Skocz do zawartości
.::DwA gRoszE do WinA::.

[ZAMKNIĘTY]Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 2014-09-15  21:11 

Nick admina/gracza, który zawinił: 
`SoLTyS" Admin CoD 200 
Dowody: http://speedy.sh/wHww6/admin.rar
Świadkowie: -----

Uzasadnienie: Pisząc do admina na u@ parę razy, admin nie wykazuje żadnej ale to żadnej aktywności, siedząc na spect. Opiekun sieci kazał mi zgłaszać takie przypadki, więc proszę na ss-ach widać dokładnie, jak pisze do admina i zero reakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak nie chcę tutaj kłamać, ani wprowadzać w błąd, ale to chyba na tej mapie i przed nią miałem buga, nie widziałem niczego co gracze piszą na Say'u itp ( nie wiem czy to mogło być spowodowane, ale robiłem wszystko, aby temu zaradzić, ale nic nie dało ) Na servie był adnai to napisałem mu, że nie widzę saya i żeby banował odrazu , jak ja nie zobaczę. Przperaszam, ale naprawdę wina nie leży po mojej stronie, a potem adonai wyszedł i ja już wtedy nie mogłem nic zrobić, także przerpaszam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No przypominam sobie, że takie coś było. Pisałeś do mnie na steam, ale byłem zabiegany, bo pisali z innych serwerów. Sniper masz mnie na steam, więc zawsze możesz napisać do mnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie było wtedy adonaia, bo bym pisał skargę na dwóch adminów. Więc nie wiem na ss-ach też nie widać żeby był.

 

 

Adonai Wiem że mogę do ciebie napisać, no ale jak już admin siedzi ,to po co szukać kogoś innego ?. Z mojej strony wygląda to tak ( nabijanie godzin na spect) a czemu tak myślę ? Ponieważ później admin ww. normalnie sobie grał. I tak sobie myślę jeśli admin nie widzi u@ , to chyba powinien o tym poinformować na y@. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...