Skocz do zawartości
DobryChlopak

[PRZYJĘTY]Tom/Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Tom

 

Wiek:28

Doświadczenie (w byciu adminem): "W ciągu 3/4 lat Admin (DobryChlopak), moderator i Zarządca (pomoc) na dwóch sieciach, już nieistniejących." także tutaj również miałem przyjemność być adminem. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: początki 2001 r. 

Steam ID:  0:1:39501607

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: 

 

http://www.gametracker.com/player/DobryChlopak/80.72.43.106:27027/

 

http://www.gametracker.com/player/TomaszZzZ/80.72.43.106:27027/

 

http://www.gametracker.com/player/TomaszZz/80.72.43.106:27027/

 

Dlaczego TY .!:  Nie ma idealnej osoby na to stanowisko. Osoby, które mnie znają wiedzą, że jestem konsekwentny w swoich decyzjach i wiedzą, że 90% osób, które "osobiście" złapałem były odpalone. Wysokie poczucie humoru z osobistym limitem do przesadnego zachowania i chamstwa, które czasami przekracza granice przez osobę atakującą, nie jest przeze mnie mile widziane. Nadawałem się wcześniej, nadaję się i teraz lecz okoliczności zmusiły mój honor do złożenia rezygnacji i dla tego ponawiam swoja prośbę. Czasami się w*****am ;p.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2/3 h.

 

Kontakt: steam. DobryChlopak85.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiadomo, że na tak. Ma dobre oko do cziterów, nie spina, zawsze swoje czyny popiera sensownymi argumentami. Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak. Widzę Cię często na serwie.

 

+Godziny

 

+Steam

 

+Wiek

 

+Doświadczenie

 

 

 

-Troszeczkę nerwowy :P Ale każdy ma swój limit cierpliwości.

 

Powodzenia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


oczwywiscie na NIE zaczynajac od tego ,ze brak mu kultury (wysmiewal sie z graczy grajacych na ns wyzywał ich od biedaków ~porazka " nie zna sie wogole na tej grze (nie odroznia naturalnych ruchów reki od aimbota zgloszenie dotyczace gracza bla ) gracz nie jest lubiany na serwerowni ps dlaczego zanowaliscie ucziciwego gracza  bla(lagi) ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na nie bo strasznie spina jak coś mu nie pasuje

 

plus klamstwem jest wedlug mnie jego staz gry i slabo odroznia dobrych graczy od cziterow

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

oczwywiscie na NIE zaczynajac od tego ,ze brak mu kultury (wysmiewal sie z graczy grajacych na ns wyzywał ich od biedaków ~porazka " nie zna sie wogole na tej grze (nie odroznia naturalnych ruchów reki od aimbota zgloszenie dotyczace gracza bla ) gracz nie jest lubiany na serwerowni ps dlaczego zanowaliscie ucziciwego gracza  bla(lagi) ?

 

 

 

 

Następnym razem polecam jakiś dowód w postaci demka lub screena, kiedy kogoś obrażam lub wymieniam  się zdaniami bez ataku w moją stronę i zapraszam do działu skarg, myślę, że wtedy twoje zdanie miałoby poparcie. Satysfakcjonuje mnie każda opinia   :)

 

 

 

 

jestem na nie bo strasznie spina jak coś mu nie pasuje

 

plus klamstwem jest wedlug mnie jego staz gry i slabo odroznia dobrych graczy od cziterow

 

 

 

 

To samo co wyżej. Pozdrawiam. I nie zgodzę się z tobą. Nie zaliczasz się do dobrych graczy :). Dziękuję za wyrażenie swojej opinii i życzę miłej nocki :).  

 

Edit: Zapraszam na mój profil. Jest tam sporo tematów w zakładce "Tematy" możesz porównać swoją ocenę z moimi, gdzie screeny adminów nie były wystarczające do tego, żeby zbanować oszusta, ale dzięki mojemu doświadczeniu w rozróżnianiu gry udało się złapać delikwenta wiele razy. Także nie jestem kłamcą i z tego co mi wiadomo nie pomyliłem się nigdy i tak pozostanie. :).   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin to powinien chyba dawac przyklad innym graczon zarowno jako gracz(cos tam grasz ale nie oszukujmy sie) oraz powinien takze wykazywac sie inteligencja, rozumem i przede wszystkim ZNAJOMOSCIA JEZYKA POLSKIEGO bo jak ktos mi pisze 'nie jestem KLAMCOM' to mnie krew zalewa. Wroc do gimnazjum jeszcze raz napisac dyktando :) To nie pierwszy raz kiedy wypominam ci ortografie, takze nawet nie probuj tlumaczyc ze to literowka czy cos.

 

 

 

Co do bla to nie jestem do konca przekonany do tego zeby mial te hl1 czy chuj wie co to jest. Czesto go obserwowalem na serwerze i przyznam mial czasami nieziemskie glowy a czasami po prostu nie mogl goscia trafic. Od razu po 5minutach gry tego bla widac ze jest on bardzo doswiadczonym graczem i w jego przypadku uwierzylbym gdyby powiedzial ze gra od 2001roku(czego nie moge powiedziec o tomku). Kazdy lepszy wie ze warto jest machac celownikiem podczas fullauto gdy koles nam biega na lewo i prawo bo wtedy kule lataja gdzie chca i jest duze prawdopodobienstwo ze trafi jedna z nich w glowe. On tak robil a czy ma te hl1 czy nie ma to nie mam do konca pewnosci. I TERAZ NAJLEPSZE! WY TEZ JEJ NIE MACIE A GO ZBANOWALISCIE. Nie przedstawiliscie nawet zadnych dowodow nie ma zadnego tematu na jego temat. Po prostu daliscie bana na serwa i na forum zeby nie mogl sie bronic. Ze mna tez tak zrobicie jak bedziecie bezsilni co do demek? Bez spiny, ale troche przeginacie.

 

 

 

Wiem ze to nie jest odpowiedni temat, ale juz sie tak rozpisalem wiec niech zostanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Admin to powinien chyba dawac przyklad innym graczon zarowno jako gracz(cos tam grasz ale nie oszukujmy sie) oraz powinien takze wykazywac sie inteligencja, rozumem i przede wszystkim ZNAJOMOSCIA JEZYKA POLSKIEGO bo jak ktos mi pisze 'nie jestem KLAMCOM' to mnie krew zalewa. Wroc do gimnazjum jeszcze raz napisac dyktando :) To nie pierwszy raz kiedy wypominam ci ortografie, takze nawet nie probuj tlumaczyc ze to literowka czy cos.

 

 

 

Co do bla to nie jestem do konca przekonany do tego zeby mial te hl1 czy chuj wie co to jest. Czesto go obserwowalem na serwerze i przyznam mial czasami nieziemskie glowy a czasami po prostu nie mogl goscia trafic. Od razu po 5minutach gry tego bla widac ze jest on bardzo doswiadczonym graczem i w jego przypadku uwierzylbym gdyby powiedzial ze gra od 2001roku(czego nie moge powiedziec o tomku). Kazdy lepszy wie ze warto jest machac celownikiem podczas fullauto gdy koles nam biega na lewo i prawo bo wtedy kule lataja gdzie chca i jest duze prawdopodobienstwo ze trafi jedna z nich w glowe. On tak robil a czy ma te hl1 czy nie ma to nie mam do konca pewnosci. I TERAZ NAJLEPSZE! WY TEZ JEJ NIE MACIE A GO ZBANOWALISCIE. Nie przedstawiliscie nawet zadnych dowodow nie ma zadnego tematu na jego temat. Po prostu daliscie bana na serwa i na forum zeby nie mogl sie bronic. Ze mna tez tak zrobicie jak bedziecie bezsilni co do demek? Bez spiny, ale troche przeginacie.

 

 

 

Wiem ze to nie jest odpowiedni temat, ale juz sie tak rozpisalem wiec niech zostanie.

 

 

 

Jeżeli macie zamiar się kłócić w podaniu, to lepiej idźcie zrobić to zupełnie gdzie indziej. To nie temat na wasze problemy.

 

 

Oczywiście że jestem na tak, podczas poprzedniej kadencji kolegi grało nam się super, oczywiście na serwerze często widywany. Wszystkie warunki otrzymania admina raczej spełnia. Wielkie tak! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak samo jestem na TAK ;D

 

 

 

+wiek

 

+steam

 

+czas spedzony na serwie

 

 

 

dla mnie ten pan zasluguje na admina ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...