gracz podany na u@ jest odpałem i musicie to zrozumieć, jako gracze.

 

 

 

Gdy skończył Ci się ban zaczęła się Twoja gadka na u@ prowokująca mnie, ale nie martw się, ja tak szybko nie wpadam w agresję, żeby dać Ci kolejnego bana i kolejny dowód do skargi.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam UnT

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wstawie ci hltv z tej rundy i policzysz dokladnie ile sekund siedzialem w piachu strzelajac sie a ile bezczynie wyczekujac fraga tak pisalem prowokujaco wiesz dlaczego bo banujesz za kampienie a sam "kampiles" z awp na srodku polowa serwera "kampi" wiesz dlaczego bo nie ma sensu wychodzic 1v10 ale dobry gracz nigdy nie nazwal by tego "kampieniem" potem chce żeby sytuacje ocenił bardziej doświadczony admin/gracz i napisał czy ban był słuszny 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Połowa serwera ? Weź jesteś po prostu śmieszny, proszę bardzo, szykuj demo swoje i daj też moje demo jako iż niby kampiłem na środku połowę serwera.

 

Druga rzecz, weź pod uwagę to, że Twoje kampienie nie było tylko wzięte pod uwagę z tej jednej sytuacji, zabijali Cię to znów wskakiwałeś do piachu z awp, także dawaj se swoje demko, a ja czekam na wypowiedź wyższych rang, bo takie skargi są po prostu dziecinne i żenujące. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ftp://5.135.176.89/s2832/nazwa-1409181428-de_dust2.dem.zip

 

 

 

1:07 wskakuje do piachu

 

1:28 wychodze z piachu 

 

 

 

na twoje musze poczekac az sie zrenderuje , jedyne co w tym jest dziecinnego to ze nie umiesz zrozumiec swoich bledow , nie dbasz o to zeby to co mowisz mialo jakikolwiek sens i nie czytasz ze zrozumieniem tego co pisze. 

 

 

 

"Połowa serwera ? Weź jesteś po prostu śmieszny, proszę bardzo, szykuj demo swoje i daj też moje demo jako iż niby kampiłem na środku połowę serwera."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie nie przesadzajmy, to jest ban na 5 min i admin miał prawo dać takiego bana bez przedstawiania dowodów.

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...